320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Täna, 7 aastat tagasi, Berliinis

    Juba 7 aastat...mäletan seda päeva nagu oleks eelmine nädal olnud, kuigi paljut sellest päevast ei mäleta ka. Huvitav õhtu oli, sain teada et mu vanaema on tulihingeline Prantsusmaa fänn ja puha.

    FORZA ITALIA! Järgmine aasta kordame.
    So self aware so full of shit

    Kommentaar


      The Azzurri take on Argentina at the Stadio Olimpico in Rome on August 14, a friendly organised in honour of Pope Francis.

      GK: Buffon (Juventus), Marchetti (Lazio), Sirigu (Paris St. Germain);
      D: Antonelli (Genoa), Astori (Cagliari), Barzagli (Juventus), Bonucci (Juventus), Chiellini (Juventus), De Silvestri (Sampdoria), Maggio (Napoli), Ranocchia (Inter);
      M: Aquilani (Fiorentina), Candreva (Lazio), Cerci (Torino), De Rossi (Roma), Diamanti (Bologna), Florenzi (Roma), Giaccherini (Sunderland), Marchisio (Juventus), Montolivo (Milan), Pirlo (Juventus), Verratti (Paris St. Germain);
      F: Balotelli (Milan), El Shaarawy (Milan), Gilardino (Genoa), L Insigne (Napoli), Osvaldo (Roma)

      Kommentaar


        Uus telepaatia itaalia koondises ?



        Insigne ja Verratti peal ikka silm puhkab, õnneks on häid noori peale tulemas.
        sigpic

        Kommentaar


          Kas sul de pussy ja ossdildo pean ka silm puhkas täna?????
          Mängu top3 kunnide seas siis 2 üles kutsutud lazialet........POLE PAHA nagu Villu Reiljan ütleb.

          Marchetti on samahästi kui #1
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            The Italian Football Federation have asked Massimiliano Allegri and Alberto Zaccheroni whether they are interested in becoming the next Italy boss.

            Mida ma küll olen teinud et sellist asja lugema pean? Kui see veel reaalsuseks saaks, siis oleks Donadoni vol2 olemas. Kahju et koondise juhid on võtnud selge sihi Itaalia TOP 20 parima seast nahhui saata.
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Mr. Allergia pole veel midagi selle mehe kõrval

              Jutukesi huumorinurgast:

              Algselt postitas http://forzaitalianfootball.com/2013/09/world-cup-winner-could-replace-prandelli-as-italy-coach/
              However, despite not having any managerial experience, 39-year-old Cannavaro is also being linked with the job after recently acquiring his coaching license.

              The ex-Real Madrid and Juventus centre-back captained the Azzurri to their fourth World Cup in Germany in 2006, and he is reportedly a serious option for the FIGC who are looking to reduce the salary for the position from €1.5 million to €600,000.
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                Ma näeks parema meelega igaljulul Cannavarot seal kui Allergiat. Aga usun et need molemid on sinna poolnaljaga kandidaatide hulka pandud. Nendest kes siiani nimetatud on eelistaksin Mancinit.
                So self aware so full of shit

                Kommentaar


                  Mancini kõlab hästi.
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Mingi probable line-up ka üleval on????
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Türa seda Thiago Mottat sinna vaja on?? Juba hakkasin lootma, et lõpuks on sellest jäädavalt lahti saadud, aga kus sa sellega...Ja algkoosseisu ka veel suurima ohu vastu grupis, no tule Allegri appi...
                          So self aware so full of shit

                          Kommentaar


                            Motta on ok, edasi saame nii või naa. Võta reede puhul väike pits ja mõtle parem miks mingi Antonelli platsile saab valikmängus.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Olen näinud kohutavaid kooseise, aga see ületab igasuguse huumori piiri. pm ainukesed reaalses elus põhimehed oleks Buffon, DDR ja Pirlo , ülejäänud on kõik C kategooria ahvid. Mis toimub??? Ma isegi ei tea kuskohast siin alustada ja kellega lõpetada Abate? Gilardino? WTF? Ükskõik kes pingil mängiks äärekaistja kohti paremini kui Abate ja Antonelli kokku. See on ikka konkreetne fopaa. Samas ikka oma lemmik flop keskkaistjaid hoiab mängus, kui on olemas Astori või Ranokkia... Prandelli full retard
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas count Vaata postitust
                                Samas ikka oma lemmik flop keskkaistjaid hoiab mängus, kui on olemas Astori või Ranokkia... Prandelli full retard

                                Kommentaar

                                Working...
                                X