320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mazz Vaata postitust
    Ma ei tea, kust otsast mõned selle mängu põhjal Tottit taga nõuavad (et äkki muudaks rünnaku veel aeglasemaks vä), aga põhipuuduseks oli ründaja, kes Balotelli puudumisel kaitsjatega individuaalselt hakkama saaks, ja poolikud, kes jõuaksid rünnakut toetama. Osvaldo episooditi justkui midagi näitas, aga tuge null. Marchisio ei ole see hooaeg päris omal tasemel ja ülejäänud olid ründetegevuses täitsa kohutavad.

    Üldiselt oli aga Hispaania masendavalt tugev.
    Insigne oli pingil, aga ilmselt oli Prandellil suurem soov testida Immobilet ja Destrot.

    Ega hispaania vastu polegi vaja sellist lauskiirust ja pea ees sajaga vastu seina jooksmist.Lihtsalt vaja on paari head söötu tsenderdust ründajatele ja kyll Oss-Balo-Destro juba hoolitsevad selle ärakoksamise eest.Eilegi oli näha, et paarist võimalusest juba piisas, et pall oleks postide vahele maandunud.

    Kui me lisame siia nüüd väärtuse mida Totti anda suudab, siis saamegi vajaminevad olukorrad juurde mis realiseerimiseks vaja on.



    Imelik, et on veel neid, kes Totti vanuses ja oskustes kahtlevad.
    sigpic

    Kommentaar


      Palju Totti sel hooajal 90 min mänginud?
      Inter - ausaim klubi Itaalias.

      Kommentaar


        Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
        Palju Totti sel hooajal 90 min mänginud?
        Alates oktoobri algusest korra.

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Alates oktoobri algusest korra.
          Aga päris ausalt, öelge mulle, kes on see mees kes on meie koondises võimeline ühe imelise lükkega mängu ära otsustama? Mõtlen just mänguehitamise ja killer-söötude vaatenurgast. Meil on terve armee andekaid tipu ja ääreründajaid, kes on võimelised skoorima, aga neist mitte keegi ei jaga ööd ega mütsi söötmisest ja neil puudub väljaku nägemine. Totti pakub võimalust kasutada vale9 taktikat. Totti võimaldab eduseisu hoidmist. Totti võimaldab pingelistes mängudes külma pead. Totti ei pea mängima kõik 90 minutit , ta mängib siis kui teda kõige rohkem vaja on.

          Totti = Viies tärn .

          Kui teil ei ole huvi näha Itaaliat Brasiilias võidutsemas, siis ajage oma ila edasi , aga muidu võiks juba vait jääda ja kuskile Uuu peldikusse nutma minna, sest teie "vastuväidetes" puuduvad igasugused argumendid ("Totti on pede" pole argument)
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Totti jaoks oleks see Brasiiliasse minek suhteliselt riskantne käik. Praegu vaatavad ja mõtlevad väga paljud temale kui Itaalia koondise mänge vaatavad. Samas, kui Itaalia peaks Totti osalusel mingil põhjusel World Cupil täielikult ebaõnnestuma siis on ilmselt veel rohkem neid kes tema otsa vaatavad (ja mitte positiivses võtmes) ning palju ujub välja tegelasi kes koputavad uhkelt rinnale ja ütlevad: "Nägid! Ma ju ütlesin!"

            Teisalt - õudselt vägev oleks viimast korda näha kolme tõelist tšempioni veel korraga platsil: Totti, Pirlo ja Buffon.

            Kommentaar


              Ma võtaks pigem Cassano kaasa, kui neid ühepuutesööte või lambiseid killer passe mängu otsustamisel vaja läheb.
              Inter - ausaim klubi Itaalias.

              Kommentaar


                Palun tõstke kogu see titty pläma Läbusse. Prandelli pole mingi kloun for fuck sake!!!!!!!!!
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                  Ma võtaks pigem Cassano kaasa, kui neid ühepuutesööte või lambiseid killer passe mängu otsustamisel vaja läheb.
                  Kah väga hea valik kui füüsilist vormi jagub

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Kah väga hea valik kui füüsilist vormi jagub
                    Poleks paha duo

                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Äkki paned mõned klipid 1997 aasta kokkumängust ka? Palju see füüsis ja reageerimisvõime ikka kehvemaks on läinud? Prandelli võiks kaaluda ka Baggio kutsumist? Kui Adriano pani uuesti putsad jalga miks ei võiks Roberto seda teha. Ja kindlasti annaks vürtsi Maldini-Nesta ellu äratamine? No tra kui Prandelli pole siimaani suvatsenud seda merchenary money patrioti koondisesse tagasi kutsuda siis imegu lutti koos testro ja torusiiliga kuskil pealinna keldripubis. Sama ka Cassano kohta.
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                        Ma võtaks pigem Cassano kaasa, kui neid ühepuutesööte või lambiseid killer passe mängu otsustamisel vaja läheb.
                        Prandelli considering Cassano?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Cassano vastu pole otseselt midagi , Euro 2012 näitas ennast väga heast küljest. Samas kui arvestada, et hetke 31 aastane Cassano on füüsiliselt enam-vähem samas heas konditsioonis kui Totti, siis kogemuste ja oskuste poolest võtaksin Totti.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Kui Cassano füüsis on rottiga sama siis balotelli on kõige sõbralikuim ja targeim inimene keda kunagi kohanud olen.
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                              Kui Cassano füüsis on rottiga sama siis balotelli on kõige sõbralikuim ja targeim inimene keda kunagi kohanud olen.
                              Sa oled ju ikka s!taks Balotelliga juttu ajanud ning tead täpselt milline ta on...

                              Ma oleks ka ikka väga sillas kui näeks justnimelt BRASIILIAS veel viimast korda Pirlo-Totti-Buffon.

                              Kommentaar


                                Kahjuks jääb sul see sillateema ära.
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X