320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts


    Avalik saladus muutus avalikuks elik Cesare Prandelli on ametlikult Lippi mantlipärija. Kuigi Viola viimane koduliiga hooaeg oli jube, siis Prandelli oskustes erilisi kahtlusi ei tohiks olla. Vähemalt Violas näidatu põhjal on Prandellil kõik omadused, mida MMi-järgne koondis vajab: nüüdisaegne taktikaline lähenemine, noorte mängitamise julgus ja mängijate respekt.

    Samal ajal koondise treeninglaagrist tulevad uudised teevad aina murelikumaks. Näib, et Lippil pole veel siiani selge, mis formatsiooniga ja kuidas Lõuna-Aafrikas peale minnakse.

    Igatahes teisipäeval selguvad viimased lahkujad ja selgub seltskond, kes MMile tripib.

    Grupipilti kah:

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Vähemalt Violas näidatu põhjal on Prandellil kõik omadused, mida MMi-järgne koondis vajab: nüüdisaegne taktikaline lähenemine, noorte mängitamise julgus ja mängijate respekt
      Sarnaselt Lippile on tal eriti tugev respekt oma lemmikute suhtes, mistõttu võib oodata, et kindlad koondislased saavad olema Gila, Marchionni ning kindlasti ei jää märkamata ka mõned teised Parma aegsed lemmikud. Ei jõudnud ta veel päris kõiki Fiorentinasse tuua
      Noorte mängitamise julgus tähendas Fiorentinas tihtipeale seda, et lühikese pingi tõttu said nad tõesti kohati üsna hästi mänguaega. Paraku nii mõnedki lootustandav tegelased eesotsas Pazziniga tema käe all kõrbesid.

      See muidugi ei tähenda, et tema peale loota ei või. Enne möödunud MM-i kaheldi nii mõneski Lippi otsuses, aga meeskonna ta tiitlini viis.

      Mina igatahes tugevalt pöialt, et tal hästi läheks.
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Kolime siia. Stat of the week.

        CL watch: 11 koondislast mängisid CL-is sel hooajal.(s.h. Gattuso, kes sai mängu vaid korra vahetusest). Pileti järgmise hooaja CL-i võitlesid 6 koondislast.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Kas Roma on süüdi, et ei võetud kaasa Tottit, Perrotat või Brighit? Roma on oma panuse Itaalia jalgpallile andnud. Teiste klubide eest ma ei räägi...
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas count Vaata postitust
            Kas Roma on süüdi, et ei võetud kaasa Tottit, Perrotat või Brighit? Roma on oma panuse Itaalia jalgpallile andnud. Teiste klubide eest ma ei räägi...
            See, et mingi imbetsill ei suutnud Juventuse tuumikut mängima panna, ei tähenda, et kuttidel oskusi pole. Itaalia Serie A's on 20 klubi, millest 19 on vähemalt üritanud panuse anda. Seda üht klubi pole ilmselt väga raske välja tuua.

            Form is temporary, class is permanent.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              See, et mingi imbetsill ei suutnud Juventuse tuumikut mängima panna, ei tähenda, et kuttidel oskusi pole. Itaalia Serie A's on 20 klubi, millest 19 on vähemalt üritanud panuse anda. Seda üht klubi pole ilmselt väga raske välja tuua.

              Form is temporary, class is permanent.
              Catania?

              Algselt postitas eika Vaata postitust

              Grupipilti kah:
              Uus koondise vorm, millega MM-il mängite? Sweeet!

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Catania?
                Kuhjaga noortekoondislasi + 3-4 arvestatavat A-koondise kutti. (Mascara, Moretti, Belluschi, Biagianti).

                Ime munni, kuradi prantsuse türa.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Maski vastu pole midagi, kuid valge kiri võttis muigama küll.
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Sombreerode vastu

                    Italy: Buffon; Zambrotta, Bonucci, Cannavaro, Criscito; Pirlo, De Rossi; Iaquinta, Marchisio, Di Natale; Gilardino

                    Iaquinta kõksis juba vastu latti 3ndal minutil..

                    Kommentaar


                      Mängu ei näinud, aga see koondis on ikka nii sitt, et võtaks nad avasüli Tallinnas vastu.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Mäng oli ka väga pask. Sellise mänguga ei suuda nad Paraguay d väravateta viigil ka hoida.

                        Kommentaar


                          Pirlo vigastatud siis... nutuneseis
                          http://www.fifa.com/worldcup/news/ne...+concern+italy
                          #Manchester United
                          #Juventus

                          Kommentaar


                            Buffon
                            Maggio, Bocchetti, Chiellini, Zambrotta
                            Gattuso, Palombo, Montolivo
                            Pepe, Pazzini, Quagliarella.

                            4-3-2-1? Ma vaatasin Juustumeistreid Costa Rica vastu ja ausalt öeldes on kindral Ottmar väga viletsat tööd teinud, kogu meeskond nägi väga armetu ja hambutu välja. See koosseis peaks ilma suurema vaevata võitma. Pazzinil hea võimalus midagi tõestada siin?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas 2pac Vaata postitust
                              Pirlo vigastatud siis...
                              Vahest ma ikka unistan, kuidas Totti õigusega nr. 10 särki kannab ja Itaalial ei ole neid idiootseid probleeme nagu praegu... aga see olen lihtsalt rumal mina...
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas count Vaata postitust
                                Vahest ma ikka unistan, kuidas Totti õigusega nr. 10 särki kannab ja Itaalial ei ole neid idiootseid probleeme nagu praegu... aga see olen lihtsalt rumal mina...
                                Ma olen sinuga samal arvamusel, et Totti võiks olla koondises.
                                Ja vabalt oleks võinud olla quagliarella asemel Toni.
                                #Manchester United
                                #Juventus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X