320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Portsmouth Fc

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    Ok ostude suhted siis :

    Everton - 05/06 -25.525.000 €; 06/07 -15.400.000 €; 07/08 -18.350.000 €; 08/09 -7.950.000 €; 09/10 +5.040.000 €

    Sunderland - 05/06 -4.500.000 €; 06/07 -6.050.000 €; 07/08 -63.800.000 €; 08/09 -13.960.000 €; 09/10 -24.325.000 €

    Tottenham - 05/06 -13.960.000 €; 06/07 -22.350.000 €; 07/08 -72.750.000 €; 08/09 -60.550.000 €; 09/10 -11.200.000 €

    Aston Villa - 05/06 -10.140.000 €; 06/07 -23.125.000 €; 07/08 -8.750.000 €; 08/09 -56.200.000 €; 09/10 -24.800.000 €

    Stoke - 05/06 +750.000 €; 06/07 -200.000 €; 07/08 +180.000 €; 08/09 -33.435.000 €; 09/10 -18.250.000 €

    Numbrid nagu räägivad enda eest.West Hami omi ma panema ei hakkaks. Samas Ports on sel hooajal müükide pea 40 milli euroga ülekaalus.
    Sry aga juba Spursi selle aasta nr on vale rohkem isegi ei viitsi uurida sain kohe aru kui usaldus väärne su allikas on

    Kommentaar


      Wikit uurides on Pompey'l tõsiseid finantsilisi probleeme olnud ka varem, '98 aastal mindi samuti administratsiooni.

      Aga tekkis selline küsimus, et kas selline tegevus klubi fännidele üldse tundub nii halb? Oldi selline Championshipis mitte eriti stabiilne klubi, nüüd suurte laenurahadega nautisid Premmi võlusid, võideti FA Cup, mängiti UEFA Cupi, seejuures nähti Frattonil oma klubi mängimas Milaniga kui võrdse võrdsega. Nüüd on mull lõhkenud, langetakse Championshipi tagasi (ilmselt ka League One'i). Mõned aastad nüüd küll kannatatakse, aga kas vahepealsed kõrgelennulised hooajad on seda väärt? Liidsi stsenaariumiga ei anna nagu võrrelda, sest Leeds oli ikka kõvem klubi omal ajal, kaotada oli palju rohkem.

      Kommentaar


        premmis administraatorite kätte langemisega -10 punga ei kaasne?

        Kommentaar


          Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
          premmis administraatorite kätte langemisega -10 punga ei kaasne?
          Tundub, et -10 saadakse vaid madalamates liigades. Pompeyga seotud artikklites väljendub ikka "vaid" -9.

          Kommentaar


            selge. kuigi bbc lehel, mis tavaliselt suht kiire selliste asjadega, on veel kõik teenitud punktid tabelis kirjas ning üheski nende artiklis pole ka seda -9 mainitud.

            Kommentaar


              -9 kuna satse on vähem kui allpool olevates liigades. Ja kui administratsioonist CVA-ga välja tulla ei õnnustu, siis peaks lisaks -15 punkti uueks hooajaks all olema. Igatahes Pompey jaoks midagi ilusat ei paista. Mis teistesse Premi klubidesse puutub, siis majandusolukorra hindamine mängijatele kulutatud raha alusel on pehmelt öeldes meelevaldne. Samas muidugi situatsioon, kus sõltutakse suuromaniku enda finantsolukorrast ning sissepumbatava raha olemasolust, pole alati väga jätkusuutlik, kui muu bisnis tagasilööke näeb või lihtsalt huvi kaob. Aga ehk Portsmouthi saatus õpetab. Mida ma muidugi väga ei usu.
              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

              Kommentaar


                Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                Aga ehk Portsmouthi saatus õpetab. Mida ma muidugi väga ei usu.
                Itaalias suutsid nullnullindate alguses päris mitu meeskonda põhja minna enne kui klubide finantsseisud normaliseerusid.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Heh Vaata postitust
                  Sry aga juba Spursi selle aasta nr on vale rohkem isegi ei viitsi uurida sain kohe aru kui usaldus väärne su allikas on

                  Härra "ei viitsi otsida" otsi siis mulle see õige allikas, kuid mina näen Tottenhami ostud on sel hooajal 40.3 milli euri ning müügid 29.8. Lükkad ümber?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas PraS Vaata postitust
                    Härra "ei viitsi otsida" otsi siis mulle see õige allikas, kuid mina näen Tottenhami ostud on sel hooajal 40.3 milli euri ning müügid 29.8. Lükkad ümber?
                    Ei viitsi ka väga otsida, aga see aasta näikse nagu £4 mijoniga plussis olevat ja eelmise hooaja üleminekud olid midagi £13 milkut miinuses, isegi €urodesse väänates ei tule seda -60m kuidagi välja. Mängijate ostud-müügid spekuleeritud hinnasiltide alusel on klubi majandusliku olukorra analüüsiks muidugi paras kirvemeetod. Palku, võistlustulemustest sõltuvaid tulusid ja kulusid, pirukamüüki jm bisnesit tuleks ka äkki arvesse võtta?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust

                      See lehekülg on pullikaka ... Ma arvan, et PraS kopeerib oma andmed siit. Elu on näidanud, et tegu on üsnagi täpse kogumiga ja kui mingi viga sinna satubki, siis lõpuks see ka parandatakse.
                      Hello! I´m mentaly ill.

                      Kommentaar


                        viimased 3a on Suprs igatahes kasumis

                        BBC, News, BBC News, news online, world, uk, international, foreign, british, online, service

                        Kommentaar


                          Meeskondade majandusseisudelt kaldub tõesti teema veidi liiga detailidesse, aga kui läks juba linkidega eputamiseks ja lihtsalt et see asi selgemaks saaks, siis mina oma varasemas postis võtsin numbrid siit. Transfermarkt.de'st vaadates nt manku summasid, millega täpsemalt kursis olen, torkab küll kohe õige mitu ebatäpsust silma, suht räiged on näiteks Anderson väidetavalt 28m (!), Nani 22m ja Hargreaves samuti 22m£ eest. Absurd, kõik need mehed tulid vahemikus 14-17m eest. Enamikele summadele on mingi paar milli kuskilt juurde poogitud. Aga las see jääda, nagu juba öeldud, ei näita ostu-müügi numbrid tegelikult suurt miskit. Kui võtta viimane aasta, siis on manku ju näiteks tugevasti plussis, misasja nad kõik tõmblevd mingite laenude ümber niimoodi, arumaisaa.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            Transfermarkt.de'st vaadates nt manku summasid, millega täpsemalt kursis olen, torkab küll kohe õige mitu ebatäpsust silma, suht räiged on näiteks Anderson väidetavalt 28m (!), Nani 22m ja Hargreaves samuti 22m£ eest. Absurd, kõik need mehed tulid vahemikus 14-17m eest. Enamikele summadele on mingi paar milli kuskilt juurde poogitud.
                            no ma ei tea, Portugali pressis räägiti sellistest summadest- Nani 25,5 milli eurot ja Anderson 30 milli eurot ja neid numbreid olevat klubid ise kinnitanud
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                              no ma ei tea, Portugali pressis räägiti sellistest summadest- Nani 25,5 milli eurot ja Anderson 30 milli eurot ja neid numbreid olevat klubid ise kinnitanud
                              Mis tegigi tol hetkel umbes 17 miljonit naela. Kuna nad koos tulid, siis kõige rohkem käis läbi "30 miljonit naela kahe eest kokku".
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                ja Hargreaves samuti 22m£ ...
                                25m € mitte naela + Bayerni juhtkond on sellise rahapataka saamist kinnitanud.
                                Hello! I´m mentaly ill.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X