320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Copa del Rey

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Üllatusi sündis veel. Viimastel aastatel kehvasti esinenud Racing Santander alistas hilisest väravast Sevilla võõrsil 2-0 ja rühkis veerandfinaali.
    Seal kohtutakse Almeriaga, seega pole poolfinaalgi võimatu katsumus.
    No tegelikult on veerandfinaalideni veel aega. Praegu selgusid alles 16 parimat tiimi.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas Kasper Vaata postitust
      No tegelikult on veerandfinaalideni veel aega. Praegu selgusid alles 16 parimat tiimi.
      Oh sind targutajat. Ja veel enne jõule
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
        Racing Santander rühkis veerandfinaali.
        No nüüd on mul ometi õigus Kasper.
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
          No nüüd on mul ometi õigus Kasper.
          Täitsa tõsijutt!
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            #95
            Copa järgmise vooru (06.01 ja 13.01) vastasseisud:



            Ära peaks mainima, et antud loosiga toimub siis 3 derbyt - Madridi derby (Rayo vs Atletico), Kataloonia derby (Barca vs Espanyol) ja Seville derby (Betis vs Sevilla). Huvitaval kombel kohtuvad kõik kolm paari lähiajal ka liigas, seega vastamisi lähevad rivaalid lühikese aja jooksul 3 korda.

            Kommentaar


              #96
              Aplaus teise liiga klubile CD Mirandés. Hävitasid Deportivo neil külas mängides!
              Messi...The never ending legend!

              Kommentaar


                #97
                Võib-olla ma olen ise pime ning kindlasti pole ma täielikult kursis kõigega, aga avage link ning vaadake seda bracketit. Miks on Realil juba 1 voor nö. "nihkes" ehk teised mängivad esimest ringi täna, Realil aga see juba mängitud ning täna kavas siis teine...

                et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                  Võib-olla ma olen ise pime ning kindlasti pole ma täielikult kursis kõigega, aga avage link ning vaadake seda bracketit. Miks on Realil juba 1 voor nö. "nihkes" ehk teised mängivad esimest ringi täna, Realil aga see juba mängitud ning täna kavas siis teine...

                  http://int.soccerway.com/national/sp.../final-stages/
                  Sest et klubide MM.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                    Võib-olla ma olen ise pime ning kindlasti pole ma täielikult kursis kõigega, aga avage link ning vaadake seda bracketit. Miks on Realil juba 1 voor nö. "nihkes" ehk teised mängivad esimest ringi täna, Realil aga see juba mängitud ning täna kavas siis teine...

                    http://int.soccerway.com/national/sp.../final-stages/
                    Ilmselt osaleb Real klubide MMil.

                    Kommentaar


                      Tuleb huvitav finaal kahtlemata, vaadates mis seis Alaves - Barcelona täna jäi

                      Finaal küll teine asi aga siiski, barca küttis nende kodus korraliku sauna.
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Estadio Vicente Calderon on siis staadion kus toimub finaal! Viimane suurmäng sellel legendaarsel staadionil.
                        Messi...The never ending legend!

                        Kommentaar


                          Hispaania karikasari on muutunud reservmeeste kasutusalaks, mis ei tõmba publikut ega paku huvi.
                          Pole ka ime, kahemänguline playoff süsteem on igav, tarbetult kurnav ja raskelt suurmeeskondi soosiv.

                          The top-tier teams' decision to feature plenty of fringe players in their Copa del Rey fixtures resulted into low attendance numbers across the...
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                            Hispaania karikasari on muutunud reservmeeste kasutusalaks, mis ei tõmba publikut ega paku huvi.
                            Pole ka ime, kahemänguline playoff süsteem on igav, tarbetult kurnav ja raskelt suurmeeskondi soosiv.

                            http://www.marca.com/en/football/spa...f098b460a.html
                            Siinkohal saab Marcaga küll üle tüki aja nõus olla. Milleks kahte jalga vaja? Üks mäng ja siis loos. Võtke ses osas ikka Inglismaalt eeskuju.
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Madriidlastel nagu ikka "rasked" vastased!

                              Messi...The never ending legend!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                                Madriidlastel nagu ikka "rasked" vastased!

                                Paistab, et Perez on siis natuke rahakotiraudu avanud, võiks nüüd liigas ka seda teha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X