Lehekülg 131, kokku 132 EsimeneEsimene ... 3181121127128129130131132 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 601 kuni 2 620, kokku 2623
    Eesti koondislane Kasutaja wordprez avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Mul ei tulnud Djimi Traoré nimi meelde, sest kuradi Diouf oli keele peal, kuigi ma teadsin küll, et see kiilakas senegali ambaal ei olnud siis enam Liverpoolis. Kuna ma ei viitsi nii lambise küsimusega mitu päeva jaurata, siis annan Tofoa vastuste põhjal väikse spikri ette:

__________Dudek
    ? - Carragher - Hyypiä - Traoré
    Garcia - Alonso - Gerrard - ?
    _________Baroš - ?
    Üks oli Riise, teisi pidin guugeldama. Kuigi imo peaks pool punkti andma ka vastus, et mitte keegi ei alustanud seda mängu Liverpooli poolelt.
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Traoré alustas ja väga närviliselt. Tema tegi selle vea, millest Maldini püstitas rekordi "kõige kiirem peaga löödud värav CL finaalis 39-aastase mängija poolt", vmt.

__________Dudek
    Garcia - Alonso - Gerrard - Riise
    _________Baroš - ?
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Algupärane

Äkki oli Kewell terve ja seal ees? Paremkaitses oli mingi inglane või iirlane või šotlane tol ajal kui mälu ei peta. Nimi ei tule kohe üldse kahjuks meelde.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Kewell oli terve, aga lühikest aega. Seetõttu ka tema nimi mulle üldse meelde ei tulnud.

__________Dudek
    _________Baroš - Kewell
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Mul ei tulnud Djimi Traoré nimi meelde, sest kuradi Diouf oli keele peal, kuigi ma teadsin küll, et see kiilakas senegali ambaal ei olnud siis enam Liverpoolis. Kuna ma ei viitsi nii lambise küsimusega mitu päeva jaurata, siis annan Tofoa vastuste põhjal väikse spikri ette:

__________Dudek
    _________Baroš - ?
    Pidasin seda silmas, et viimased kolm "?" tulid teisel katsel. Ehk Kewell, Riise ja Finnan.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Ma sain aru jah, mida Sa silmas pidasid. Iirlane Steve Finnan oli see, kes tegi Hamannile ruumi; Kewelli asemele toodi Vladi Šmicer, kes lõi teise värava ja samuti vormistas lõpus enda pendla. Kolmas Cissé vahetatud mängija tuli Baroši asemele.

__________Dudek
    Finnan - Carragher - Hyypiä - Traoré
    _________Baroš - Kewell

Möönan veelkord, et väga lamp küsimus, aga noh, homse päeva puhul, või nii. Küll aga sooviks kelleltki nüüd asjalikku küsimust.

Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Kewell ja Traore olid mehed kes mul meelde ei tulnud

Ici, c'est Paris! Kasutaja Rocheteau avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2013

Algupärane

Ma sattusin hiljuti artikli otsa, kus tuli juttu mängijatest, kes on nii Reali kui Liverpooli eest mänginud. Suudab keegi ilma cheatimata need 9 nime kokku saada? Ma tunnistan, et suutsin ainult 5 kokku saada.
    Fino alla fine FORZA JUVE

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Mõne aasta eest pingutasime pubis naljaviluks Milani algkoosseisu ka, aga hetkel pole see teema, nii et ma ei hakka oma pead valutama.

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

Dida, Cafu, Nesta, Maldini, Stam, Seedorf, Gattuso, Pirlo, Kaka, Sheva, Crespo. 2007 oleks huvitavam.

Traore oli esimene, keda ma teadsin.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
    Ma sattusin hiljuti artikli otsa, kus tuli jutti mängijatest, kes on nii Reali kui Liverpooli eest mänginud. Suudab keegi ilma cheatimata need 9 nime kokku saada? Ma tunnistan, et suutsin ainult 5 kokku saada.
    Väga raske ülesanne. Andsin 6 peal alla ja kuna kiusatus oli suur, vaatasin lfchistoryst järgi, et kokku ainult 7 nime ongi. Need 6, kes ma sain on McManaman, Owen, Alonso, Morientes, Arbeloa ja Sahin. Kuidas Sa 9 said? Arbeloa mängis Realis, Poolis ja Realis, kas see teeb 3 mängijat?

Ici, c'est Paris! Kasutaja Rocheteau avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2013

Algupärane

Väga raske ülesanne. Andsin 6 peal alla ja kuna kiusatus oli suur, vaatasin lfchistoryst järgi, et kokku ainult 7 nime ongi. Need 6, kes ma sain on McManaman, Owen, Alonso, Morientes, Arbeloa ja Sahin. Kuidas Sa 9 said? Arbeloa mängis Realis, Poolis ja Realis, kas see teeb 3 mängijat?
    Ma ei hakka neid nimetama hetkel, aga usun, et kui korra uuesti järele mõtled siis 8 peaksid sa kenasti kokku saama. Üks neist oli rohkem pingipoiss ja paljud ei pruugi teda enam mäletada.
    Fino alla fine FORZA JUVE

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Dudek

Eesti koondislane Kasutaja vaikiv mees avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
    Suudab keegi ilma cheatimata need 9 nime kokku saada?

ei suutnud

kuigi kunagi hilisteismelisena Arsenali toodud prantslase peale oleks pidanud kohe tulema
    (see, et ta end sedavõrd kõigi nende 10 klubi legendiks peab, kelle eest ta mänginud on, et ühegi nende vastu skoorimisel ei tähista, on mullegi müstika)
    JULIE: And Bob Herbert's great. He worked for the Daily News
    GEORGE: Yes. Yes.. You know what's interesting? The quarterback for the Atlanta Falcons is Bobby Hebert. No R - which I find fascinating. You know, it's Herbert: h-e-R-b-e-r-t, Hebert: h-e-B-e-r-t. Hebert, it's a fun name to pronounce (Seinfeld, The Big Salad)

Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Kaks nime keda ei teadnud on keegi nunez ja anelka. Sahin ei tulnud lihtsalt meelde, kuigi tegi ühes karikasarjas tegusid hiljuti.

Öösel Kasutaja ChiefK avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2015

Algupärane

__________Dudek
    _________Baroš - ?
    Šmicer?

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Minu viga, lfchistory lehel on ainult transferid, mitte tasuta üleminekud ja Anelka juhtumid, kus ei vahetanud otse klubi. Jerzy tõesti ei tulnud meelde, aga ta mängis Reali eest vist ainult ühe mängu, oma lepingu lõpus, täpselt nagu Poom Arsenalis?

Tsitaat Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
    Šmicer?
    Vladi tuli esimesel poolajal vigase Kewelli asemele.

komeet Kasutaja vincent avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rohelineKonn
    __________Dudek
    Finnan - Carragher - Hyypiä - Traoré
    _________Baroš - ?
    sajaprotsendiliselt õige vastus.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Siin pean Leedsi konnaga nõustuma

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Kes on need poisid, kelle Liverpool Echo täna välja valis?

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud