320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Peamurdmist Inglise jalgpallist

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    see on see -

    Lee Chapmani aadressil suudpruukinud fan saadeti karistuseks ise platsile..
    täitsa hea lugu


    Algselt postitas Karla Vaata postitust
    Ise midagi mõistlikku ei oska küsida, nii et keegi teine võib seda teha
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      Redknapp vahetas mängu sisse ühe fänni, kes tema selja taga istus ning lõugas.


      E: vaikiv mees oli kiirem

      Kommentaar


        Vastus õige. Kuid mis karistus see ikka .
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          He ran on to the pitch and a journalist from the local Oxford paper sidled up and asked 'Who's that Harry?' I said 'What? Haven't you been watching the World Cup? That's the great Bulgarian Tittyshev!' The fella wasn't bad - actually, he scored!"

          HAHAHAHAHAHAHAHA...
          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

          Kommentaar


            No puhume teemale jälle natuke elu sisse.

            --

            Neville, Chadwick, Giggs, Foster, Ashton, Nugent, Wright, Robinson, Howard, Edward, Davies.

            Ei, tegemist pole jokkispäi koostatud fäntäsitiimiga, vaid kõiki neid mehi seob väga konkreetselt ühe meeskonna ridadesse kuulumine. Mis meeskond?
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              FC United of Manchester ehk. Wikipedia väidab küll, et Giggs on "notable former player" ja Daviest ma ei leidnud sealt. Kui sobib, siis järgmist küsimust ei esita.
              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

              Kommentaar


                Tubli, tubli. Ja ega ma ei väitnudki, et nad kõik sinna ka hetkel kuuluvad .
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Kuna jyriöö pole ikka veel küsimust esitanud , siis ma mõtlesin , et äkki võiksin esitada ühe küsimuse .

                  Nimetage mängija , kes on ühe mängu jooksul ühe penaldi ära tõrjunud ning sisse löönud .
                  George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mr Self Destruct Vaata postitust
                    Kuna jyriöö pole ikka veel küsimust esitanud , siis ma mõtlesin , et äkki võiksin esitada ühe küsimuse .

                    Nimetage mängija , kes on ühe mängu jooksul ühe penaldi ära tõrjunud ning sisse löönud .
                    José Luis Chilavert?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas siim14 Vaata postitust
                      José Luis Chilavert?
                      Eks ta ole jah, tõeline Inglise jalgpalli legend.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas siim14 Vaata postitust
                        José Luis Chilavert?
                        Siiski mitte .
                        George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

                        Kommentaar


                          No Niall Quinn on pendla tõrjund ja samas mängus värava löönud, aga see värav vist jällegi polnud pendlast.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Jah see oli Niall Quinn , kuid ma sain vist tekstist veits valesti aru .
                            George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

                            Kommentaar


                              Leeds United's Paul Robinson scored a last minute equaliser against Swindon Town in the Carling Cup. Having sent the game into extra time, Robinson then saved a penalty in the shoot-out to win the game for the Yorkshire club.
                              Joga Bonito!!!

                              Kommentaar


                                küsimust mul ei ole, annan järje edasi.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X