320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Devil Vaata postitust
    See käega sideways lükkamine pole kellegi eriline krimikorras karistatav kuritegu, enesekaitse on ka jalgpalluritele lubatud. Sest nagu linnupojake mainis, reeglid kehtivad kõigile.

    Kas see on enesekaitse või mitte ei ole meie otsustada. Lükkamiseks mina seda ei nimetaks. Miks sul see teema üldse nii hinges on?
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Kui on vastupidine situatsioon, siis on üldjuhul kohe jama lahti. Ehk jalgpalluritele ikkagi kehtivad veits teised reeglid.

      Ma ei saanud sellele iidoli jutule pihta. Kui oled iidol siis võib kätega kallale minna ? Või siis peab selleeest kindlasti vastutusele võtma ?

      Cantona sai isegi mingisugese kohtulikukaristuse vist, kui mu mälu ei peta. Aga eks erand kinnitab reeglit. Stok asi pole uskumises.

      Egas ma tegelikult väga kursis pole, palju ja mille eest keegi tapselt kohtulikult karistada on saanud. Pole aga väga kõrvajäänud, et keegi oleks saanud kui sellised asjad on juhtunud. A la Evra superflyngkick. Sai peale mängukeelu ja trahvi midagi muud ?

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        Kas see on enesekaitse või mitte ei ole meie otsustada. Lükkamiseks mina seda ei nimetaks. Miks sul see teema üldse nii hinges on?
        Absoluutselt, õnneks on otsustajatel rohkem materjale.

        City tegemised:
        1. El Kun, viimased kümme aastat
        2. Pep, mängijana mitte, treenerina alates algusest.
        3. Prem on kõige lihtsamini jälgitav liiga keeleliselt ja kellegile võiks pöialt hoida. Ühelgi teisel klubil pole paremaid põhjuseid ning City'l mingigi rivaliteet Milaniga puudub.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
          Kui on vastupidine situatsioon, siis on üldjuhul kohe jama lahti. Ehk jalgpalluritele ikkagi kehtivad veits teised reeglid.

          Ma ei saanud sellele iidoli jutule pihta. Kui oled iidol siis võib kätega kallale minna ? Või siis peab selleeest kindlasti vastutusele võtma ?

          Cantona sai isegi mingisugese kohtulikukaristuse vist, kui mu mälu ei peta. Aga eks erand kinnitab reeglit. Stok asi pole uskumises.

          Egas ma tegelikult väga kursis pole, palju ja mille eest keegi tapselt kohtulikult karistada on saanud. Pole aga väga kõrvajäänud, et keegi oleks saanud kui sellised asjad on juhtunud. A la Evra superflyngkick. Sai peale mängukeelu ja trahvi midagi muud ?
          Kui oled iidol, siis pead enda käitumist järgima väga rangelt, sest kõik väiksed pahateod pannakse suure sildi külge. Sa ei ole mingi suvaline jobu kes bermudas kellelegi lõuga annab ja kedagi ei huvita. Sind vaatavad miljonid silmapaarid ja võtavad sult õppust, järgmine päev manchesteri lasteias peksavad kõik üksteist, sest tahavad olla sama lahedad nagu agüero. - see oli siis mu point, mitte vastupidine.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
            Kui oled iidol, siis pead enda käitumist järgima väga rangelt, sest kõik väiksed pahateod pannakse suure sildi külge. Sa ei ole mingi suvaline jobu kes bermudas kellelegi lõuga annab ja kedagi ei huvita. Sind vaatavad miljonid silmapaarid ja võtavad sult õppust, järgmine päev manchesteri lasteias peksavad kõik üksteist, sest tahavad olla sama lahedad nagu agüero. - see oli siis mu point, mitte vastupidine.
            Need Manchester lapsed vaatavadki oma iidoli pealt et kui keegi tuleb tüli norima tuleb enda eest seista, mitte pea norus koju nutma minna.

            Kommentaar


              Algselt postitas staykool Vaata postitust
              Need Manchester lapsed vaatavadki oma iidoli pealt et kui keegi tuleb tüli norima tuleb enda eest seista, mitte pea norus koju nutma minna.
              Ma ei vaevu mõtlemagi, et kas sa oled troll või lihtsalt loll, mõlemal juhul soovitaksin sul kuhugi arenema minna - olgu see siis kool või paldiski mnt 52.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Kompany värav!! Tema tähistamised kolli puhul on alati ühed parimad ning täna tõestas, et vaatamata oma pidevatele jamadele, suudab ta alati tagasi tulla ja lahe olla. Bravo assist esimese värava puhul väärib ka järelevaatamist.

                Nüüd jääb ainult loota, et Dinho vigastus väga tõsine pole ning et Pep oma kollase ripatsi eest bänni ei saa.

                Kommentaar


                  Kuna pinget pole, siis saab Pep täna anda Fodenile lisamotti uue kontrahti alla kirjutamiseks ja Stonesile enesekindluse taastamiseks.

                  Kommentaar


                    Edasi saite aga kodus Baselile kaotada 1:0 eduseisust.. Tundub, et ka Spursi näol tavaline Inglismaal. Ühesõnaga, võõrsil tugev, kodus pask. Loositav vastane saab siit palju kõrvataha panna.. loodan, et ei tule Real, sest liiga palju teiega mängitud.
                    Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                    Kommentaar


                      meh, laias plaanis oli platsil koosseis kes eriti kokku ei satu, Foden ja Diaz korralikud minutid kirja ja kaalul midagi polnud. Vahet pole kes vastaseks tuleb. Mida tugevam seda huvitavam.

                      Stones aint oma vormi peale vigastust täielikult kaotanud. Eelmise aasta lõpus bossas vasakule ja paremale ja nüüd käib õnnetuna ringi. Loodetavasti varsti tagasi oma paremais

                      Kommentaar


                        Täielik kari munne. Sa oled 2-0 ees ja sa teed nii. Ma loodan, et te kukute CList järgmises voorus välja.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                          Täielik kari munne. Sa oled 2-0 ees ja sa teed nii. Ma loodan, et te kukute CList järgmises voorus välja.
                          Stoke'i klemm mängis palli, jäi pallist ilma, mäng läheb edasi. Milles biif?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                            Täielik kari munne. Sa oled 2-0 ees ja sa teed nii. Ma loodan, et te kukute CList järgmises voorus välja.
                            Mis toimus seal? Mäng jäi endal nägemata.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Algselt postitas Devil Vaata postitust
                                Ülekandes mainiti, et ta pole päris pikalt meeskonnaga koos treeninud, kui pikalt siis, paar kuud?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X