320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fitti Vaata postitust
    tulemust nähes mõtlesin just sellele.

    Kommentaar


      hehe hehe ..
      Little things worry little minds.

      Carlo Ancelotti, 2009

      Kommentaar


        stephen irelandi kadunud vend?

        Kommentaar


          Suvel saab Cityst superklubi nagu Kaka ütles.Mancini ei loobu ja ründajaid tuleb kindlasti juurde.
          CTID!

          Kommentaar


            minu meelest Kaka on seni City kohta ainult nii öelnud:



            ja veel muid reaktsioone laiast maailmast pärast eilset tulemust:





            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar








              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar








                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar




                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar



                    noh, tõsi ju...

                    Kommentaar


                      vincent rsk...
                      pd
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                        stephen irelandi kadunud vend?
                        Terve hooaeg pole tegelikult teda naha olnud, isegi siis kui ta on oma lemmikpositsioonil manginud... one season wonder on vist see mees. Tegelikult juba see pohjus, miks ta koondises ei mangi ja mis vabandusega ta uritas korra pogeneda uks kord naitab juba mis mehega on tegu.

                        Loodetavasti liiga suuri muudatusi meeskonnas ei tehta. Uhte playmakerit oleks vaja keskele (Özil oleks unistuste ost) ning aarekaitsjaid.

                        Neid euroopa ohtuid jaan igatahes ootama jalle ning MOTD2s olemist. Augustis lootsin, et tuleb uks karika poolfinaal ja koht esimese 6 hulgas seega ise jaan hooajaga rahule. Eriti vorreldes eelmise aastaga (talvel oli vaga lobus)

                        See kaotus Tottenhami vastu polnudki nii jube valus sest ma juba arvasingi, et sealt 3 punkti ei tule. Kaotus Hamburgi vastu oli palju jubedam, sest tol ohtul vaarisime voitu...

                        Jargmine aasta koht esinelikus ja mingi tiitel palun, olgu selleks Carling Cup voi mis iganes...


                        http://mcfc.co.uk/Video/Interviews/Chairman-exclusive intekas Khaldoon Al Mubarakiga

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                          Terve hooaeg pole tegelikult teda naha olnud, isegi siis kui ta on oma lemmikpositsioonil manginud... one season wonder on vist see mees. Tegelikult juba see pohjus, miks ta koondises ei mangi ja mis vabandusega ta uritas korra pogeneda uks kord naitab juba mis mehega on tegu.

                          Loodetavasti liiga suuri muudatusi meeskonnas ei tehta. Uhte playmakerit oleks vaja keskele (Özil oleks unistuste ost) ning aarekaitsjaid.

                          Neid euroopa ohtuid jaan igatahes ootama jalle ning MOTD2s olemist. Augustis lootsin, et tuleb uks karika poolfinaal ja koht esimese 6 hulgas seega ise jaan hooajaga rahule. Eriti vorreldes eelmise aastaga (talvel oli vaga lobus)

                          See kaotus Tottenhami vastu polnudki nii jube valus sest ma juba arvasingi, et sealt 3 punkti ei tule. Kaotus Hamburgi vastu oli palju jubedam, sest tol ohtul vaarisime voitu...

                          Jargmine aasta koht esinelikus ja mingi tiitel palun, olgu selleks Carling Cup voi mis iganes...


                          http://mcfc.co.uk/Video/Interviews/Chairman-exclusive intekas Khaldoon Al Mubarakiga

                          Eston mõtles ikka linki,kus oli pilt.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jose Vaata postitust
                            Eston mõtles ikka linki,kus oli pilt.
                            Sorry ma lugesin, et ta oli kirjutanud "stephen ireland kadunud vend?" voi mis iganes sest Irelandist on nuud kirjutatud natuke...

                            Man City transfer news, breaking news, team news, opinions from the best MCFC writers, fixtures, match reports, gossip, squad and injury news and more every day from the Manchester Evening News. You can also sign up to leave comments on stories, discuss the biggest breaking news and chat to our Manchester City journalists and writers. Sign up to our free MCFC newsletter / Register to leave comments / Listen to the Talking City Podcast / Subscribe to our YouTube channel / Follow us on TikTok / Join our WhatsApp community

                            Kommentaar


                              Aitüma vincent, hea tööle kohe minna pärast sellist piltide rida
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                                Aitüma vincent, hea tööle kohe minna pärast sellist piltide rida
                                Kas te lasete Rafal Torrese eest saadava raha kulutada voi toote kellegi uue peatreeneriks?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X