320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    teised meeskonnad kulutavad raha praekartulite müümisele.

    Kommentaar


      Olen pisarais.... lõpuks ometi... oleme meie Premieri meistrid.... ilus... lihtsalt ilus
      Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

      Kommentaar


        Klubil läheb nii hästi, et hakkan ise ka fännix

        Go Go!
        Ganvix!

        Kommentaar


          Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
          teised meeskonnad kulutavad raha praekartulite müümisele.
          pigem nagu friikartulite? ja türa sa üldse mölised kui mingid njuukastli paksud loomad koikd friikad ära söövad...

          Kommentaar


            friikartulid on ka praekartulid.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nohik Vaata postitust
              pigem nagu friikartulite? ja türa sa üldse mölised kui mingid njuukastli paksud loomad koikd friikad ära söövad...
              Tegelikult oli mingi jama gaasiga, tänu millele ei saanud friikaid teha.

              Kommentaar


                Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                friikartulid on ka praekartulid.
                praekartul - roasted potato

                friikas - chips/fries

                ahjukartul - jacket spud/baked potato

                keedetud kartul - boiled potato voi new potato kui see on koos koorega.

                voi panen ma täiega mööda?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                  praekartul - roasted potato

                  friikas - chips/fries

                  ahjukartul - jacket spud/baked potato

                  keedetud kartul - boiled potato voi new potato kui see on koos koorega.

                  voi panen ma täiega mööda?
                  Arvestades, et see on "city" teema, mitte "meeleheitel koduperenaised", siis pigem ütleks, et paned küll. Samas, ära nüüd enam pooleli ka jäta, vaid võitle ikka lõpuni välja.
                  Algselt postitas Stok
                  Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                    Arvestades, et see on "city" teema, mitte "meeleheitel koduperenaised", siis pigem ütleks, et paned küll. Samas, ära nüüd enam pooleli ka jäta, vaid võitle ikka lõpuni välja.
                    loomulikult kurat küll, isegi kui mul pole jälle oigus! siin teemas niiguinii midagi eriti targemat ei arutata.

                    Kommentaar


                      Tohhhooo till ae, 2 arsenali tilli varus. Mis siis nüüd juhtus, tase ei vea välja?
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Mis tilla?
                        Pole mõtet ohkida, scouser, sest City on praegu edukas klubi igal rindel ja siin topikus eduka klubi fännid, kes kuulda ülbamist ei taha. City võidab täna ja võidab ka Premier liigis ja Fa Carikas, sest raha on, kuulsusi on ja soengud kah normaalsemad, kui teistel klubidel!!!!!

                        Piss off vänker
                        Ganvix!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Varikonto Vaata postitust
                          Mis tilla?
                          Pole mõtet ohkida, scouser, sest City on praegu edukas klubi igal rindel ja siin topikus eduka klubi fännid, kes kuulda ülbamist ei taha. City võidab täna ja võidab ka Premier liigis ja Fa Carikas, sest raha on, kuulsusi on ja soengud kah normaalsemad, kui teistel klubidel!!!!!

                          Piss off vänker
                          Imre Kose, sina väää?
                          Teie tahate siin kuulda erinevatest kulinaarsetest võtetest.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Varikonto Vaata postitust
                            Mis tilla?
                            Pole mõtet ohkida, scouser, sest City on praegu edukas klubi igal rindel ja siin topikus eduka klubi fännid, kes kuulda ülbamist ei taha. City võidab täna ja võidab ka Premier liigis ja Fa Carikas, sest raha on, kuulsusi on ja soengud kah normaalsemad, kui teistel klubidel!!!!!

                            Piss off vänker
                            Rein on Liverpooli päritolu?

                            Kommentaar


                              Arvati oli, et Manciniga te Cl-s hakkama ei saa...

                              ....tere tulemast Euroopa liiga.
                              Inter - ausaim klubi Itaalias.

                              Kommentaar


                                Pliis ostke Napoli kolmik ära, äkki läheb paremaks. Meeletu loovus kaotusseisus ja Dzeko super 80 minutit. Geniaalsus!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X