320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    postitas marv hiljuti ühe sellise lehe http://www.debatabledecisions.com/tables

    e: ja tegelikult on täiesti normaalne nähtus see, et tugevamatele (edukamatele) antakse rohkem andeks (nagu ka ilusamatele ja rahakamatele) - a la patrick viera jutt sel nädalal.
    kui a la manu vännid üritavad vastupidist väita, siis on nad soodad.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Aitäh, boob, see on hea link. Ma tahaks, et Ren postitaks nüüd pildi, kus tal parasjagu on suu sitta täis.
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        Leian, et naeruväärsete otsuste üle tuleb nuriseda ja diskuteerida. Kui tahate (kasvõi sina hr Murdock) võite nokad kinni hoida, aga ärge teisi käsutage. Kui on 20cm suluseisu ja kaitse ning ründaja liiguvad erinevas suunas, siis fain, võimatu õigesti otsustada alati. Kui aga kohtunike silme all mingi jura kokku keeratakse (kasvõi eilne Milan - Barca, sry off-topic) ja kohtunik selgelt olukorda näeb, siis on asi ikka puuks.
        Absoluutselt nõus, see käib jalgpalli juurde. Minu point kogu asjas on see, et kui näiteks räme kaun pannakse maha Blackburni-Boltoni mängus, nagu viimases voorus oli, kus B'burnile jäi nulli peal andmata veel selgem penalti kui olukorras Carrick-Murphy, siis ei ole foorumid ja kollased lehed kisa täis. Samasuguseid näiteid kohtunike rämedatest pakkidest on sellestki hooajast võtta veel ja veel, viimase aja kõige värvikam on Clint Hilli selge värav QPRi eest, mis käis pool meetrit üle joone, aga lugemata jäeti. Seejuures mõlemad mängud võivad hooaja lõpus määrata kümneid miljoneid ses osas, kes jääb püsima ja kes kukub.

        Aga kuna need pole suured glamuuriklubid, siis vajub kogu teema mängupäeva õhtuks juba ära ja on järgmise hommiku lehtedes kuskil 24. lehekülje peal. Samas kui ühest Manku või City või Arsenali olukorrast jahutakse päevi ja päevi. See ongi subjektiivsus, see ongi põhjus, miks jääb mulje, et niisugused asjad juhtuvad ainult tippude mängudes ja tippude kasuks. Vale.

        Ning kommentaariks Daz Booobi jutule - nii on, suuremaid/ilusamaid/tugevamaid kiputakse hoidma (Vieira jutt on full retard selles mõttes, et sama rolli täidavad praeguses kontekstis nii City kui ka United). Nii jalgpallis kui ka mujal elus. See on inimlik ja ka kohtunikud on inimesed. Seda võib võtta paratamatusena ja seda võib võtta kui üleüldist vandenõud. Minu hinnangul on teist varianti eelistavad inimesed... noh, mitte just üleliia helge mõistusega õnnistatud.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Veider, et te üldse veel viitsite, härrased. Sest samasuguse regulaarse intervalliga nagu kõlab aamen kirikus, vahetub kuu faas ning ilmub Eesti Panga järjekordne majandusprognoos tõusevad mingi hetk pinnale cannuman ja sõbrad ning nõiajaht algab jälle otsast peale, vaatamata sellele, et täpselt samu diskussioone on siin peetud ennegi.

          Muide, meenub, et mõned aastad tagasi uurisid psühholoogid Harvardist kodupubliku mõju kohtunike otsustele, analüüsides ca 5000 Premieri mängu ja 50 kohtunikku vahemikus 1992-2006 ning jõudsid järeldusele, et iga 10 000 pealtvaatajat annab 0,1 väravat edu. Selle järgi võib piltlikult öeldes väita, et Wigan alustab iga kodumängu 0,2-0 seisult, ManU aga 0,7-0 skoorilt.

          Kodusatse soositakse marginaalselt, kuid väärotsuste tõttu võidetud/kaotatud punktide tabelit vaadates peaks ikka päris selge olema, et suuri eelistavast vandenõust on asi ikka päris kaugel.
          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust

            3. Leian, et naeruväärsete otsuste üle tuleb nuriseda ja diskuteerida. Kui tahate (kasvõi sina hr Murdock) võite nokad kinni hoida, aga ärge teisi käsutage.
            nurise ja diskuteeri meheks, aga see, mida siin tehakse on hooajast hooaega läägelt inisemine teemal "kui kohtunikud manut koguaeg nii haigelt ei toetaks, siis...".

            muus osas nõustun eelkirjutajatega. boobi antud tabel on päris muhe ja näitab, et päeva lõpuks - nagu ka Fergie ütles - evens out.
            buy the ticket, take the ride.

            Kommentaar


              Mis puudutab antud tabelit, siis seal loevad valesti antud nurgalöögi ka samaväärseks valesti antud penaltiga, kui seal värav tuli. Ja üleüldse on see tabeli mingi briti naljameeste (need samused kes arvavad, et Howard Webb on maailma parim kohtunik) poolt koostatud. Neil on oma arvamus, vintsul oma minul oma. Samamoodi võite otsida tabeleid, kus on Mänku puntkid pre mäng, kui Webb vilistab vs punkti kui Webb ei vilista. Saate ka järjekordse tõe. Kui arvate, et mänku eelistamise ja Howard Webbi jms jutud on täiest mitte millestki tulnud, siis fain. Teistel on õigus teistmoodi arvata.


              Lisaks näen, et Vints ja H.M mu küsimusele vastata ei soovinud, ju siis pole vaja.

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Lisaks näen, et Vints ja H.M mu küsimusele vastata ei soovinud, ju siis pole vaja.
                Palju õnne, oled võitja.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Teistel on õigus teistmoodi arvata.
                  Arvata võid sa, palju tahad, aga ära serveeri seda üksikjuhtumite kaudu absoluutse tõe pähe. Eriti kui sul pole välja käia isegi "naljameeste" tabeleid ega, olgem ausad, isegi ühtki argumenteeritud fakti. Mine puhka jalga, lappa näiteks nii viie aasta retrospektiivis kõik Mankule antud ja andmata jäetud kahtlased ja olulised otsused läbi ja tule siis tagasi. Praegu hakkab see plaat vaikselt ammendama ennast, ei?
                  Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                  Kommentaar


                    ja kui howard webb peaks rotherham unitedi mängu vilistama juhtuma, siis vist 90 minti ainult penalte löödaks vastaste võrku. ilmselt siiski mitte 90, sest mäng katkestataks tükk maad varem, sest neil poleks enam piisavalt mängijaid platsil.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Samamoodi võite otsida tabeleid, kus on Mänku puntkid pre mäng, kui Webb vilistab vs punkti kui Webb ei vilista. Saate ka järjekordse tõe. Kui arvate, et mänku eelistamise ja Howard Webbi jms jutud on täiest mitte millestki tulnud, siis fain. Teistel on õigus teistmoodi arvata.
                      Esiteks - loodan, et olen ainuke loll, kes antud challenge'i vastu võttis (või loll, et ei guugeldanud).
                      Teiseks - mulle tunduks loogiline midagi väites seda tõestada, mitte niisama lahmida.
                      Kolmandaks - tuginedes kahele allikale (www.statbunker.com ja www.soccernet.com) sain (kui näpuvigu sisse ei lipsanud), et ManU keskmine punktide arv mängust Howard Webbi vilistamisel 2.0 ja ülejäänud juhtudel 2.3 (kui oskused võimaldavad, lisan siia alla ka pildi). Tra ma ei või.

                      webb ja manu.JPG

                      Kommentaar


                        Algselt postitas andreasr Vaata postitust
                        ManU keskmine punktide arv mängust Howard Webbi vilistamisel 2.0 ja ülejäänud juhtudel 2.3 (kui oskused võimaldavad, lisan siia alla ka pildi). Tra ma ei või.
                        Sinu arvutus näitab antud juhul ainult Webbi vilistamisliini (karm või soft). Et nagu selgemat pilti saada, oleks vaja siiaa sama statistikat ManU vastu tehtu vigade vilistamine Webbi ja ülejäänute juhtudel. Ja siis võrrelda neid sinu saadud numbritega.

                        Kommentaar


                          kui cannu tahab tuua, saada selgust vilede kallutatuse osas, siis võiksid mõju-uuringu teostada... good luck with that
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas erxx Vaata postitust
                            Sinu arvutus näitab antud juhul ainult Webbi vilistamisliini (karm või soft).
                            Ei, kindlasti mitte, see ei paista siit mitte miskit pidi välja.

                            Probleem on pigem selles, et tahetakse võrrelda ühe objekti kahte erinevat näitajat (Webbi punktid mänkule vs teiste punktid mänkule), aga võrreldakse kahe erineva objekti erinvaid näitajaid. Kuidas nii? Nimelt vilistab Webb üldjuhul (ei ole hektel aega osakaalu leida) mänku suuri mänge (City, Chelsea, Pool, Arseanaal, Spurs?) ja nn teised kohtunikud suures osas mänge nn kotikutega. Suurte vastu saadakse nii või naa vähem punkte ja seal ei aita isegi Webb.

                            Kui me nüüd tahaksime statistiliselt korrektselt antud probleemile vastust leida, peaks meil olema iga mängu tulemus kahe kohtunikuga (Webb ja keegi teine). Kuna aga tegemist pole iluuisutamisega, kus ühele esitusele mitu hinnet (siin juhul lõppskoor) antakse, siis on see võimatu. Võime teha jämeda eelduse, et Mänku vs Pool on alati üks ja sama objekt (kuigi teame, et päevad pole veenad) ja võrrelda erinevatel kuupäevadel toimunud mänge.

                            Ehk siis kokkuvõtteks:
                            Antud juhul oleks mõistlikum valimisse võtta ainult suured mängud eelpool kirjeldatud põhjusel.

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Antud juhul oleks mõistlikum valimisse võtta ainult suured mängud eelpool kirjeldatud põhjusel.
                                Kõigepealt ma kirjutan siia endale meeldetuletuse - Andreas, jää endale kindlaks ja ära toida trolli. Süües kasvab isu. Empiiriliselt tõestatud.

                                Asjast. Võrdlus teiste "suure neliku" (Arsenal, Chelsea, Liverpool) vastu mängud vs "kotikute" vastu mängud (kus on Howard olnud kohtunik):
                                12 mängu vs 18 mängu
                                2.0 punkti per mäng vs 2.1 punkti per mäng

                                Tõe huvides (Cannuman, see on see koht, kus saad põhimõtteliselt öelda, et "I told you", ja ma olen lahke inimene, et selle välja toon) - teiste "suure neliku" vastu, kodumängud, Howard kohtunik, keskmine punktide arv per mäng 2.8 vs 0.5 punkti per mäng võõrsil mängud. Ehk ilmselgelt soosib Howard meid kodus ja seega toob meile ka tiitlid (mis sest, et kuue hooaja peale on neid mänge tervelt 8)!

                                Igaks juhuks võrdluseks, et ManU viimase kaheksa (sh käesolev hooaeg) kodumängudes saadud keskmine punktide arv on 2.5 per mäng (incl Howardi mängud).

                                Ja nüüd kergem osa tööst - võrrelda teiste kohtunikega / meeskondadega / võtta arvesse vilistatud vead ja vilistamata jäetud vead ja teha nende põhjal uued tabelid jne jne.

                                Iseenesest tore otsimine, aga sorry, ma rohkem praegu ei viitsi. Vb õhtul õlle kõrvale kui just telekat vaatama ei jää või naisele tähelepanu ei pööra.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X