320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No City kord juba on selline meeskond kes võõrsil kuidagi hakkama ei saa.kui tulemust vaadata siis said nad isegi hästi hakkama,võõrsil löödud värava võib neid veel edasi viia
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Hamburg SV 3:1 Man City

      City - üks minut hiilgust ja 90+ minutit masendust. Ilmselt nägemist UEFA Cup.

      Superman'i ja Superstar'i kombinatsioon oli suurepärane, kahju vaid, et see jäigi säravaimaks momendiks kogu mängus. Järgnenud täiesti tujutu ning loid loivamine sai lõppeda ainult ühte moodi.

      Kui keskväljalt on puudu Kompany ja de Jong, koosneb City keskväli kääbustest või hädapärastest asendustest. Zabaleta annab endast alati kõik, aga lõppude lõpuks on tegemist paremkaitsjaga. Sweep - tahet on kõvasti, aga tema koht on paremal äärel.

      Shay oli kahtlemata MoM - erakordselt palju teiste vigade lappimist. Micah oli viimaste heade esituste valguses uskumatult kehv ja rumal oma võrkpalli blokiga. Garrido päevad on City's loetud - ei ole temast Bridge'i (hädapärast) asendajat.



      Sturridge üldjuhul sähvatab, aga eilse esituse järgi ei vääri mees ülikõrgeid palganumbreid, mida Daniel väidetavalt on nõudnud. Benjani panus oli "märkimisväärne" - ca 20 minutit kuni järjekordse vigastuseni, kolm suluseisu, null lööki.

      City jaoks ei ole kodus 2:0 võit midagi võimatut, aga arvestades Hamburg'i tugevust tundub see kerge utoopiana. Siiski - it's not ovet 'til it's over. Ilma UEFA Cup'ita peab Sparky ilmselt suvel kohvrid pakkima.

      Fulham'i vastu on nii Bojinov'il kui ka Petrov'il lootust mingi hetk sekkuda, tagasi on de Jong. Bridge ja Bellamy üsna kindlalt tagasi palatis.

      Kommentaar


        Mark Hughes saab suvel üsna kindlasti kinga.Selliste meestega võiks ikka tiba paremat ja tujukamat vutti pelada.Mul on teist tõesti südamest kahju...
        sigpic

        Kommentaar


          Ma nii huvipärast küsiks, mis Dunne 100m aeg on?
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Ma nii huvipärast küsiks, mis Dunne 100m aeg on?
            no mingi 7 minutit ehk sest ta eksib vahepeal ära
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Man City 1:3 Fulham

              Kommentaar


                Cityl tõesti peaks ainest olema, et Fulhami suguseid tiime koduski vähemalt ise 3-1 võita. Ma arvan, et talvised ostud olid tehtud suht mõtlematult ja kaootilsielt. Ühe-kahe hooaja pärast ei ole nende teeneid enam vaja ja siis müüakse kaks korda odavamalt maha. Äge.
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                  Cityl tõesti peaks ainest olema, et Fulhami suguseid tiime koduski vähemalt ise 3-1 võita. Ma arvan, et talvised ostud olid tehtud suht mõtlematult ja kaootilsielt. Ühe-kahe hooaja pärast ei ole nende teeneid enam vaja ja siis müüakse kaks korda odavamalt maha. Äge.
                  Ma ei mõista, miks Fulhamist pidevalt justkui mingist relegatsioonitiimist räägitakse - nad ju tabelis olid ka enne seda vooru ManCityst eespool...

                  Aga ManCity mõtleb juba mõnda aega mu meelest lihtsalt sellele, et saaks hooajaga ühele poole ja siis tuleb uus transfer-aken ja siis... Pallimängimisele meeskondlikult ei viitsita enam mõelda, väravad kipuvad kah paari mängija individuaalsete soorituste tagajärjel saabuma. Süstemaatilist ja jonnakat mänguehitamist (nagu oli siin hiljaaegu rootsi lobamoka käe all) ei ole enam kusagil - ja selle põhjuseks pole mitte ainult see, et mehed pole piisavalt kokku mängida saand jne, vaid lihtsalt see, et mõtteviis on nagu Geneka laulus "ootame onu surma...".

                  Kommentaar


                    see on kõige ägedam, et otsitakse hirmsasti seda staari just AMC pos'ile, kus mängib ireland, kes on kindlalt city parim olnud see hooaeg...
                    pmst. keskkaitse ja keskväli on ikka tõsiselt imelik...
                    klubi mulle meeldib, aga see kõik seal ümber on küll ulme...

                    Kommentaar


                      Onuoha - Richards keskkaitses on Hughes proovinud?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas AaviK Vaata postitust
                        Onuoha - Richards keskkaitses on Hughes proovinud?
                        Mulle ei meenu, et sellist kombinatsiooni oleks kunagi proovitud (ka mitte varasematel hooaegadel), kuid sel hooajal Micah keskkaitsjana hakkama ei saanud. Paremkaitses on asjad pisut paremad olnud. Aga ainult pisut.

                        Eilsed väravad said alguse keskväljalt, millele ei aidanud kaasa ka järjestikused individuaalsed eksimused, kuid ma ei pea konkreetselt keskkaitset City suurimaks probleemiks. Probleem(id) on sügavam(ad), nagu siin eespool kirjutajad juba pisut lahanud on.

                        Motivatsiooni- ja eneseusu puudus, individualism ja egod, erimeelsused mängijate ja treeneri vahel, kurnatus, vigastused, ühekülgne taktika, avalikkuse surve ja ootused - kena kompott. Hooaja vältel on stabiilselt häid esitusi teinud vaid Given, Onuoha ja Ireland, mõningate mööndustega ka SWP. Paneb mõtlema.

                        Kui imet ei juhtu (see ei ole City puhul muidugi välistatud), siis on hooaja lõppedes jälle uut lootsi oodata. Järgneb uue meeskonna ehitamine ning uued kasvuraskused. Kes aga tahaks sellist tööd vastu võtta?

                        Praegusest 33-st esindusmeeskonna liikmest võiks järgmisel hooajal parimal juhul alles jääda 18 meest. Iseasi muidugi, kes neid ülejäänusid endale tahab...

                        Kommentaar


                          minge perse mis krdi penalti anti
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            tõeline lahing anti Hamburgile, aga Dunne-i kohmakus on vastastele liiga lihtne ära karistada.
                            Little things worry little minds.

                            Carlo Ancelotti, 2009

                            Kommentaar


                              sümpaatne üritus, kuid Dunne`i punane otsustas suuresti ära. Elanol olid super võimalused, kuid väravaraamistik polnud temaga ühel meelel. Kokkuvõttes Hamburg teenitult edasi.

                              E: palju Caicedole neid suluseise lõpuks tuli?
                              AILTON

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                                E: palju Caicedole neid suluseise lõpuks tuli?
                                9/11.
                                ..........
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X