320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas NOT Vaata postitust


    ilusilusilus
    Adebayor tegi sama paar hooaega tagasi Arsenali vastu, hiljem sai ikkagi FA poolt karistada.

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      aeg-luubis elu on alati huvitavam
      What? Nt eilne Henry sooritus kellegi Villa mängija vastu ei olnud rohkem või vähem varjatud/tahtlik/tahtmatu, va see, et ta ei üritanud kellegi näost hakkliha teha.
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        kordust vaadata ja kommenteerida on küll tore, kuid reaalsus toimus mingi aeg tagasi ning üpris kiirelt. esmalt tundus, et ta lihtsalt koperdas otsa. korduseid vaadates võib juba terve raamatu kirjutada.
        oleks aeg kohtunikele krediiti anda - päris hästi vilistatud mäng oli see.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Tahan ainult öelda, et just niisuguseid mänge enda kasuks kallutades võidetaksegi tiitleid. Ses suhtes well played.

          Mõlemad mängud (Man City ja Tottenhami vahel) Premmis olid see hooaeg supper. Mõnus hooaeg, rsk

          edit: Tottenhamist on muidugi kahju, väga.
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            Howard Webb vahetas pooli või? Oi seda nuttu ja hala kui Balotelli oleks punase saanud või penalti oleks andmata jäänud.

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              kordust vaadata ja kommenteerida on küll tore, kuid reaalsus toimus mingi aeg tagasi ning üpris kiirelt. esmalt tundus, et ta lihtsalt koperdas otsa. korduseid vaadates võib juba terve raamatu kirjutada.
              oleks aeg kohtunikele krediiti anda - päris hästi vilistatud mäng oli see.
              tuleb prill peale panna, kui ei näe. seda ikka andis koperdamisega segi ajada ausalt öeldes, ka ilma kordusteta.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                tuleb prill peale panna, kui ei näe. seda ikka andis koperdamisega segi ajada ausalt öeldes, ka ilma kordusteta.
                Webb'il polnud põhjust seda rüselemist vaadata, kuna pall oli mujal - ma pöörasin samuti enda tähelepanu juba mujale ning esmapilgul midagi eriskummalist ei olnud.
                Imelik on see, et Modric ei reageerinud sellele löögile - ikkagi reetur, pime, saamatu?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  rahu nüüd, boob. webb ei ole liverpooli fänn, ta laulis toona YNWA purjus peaga ja ühiskonna survel. tegelikult toetab ta hoopis wrexhami.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Webb'il polnud põhjust seda rüselemist vaadata, kuna pall oli mujal - ma pöörasin samuti enda tähelepanu juba mujale ning esmapilgul midagi eriskummalist ei olnud.
                    Imelik on see, et Modric ei reageerinud sellele löögile - ikkagi reetur, pime, saamatu?
                    Sky-st ju näitas, et Webb jälgis olukorra lõpuni ning nad imestasid, miks Webb vastavalt olukorrale ei reageerinud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Chemic Vaata postitust
                      Sky-st ju näitas, et Webb jälgis olukorra lõpuni ning nad imestasid, miks Webb vastavalt olukorrale ei reageerinud.
                      Vaatasid mingit teistsugust Skyd siis.

                      Kommentaar


                        Ka mina nägin sellest olukorrast korduseid ja ma ei pannud küll kuskil tähele, et Webb oleks seda olekurda nii põhjalikult jälginud. Kohtuniku esmane ülesanne on ikkagi jälgida palli. Aga kuna pall oli sellest olukorrast juba eemal ei tasu ka imeastada, et kuidas Webb seda olukorda ei näinud. Ilmselt saab Balotelli FA käest oma karistuse ikkagi kätte.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas fitti Vaata postitust
                          rahu nüüd, boob. webb ei ole liverpooli fänn, ta laulis toona YNWA purjus peaga ja ühiskonna survel. tegelikult toetab ta hoopis wrexhami.
                          ma ei usu sind.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
                            Vaatasid mingit teistsugust Skyd siis.
                            ???

                            Neville and co vaatasid mitu korda ju kordust kus selgelt oli näha, et Webb nägi tervet olukorda. Mida sa ajad?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                              ???

                              Neville and co vaatasid mitu korda ju kordust kus selgelt oli näha, et Webb nägi tervet olukorda. Mida sa ajad?
                              Peale esimest kordust nad leidsid tõesti, et kohtunik nägi seda, kuid peale paari kordust Graeme Souness väitis, et kohtunik ikkagi ei näinud seda olukorda, ainult silmanurgast ehk.

                              Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

                              Kommentaar


                                It's Always Him


                                Kommentaar

                                Working...
                                X