320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kuidas mancini pukis veel püsib? aru ma ei saa...

    Kommentaar


      Selle lihtsalt peab postitama:

      Kommentaar


        Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
        Puht statistiliselt võttes on United mängu juba võitnud, pandi kolo toure ka sisse vaimset kaotusseisu hoidma, rooney järgmine hooaeg ikka ManU-s. Varsti annab city lihtsalt alla, inglismaa (loe euroopa) parim klubi (united) võtab siit mängust oma. Tsiteeriks mancinit "this game is utterly pointless"
        Algselt postitas fitti
        Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

        Kommentaar


          City vääris seda võitu!!
          https://www.facebook.com/pages/Keedu...43565942374610

          Kommentaar


            Algselt postitas Fixer Vaata postitust
            Selle lihtsalt peab postitama:

            palju puudu ei jäänud kui lõppseis oleks 6-3 olnud
            https://www.facebook.com/pages/Keedu...43565942374610

            Kommentaar


              Samira ei tahtnud lihtsalt palliga piki vagiinat saada.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar




                hea draama, ideaalne mäng
                Algselt postitas Tofoa
                Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas NOT Vaata postitust


                  hea draama, ideaalne mäng
                  Balotelli oli juba riided ära vahetanud ja tahtis Rioga juttu puhuda väljakul?
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Head kraami tuleb sedasorti mängudest ikka.

                    Kommentaar


                      Mis selles pildis erilist ,ka ka kodu Eestis võib naljaka mütsiga platsile jalutada!
                      Invest In Africa

                      Kommentaar


                        Algselt postitas keeduheeringas
                        ei saaks kyll öelda et manu mängis ideaalselt
                        Ise esimest poolaega kahjuks ei näinud ja ei oska kommenteerida, mis vutti näidati. Teine poolaeg oli igastahes kvaliteetvutist asi kaugel. Väga palju ebatäpseid sööte ja tundus, et mõlemal meeskonnal puudus selge mängujoonis ja tänu sellele oli väga palju praaki. Eeldasin ikka kvaliteetsemat vutti näha ükskõik kumma klubi esituses, aga pidin pettuma. Suureks üllatuseks mulle oli City ManU-st teisel poolajal selgelt üle.
                        "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dontastik Vaata postitust
                          Ise esimest poolaega kahjuks ei näinud ja ei oska kommenteerida, mis vutti näidati. Teine poolaeg oli igastahes kvaliteetvutist asi kaugel. Väga palju ebatäpseid sööte ja tundus, et mõlemal meeskonnal puudus selge mängujoonis ja tänu sellele oli väga palju praaki. Eeldasin ikka kvaliteetsemat vutti näha ükskõik kumma klubi esituses, aga pidin pettuma. Suureks üllatuseks mulle oli City ManU-st teisel poolajal selgelt üle.
                          Väga pingeline, kaasahaarav ja end to end mäng oli, sisuliselt algusest lõpuni. Vähemalt mõlema võistkonna fännidele. Kui sa poolt mängu vaatasid, mis kommenteerid siis üldse. Ebatäpseid sööte kindlasti väga palju ei olnud. Sinu kirjelduse põhjal ei vaadanud sa küll seda mängu.

                          Kommentaar


                            Joe Hart, tubli mees. Minu lugupidamine.

                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Mitu mängu see City kodus kaotusteta seeria pikk oli siis? Ja kas see oli ainult Premmis või olid nad kodus kaotuseta see aeg ka teistes sarjades, liigades (CL, FA cup, Carling jne..)?

                              Kommentaar


                                37 mängu kodus kaotuseta premmis kuni tänaseni.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X