320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Vähemalt on ironman ja spider-man soetatud vaikselt endale.

    Kommentaar


      See tiim ikka täis naljanumber. Maha põletada selline häbiplekk.

      Kommentaar


        Ei või siis veidi huumorit teha? (mitte, et ma ei nõustuks sellega, et City on naljanumber)

        Kommentaar


          Ja mitte ühtki iitsatust üheltki city fännilt, a oih unustasin, kui city ei võida, siis fännid fännavad juba järgmisi klubisi.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
            Ja mitte ühtki iitsatust üheltki city fännilt, a oih unustasin, kui city ei võida, siis fännid fännavad juba järgmisi klubisi.
            Ah ole vait mõni siin elab enda elu mitte ei istu koguaeg Eesti sünnipäeval arvutis.

            Kommentaar


              Algselt postitas karljorks Vaata postitust
              Ah ole vait mõni siin elab enda elu mitte ei istu koguaeg Eesti sünnipäeval arvutis.
              suurepärane vastus, aitäh.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                kui mitme erineva klubi jorsid käivad siin teemas ennast välja elamas? et vaadake 'cityl pole fänne' või 'cityl polnud fänne enne naftat', aga ma olen üliriil "x klubi fänn. ja eriti sellepärast, et siin teemas põrkan." ma pakun, et isegi rohkem kui tippbrändide ManUtd, Real Madridi ja Barca teemas.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  kui mitme erineva klubi jorsid käivad siin teemas ennast välja elamas? et vaadake 'cityl pole fänne' või 'cityl polnud fänne enne naftat', aga ma olen üliriil "x klubi fänn. ja eriti sellepärast, et siin teemas põrkan." ma pakun, et isegi rohkem kui tippbrändide ManUtd, Real Madridi ja Barca teemas.
                  S***junn tõmbab ikka kärbseid ligi ju miks mitte ennast teinekord sellises teemas välja elada kus päris fänne ei käi ega ole. Palju viisakam kui mõnda sisuga teemat reostada . Ja vaevalt see kellegi meelest kedagi kõvemaks oma klubi fänniks teeb.

                  P.S teemasse ka:
                  How many city fans does it take to change a light bulb?
                  None. Their all happy living in United's shadow!

                  Kommentaar


                    Saage üle nüüd et City rahaga mängijaid ostab. Minge kiusake kasvõi Liverpooli. Ise olen City fänn aastast 2007 ja ma lihtsalt ei saa aru kuidas saab nii palju lihtsalt ennast välja elada lambika meeskonna peal kui teil on halb päev .

                    Kommentaar


                      Nõustun karljorks'iga. Uus raha pole parem kui vana raha. Näiteks FC Barcelona kulutas 2008-2012 pea €350m mängijate ostule ja ka neid toetab Qatarist pärit ettevõte aga keegi ei räuska.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Pints Vaata postitust
                        Nõustun karljorks'iga. Uus raha pole parem kui vana raha. Näiteks FC Barcelona kulutas 2008-2012 pea €350m mängijate ostule ja ka neid toetab Qatarist pärit ettevõte aga keegi ei räuska.
                        Oh ei saa isegi mitte aru kas loll või troll. Seega parem ei reageeri ! Üldiselt pole siin mõtetki filosoofiliseks minna. Säilitame pigem status quo, sest loodus ju tühja kohta ei salli. Kui fänne pole, on niisama ilkujad. Olid on ja ilmselt jäävad ka on ka põhjust ilkuda kui kõike arvesse võtta .

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Pints Vaata postitust
                          Nõustun karljorks'iga. Uus raha pole parem kui vana raha. Näiteks FC Barcelona kulutas 2008-2012 pea €350m mängijate ostule ja ka neid toetab Qatarist pärit ettevõte aga keegi ei räuska.
                          Õige !

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                            Oh ei saa isegi mitte aru kas loll või troll. Seega parem ei reageeri ! Üldiselt pole siin mõtetki filosoofiliseks minna. Säilitame pigem status quo, sest loodus ju tühja kohta ei salli. Kui fänne pole, on niisama ilkujad. Olid on ja ilmselt jäävad ka on ka põhjust ilkuda kui kõike arvesse võtta .
                            Rohkem konstruktiivset kriitikat, vähem rumalat jauramist. Õpetussõnad eluks edasiseks; "Kui aru ei saa siis ennem mõtle kui ütled või kirjutad".

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              S***junn tõmbab ikka kärbseid ligi ju miks mitte ennast teinekord sellises teemas välja elada kus päris fänne ei käi ega ole. Palju viisakam kui mõnda sisuga teemat reostada . Ja vaevalt see kellegi meelest kedagi kõvemaks oma klubi fänniks teeb.

                              P.S teemasse ka:
                              How many city fans does it take to change a light bulb?
                              None. Their all happy living in United's shadow!
                              Oh you wouldn't believe.

                              Aga noh, mis seal ikka. A cunt is a cunt is a cunt everywhere ja tõesti, kui rahaklubide teemades saab ära onatud, siis säästab kleenexi pealt palju. Jälle paremini majandatud. Paremini kui kõnealused klubid onja.
                              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                              Kommentaar


                                Ausalt öeldes ei ole mõtet siin teemas postitada just sellepärast, et mõistlikku arutelu näeb siin sama harva, kui enamus teist oma lemmikklubi mänge staadionil.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X