320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Tavaliselt jah, aga Pep toodi ikka ühe ja ainsa eesmärgiga, CL Tiitel, ei vähemat.
    Ma kuulun sinna leeri, kes arvavad, et domestic eelkõige, usun et ka enamus bayernlasi on sama meelt. CLi on kõigil raske kindlustada ning see oli Pepi alles teine korralik treenerikoht. Pigem on Bayernil kahju, et ilma jäädi nii kiiresti.

    Pep on teinud City'ga, olgem ausad midagi fantastilist, sest ükski liigatiitel või hooaeg nafta ajastul pole olnud rahakulutamisest hoolimata siiani veenev. Selle kõige juures on tema rekordost Aymeric Laporte...

    Esimene hooaeg Bayernis läks ka Juppil pekki, enne trebelit...

    JB arvamus asjast

    [Jupp] has great experience, he's like a father figure for our team and everybody follows him. We're very happy."

    "He's brilliant - one of the best," Boateng said, having added three Bundesliga titles and two DFB Cups to his collection during Guardiola's three-year stint in charge. "For me, tactically, he is the best. This season, Man City have bought a lot of good players. You can see that it's his team now. They're playing very well."

    Kommentaar


      Algselt postitas Devil Vaata postitust
      Mis see Bayerni ootuspärasus siis on?!
      ---
      UEFA Champions League / European Cup
      Champions: 2000–01, 2012–13
      Runners-up: 2009–10, 2011–12
      Semi-finals: 1999–2000, 2013–14, 2014–15, 2015-16
      Quarter-finals: 2001–02, 2004–05, 2006–07, 2008–09, 2016–17
      Round of 16: 2003–04, 2005–06, 2010–11

      UEFA Europa League / UEFA Cup
      Semi-finals:2007–08
      ---

      Selle pealt ütleks, et ootuspärasus on pool/veerandfinaal.
      Siin ikka mängib rolli see, kuidas CLis kaotati. Mitu korda mindi taktikaliselt alt ja saadi suurelt, sellest ka tingitud minu viide.

      Kommentaar


        Algselt postitas Devil Vaata postitust
        Ma kuulun sinna leeri, kes arvavad, et domestic eelkõige, usun et ka enamus bayernlasi on sama meelt. CLi on kõigil raske kindlustada ning see oli Pepi alles teine korralik treenerikoht. Pigem on Bayernil kahju, et ilma jäädi nii kiiresti.

        Pep on teinud City'ga, olgem ausad midagi fantastilist, sest ükski liigatiitel või hooaeg nafta ajastul pole olnud rahakulutamisest hoolimata siiani veenev. Selle kõige juures on tema rekordost Aymeric Laporte...

        Esimene hooaeg Bayernis läks ka Juppil pekki, enne trebelit...

        JB arvamus asjast

        [Jupp] has great experience, he's like a father figure for our team and everybody follows him. We're very happy."

        "He's brilliant - one of the best," Boateng said, having added three Bundesliga titles and two DFB Cups to his collection during Guardiola's three-year stint in charge. "For me, tactically, he is the best. This season, Man City have bought a lot of good players. You can see that it's his team now. They're playing very well."
        Ikka kiputakse arvama, et anda arvamus esindab enamust. Ma võiks siia visata ka negatiivse maiguga tsitaate (Kimmich) mängijatelt aga ei viitsi otsida. Suuresti jagunevad arvamused siiski kaheks aga ma ei kalduks äärmusesse. Kindlasti ei arva, et Pepi aeg oli põrumine aga seda ei tasu ka ülehinnata.

        Minule meeldib, et tal siiani meiega (Bayerniga) side olemas. Tal ju maja endiselt alles ja perega veedab tihti Münchenis aega koos meie paksude bossidega. Alles kirjutati, kuidas Pep, Jupp ja Tuche armastavad koos ühes restoranis lõunal käia. Selliseid asju hindan mina kõrgelt, kui endisel mängijal või treeneril klubiga head suhted säilivad ka peale lahkumist.

        Aga teemasse tulles, siis olen nendega päri, kes Cityt hetkel kergeks favoriidiks peavad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Pints Vaata postitust
          Ikka kiputakse arvama, et anda arvamus esindab enamust. Ma võiks siia visata ka negatiivse maiguga tsitaate (Kimmich) mängijatelt aga ei viitsi otsida. Suuresti jagunevad arvamused siiski kaheks aga ma ei kalduks äärmusesse. Kindlasti ei arva, et Pepi aeg oli põrumine aga seda ei tasu ka ülehinnata.
          Minu teooria põhineb sellel, et suurriikide keskmised fännid ei näe niipalju oma keskkonnast välja kui väikeriikide võõrleeginoäridest fännid (kelle parim sõber pigem fännab teise võõrriigi suurklubi).

          Muidugi Bayerni puhul võib teoretiseerida, et liiga võitmine on too iisi (Üks põhjuseid miks Pep lahkus?), samas ei olnud Bayern 2007-12 just väga edukas sellel rindel.

          Kimmichi negatiivsete tsitaate ma ei leidnud, aita. Pigem oli Pep see kes, tast mängija tegi? Mis on ka kiilaka spanjardi üks tugevusi, luua uusi superstaare.

          Aga City CLi teemadel - Juventus, City, Barcelona, Real, PSG, Bayern - kes neist kuuest? IMHO kõigil võrdsed võimalused. Hea õnnega võivad siia veel lisanduda Spurs, Pool, United, Chelsea. Minu arvates on see aasta erikuradima lahtine.

          Juve on nõrgem, kui varem aga tõestanud ennast.
          City hoog on kõva, aga kas 50milli mehed saavad 100 ja 200 millistele vastu?
          Barca treeneri oluliseim tiitel pärineb Kreeka liigast.
          Real liiga näitude pealt ei julgeks kolmandat järjestikust lubada.
          PSG kasutab City mudelit aastast 2009 (kallim edasiarendus), ei ole varem CLis toiminud.
          Bayern - Kas Jupp on maagiline jupp?

          Spurs - Kane ja Potts võivad üllatada.
          Pool - Äkki löövad rohkem kui teised (kõige ebatõenäolisem)
          Untited - Bussjuht on hea parkija.
          Chelsea - Conte't ei tasu maha kanda.

          Kommentaar


            Algselt postitas Devil Vaata postitust
            Minu teooria põhineb sellel, et suurriikide keskmised fännid ei näe niipalju oma keskkonnast välja kui väikeriikide võõrleeginoäridest fännid (kelle parim sõber pigem fännab teise võõrriigi suurklubi).

            Muidugi Bayerni puhul võib teoretiseerida, et liiga võitmine on too iisi (Üks põhjuseid miks Pep lahkus?), samas ei olnud Bayern 2007-12 just väga edukas sellel rindel.

            Kimmichi negatiivsete tsitaate ma ei leidnud, aita. Pigem oli Pep see kes, tast mängija tegi? Mis on ka kiilaka spanjardi üks tugevusi, luua uusi superstaare.

            Aga City CLi teemadel - Juventus, City, Barcelona, Real, PSG, Bayern - kes neist kuuest? IMHO kõigil võrdsed võimalused. Hea õnnega võivad siia veel lisanduda Spurs, Pool, United, Chelsea. Minu arvates on see aasta erikuradima lahtine.

            Juve on nõrgem, kui varem aga tõestanud ennast.
            City hoog on kõva, aga kas 50milli mehed saavad 100 ja 200 millistele vastu?
            Barca treeneri oluliseim tiitel pärineb Kreeka liigast.
            Real liiga näitude pealt ei julgeks kolmandat järjestikust lubada.
            PSG kasutab City mudelit aastast 2009 (kallim edasiarendus), ei ole varem CLis toiminud.
            Bayern - Kas Jupp on maagiline jupp?

            Spurs - Kane ja Potts võivad üllatada.
            Pool - Äkki löövad rohkem kui teised (kõige ebatõenäolisem)
            Untited - Bussjuht on hea parkija.
            Chelsea - Conte't ei tasu maha kanda.
            Võid vaadata Reali CLi võiduga lõpenud aastate tulemusi teistes sarjades. Ilmselt võib hulgaliselt sarnaseid näiteid leida ka teiste klubide kohta.

            Kommentaar


              nii juhtub kui noori kasutada FA cupis! oh wait...
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Huvitav oleks näha võrdlust pealelöökides; Wigan-City. Mingi 1- 999?
                  Messi...The never ending legend!

                  Kommentaar


                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                      Huvitav oleks näha võrdlust pealelöökides; Wigan-City. Mingi 1- 999?
                      Väravalöögid raamidesse 2 vs 5
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        Väravalöögid raamidesse 2 vs 5
                        Huvi pärast vaatasin üle. Pealelööke siis 4-27, nurgalööke 0-15, possession% 17-83.
                        Messi...The never ending legend!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                          Huvi pärast vaatasin üle. Pealelööke siis 4-27, nurgalööke 0-15, possession% 17-83.
                          Jah, kurb, et vahel superkallid supertiimid nii ebaõiglaselt kaotavad. Barca fännide raske elu.

                          Kommentaar


                            Tahtsin ka siia seda Will Griggs On Fire postitada, aga jõuti ette.
                            Krt äge värk rsk!

                            Quadruple jääb seekord ära..
                            Algselt postitas Plechazunga
                            Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                            Hmm, that didn't really work.

                            Kommentaar


                              krt selle pideva võitmisega on kaotusevalu ära ununenud, kui Kun fänne peksab juba

                              Kommentaar


                                City vs Unitedi fännid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X