320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    11 punkti hooaja praeguses seisus ei ole mingi enneolematu ja püüdmatu edu. Saab ka see meeskond oma kaotused kätte. Tüüpiline kollase ajakirjanduse vahutamine.
    Ilmselt ei vaidle keegi selle vastu aga mind huvitab see kõigi sinisilmne lootus, et kes peatab nad ? 2-6 keeravad sujuvalt üksteisele taha, mõned komistavad nõrgemate vastu siin ja seal ning isegi kui City laseb jala sirgeks ja saab mõned laksud siit sealt siis mis see muudab ? Titel in the bag! anyways

    Kommentaar


      Tartanjan räägib õigust ju. Tiitel on otsustatud. Juba enne derbit oli ja Manul pole mingit sõnaõigust.

      Kommentaar


        daily mail pilt sellest mis pärast toimus

        Kommentaar


          Midagi nagu ei klapiks: Lukaku pildilt täitsa väljas ja Ibra ei öelnud sõnakestki sekka? Daily fail...
          Algselt postitas Stok
          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

          Kommentaar


            Algselt postitas Reintz Vaata postitust
            Midagi nagu ei klapiks: Lukaku pildilt täitsa väljas ja Ibra ei öelnud sõnakestki sekka? Daily fail...
            oleks ibra sõna sekka öelnud, tuleks manchesteri sinises osas leinalipp püsti tõmmata

            Kommentaar


              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
              Tartanjan räägib õigust ju. Tiitel on otsustatud. Juba enne derbit oli ja Manul pole mingit sõnaõigust.
              Tänan mõistva suhtumise eest. Siin foorumis hakatakse tavaliselt trolliks sõimama, kui kellelgi on peavoolust erinev arvamus. Mina olen kogu aeg rääkinud, et Manchester võõbatakse peatselt helesiniseks koos kõigi tema tööstusrevolutsiooniaegsete punastest tellistest majadega, aga selle jutu peale öeldakse, et ära toida trolli. Minu meelest täiesti ajuvaba lähenemine. Ma saan aru, et Manu fännid on vihased, et nende klubi varsti ajaloo prügikastis on ja meie õige pea neli karikat pea kohale tõstame, aga võiks ikkagi härrasmeheks jääda. Praegune premmi hooaeg on läbi ja edasi võivad klubid keskenduda kodustele karikasarjadele, mille võitmist ma pean samuti väga ebatõenäoliseks, sest kui me täiega paneme, siis puuduvad objektiivselt hinnates teistel klubidel võimalused. Jäänud ongi ainult püha graal ehk champions league ja seal on meile võrdväärseid vastaseid küll, aga ma ei näe mingit põhjust, miks me seda võitma ei peaks. Taseme taha ei jää hetkel midagi ja peab lootma, et kohtunikud jälle Hispaania meeskondi aitama ei hakka, nagu neil viimasel ajal kombeks on olnud.

              Kommentaar


                City võidab tiitli, ma saadan sulle 2 euri. City ei võida tiitlit ja sa kustutad soccerneti kasutaja - Diil? Kui kindel sa võidus siis oled?
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  City võidab tiitli, ma saadan sulle 2 euri. City ei võida tiitlit ja sa kustutad soccerneti kasutaja - Diil? Kui kindel sa võidus siis oled?
                  Oligi vist palju loota, et üks linnupoja ausat diili pakub.

                  Kommentaar


                    Linnupoja pigem tee diil, et kui City ei võida siis tartanjan96 lahkub foorumist ja kui City võidab siis lahkud sina. Kui kindel sa oled, et City ei võida?

                    Kommentaar


                      rugby scrum-type brawl in a narrow corridor

                      Fábio Coentrão
                      Hay método en su locura

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Katk Vaata postitust
                        Linnupoja pigem tee diil, et kui City ei võida siis tartanjan96 lahkub foorumist ja kui City võidab siis lahkud sina. Kui kindel sa oled, et City ei võida?
                        Aus diil!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                          Aus diil!
                          Arvan sama ja Linnupoja võib hakata juba oma hüvastijätu posti välja mõtlema.

                          Kommentaar


                            Kui sa oled milleski kindel, siis miks kahest eurost loobuda? Mina võin julgelt öelda, et City on hetkel väga-väga suur favoriit tiitlile, aga pead mina panti ei annaks. Tartanjani postitusest võib aga välja lugeda, et temal sellega probleemi poleks - ehk ei näe miks see pakkumine peaks ebaaus olema.

                            Betting saitides saad cityle panustades, enda raha 1.04 kordelt tagasi, nii et tundub jah aus diil.

                            10 000 postitust, aga ikka ei suuda lugeda mida teised inimesed mõtlevad - tubli mees!
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                              Kui sa oled milleski kindel, siis miks kahest eurost loobuda? Mina võin julgelt öelda, et City on hetkel väga-väga suur favoriit tiitlile, aga pead mina panti ei annaks. Tartanjani postitusest võib aga välja lugeda, et temal sellega probleemi poleks - ehk ei näe miks see pakkumine peaks ebaaus olema.

                              Betting saitides saad cityle panustades, enda raha 1.04 kordelt tagasi, nii et tundub jah aus diil.

                              10 000 postitust, aga ikka ei suuda lugeda mida teised inimesed mõtlevad - tubli mees!
                              Mida sa selle rahaga siin laiad ja seda loobid.... jõulud tulemas pritsi kuhu jõulutunnelisse teed head vähemalt.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Mida sa selle rahaga siin laiad ja seda loobid.... jõulud tulemas pritsi kuhu jõulutunnelisse teed head vähemalt.
                                Seda teen ka, aga oleksin nõus 2 euri kulutama ka selle beti peale.

                                Aga üle pika aja jälle üks mõistlik kommentaar, aitäh. (ei ole iroonia)
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X