320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Arvasin kohe, et Manu Özili endale napsab ja juba on hakanud asjad selles suunas liikuma.

    Kommentaar


      Algselt postitas molbert Vaata postitust
      Arvasin kohe, et Manu Özili endale napsab ja juba on hakanud asjad selles suunas liikuma.
      Vale teema?
      "We are always interested in good players," Mancini told the Italian newspaper Il Giornale. "If Inter decide to sell [Balotelli], we will be there."

      Mancini also confirmed he is keeping an eye on the Wolfsburg striker Edin Dzeko, who was the top scorer in the Bundesliga last season and has long been linked with a move to one of Europe's elite clubs. "Certainly Dzeko is more than just an interest," Mancini revealed.
      Ara ei utleks, aga rohkem meeldiks aarekaitsjad ja box to box keskpoolikut.

      Kommentaar






        Ameerikasse soidab siis esindusmeekonnaga 18 aastane Guidetti, kes on reservide eest hunniku varavaid tagunud ning, kes naitas ilusat mangu Rootsis. Loodetavasti laseb Mancini tal mangida vahemalt mones hooajaeelses mangus.

        Kommentaar


          Stuart Taylor sai siis uue 2 aastase lepingu.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nohik Vaata postitust
            Kui liidrist ei jaada rohkem kui 10 punktiga maha jaaks ma juba vaga rahule... selge tiitlisoosik my ass.
            Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
            Ma ei tea, mis õige City fänn sa oled, kui oled rahul 10 punktilise kaotusega. Ambitsioonid puuduvad täielikult. Vaadates meie koosseisu ei tohiks küsimustki olla selles, et me lõpetame vähemalt esi neljas ja tagame endale ka champions league pääsme. Vähemalt ühe karika võidame ka.
            Esimene on realist.
            Teine on nisu unn.

            Kle musketär, paneme 300 vahele et Manu lõpetab Shittist eespool ?
            You need people who score goals, that's how you win games.

            Kommentaar


              Algselt postitas P!NK Vaata postitust
              Kle musketär, paneme 300 vahele et Manu lõpetab Shittist eespool ?
              Pane parem sama summa triobetis, siis saad midagi reaalselt ka kätte. Kui veab.
              Supplies!

              Kommentaar


                Algselt postitas P!NK Vaata postitust
                Esimene on realist.
                Teine on nisu unn.
                Teine on varikonto. Ütlen sulle juba ette ära, et City lõpetab siiski viinaninast ja tema pallisatsist eespool.

                Kommentaar


                  Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                  Pane parem sama summa triobetis, siis saad midagi reaalselt ka kätte. Kui veab.
                  I may even to that.
                  You need people who score goals, that's how you win games.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas P!NK Vaata postitust
                    I may even to that.
                    Nõrga d-ga.

                    Vaadates outright koefitsente, siis arvatavasti peaks see sinna kuhugi 1.50 kanti jääma.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas P!NK Vaata postitust
                      Esimene on realist.
                      Teine on nisu unn.

                      Kle musketär, paneme 300 vahele et Manu lõpetab Shittist eespool ?
                      Ma küsin niimodi alandlikult siis, et kas sul rahast kahju ei hakka? Ilmselge ju, et Manchester Unitedi päevad on loetud. Ma ausalt öeldes ei imestaks kui varsti kukutakse selle võlakoorma all lihtsalt sodiks end ja siis ootab teid sama saatus nagu kunagi Leeds'il. Isiklikult loodan, et city toob sisse veel mingi ründaja, sest just ründejõust on tuntud puudust. Raha on nii palju, et võiks igasse liini veel täiendusi tuua.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
                        Ma küsin niimodi alandlikult siis, et kas sul rahast kahju ei hakka? Ilmselge ju, et Manchester Unitedi päevad on loetud. Ma ausalt öeldes ei imestaks kui varsti kukutakse selle võlakoorma all lihtsalt sodiks end ja siis ootab teid sama saatus nagu kunagi Leeds'il. Isiklikult loodan, et city toob sisse veel mingi ründaja, sest just ründejõust on tuntud puudust. Raha on nii palju, et võiks igasse liini veel täiendusi tuua.

                        sina seal kollases ?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
                          Ma küsin niimodi alandlikult siis, et kas sul rahast kahju ei hakka? Ilmselge ju, et Manchester Unitedi päevad on loetud. Ma ausalt öeldes ei imestaks kui varsti kukutakse selle võlakoorma all lihtsalt sodiks end ja siis ootab teid sama saatus nagu kunagi Leeds'il. Isiklikult loodan, et city toob sisse veel mingi ründaja, sest just ründejõust on tuntud puudust. Raha on nii palju, et võiks igasse liini veel täiendusi tuua.
                          Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust

                          millega sa mõtled ?
                          duubeldan henri postitust

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Henriolen Vaata postitust

                            sina seal kollases ?
                            Huvitaval kombel ei oska Manu fännid isegi head nalja teha. Kurb vaadata kohe.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
                              Huvitaval kombel ei oska Manu fännid isegi head nalja teha. Kurb vaadata kohe.
                              Aga samas sinu naljad on nii head lihtsalt, et ei suuda lihtsalt naeru kinni hoida. aa muide keegi mainis, et sa oled debiil ja lohh samaaegselt. ära midagi vastu kirjuta palun, ma ei taha jälle liiga kõvasti naerma hakata. tsaukih

                              Kommentaar


                                Nagu täiega lahe mees oled, respekt sulle. Sa vist oled kosmosest pärit, et nii tõngats oled.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X