320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    vaatasin MOTD higlightidid ära. aru ma ei saa, mis teksti budu ajab.

    klassivahe oli üüratu (kuigi Bolton on see aasta hästi mänginud). heal päeval City oleks võinud võita 7-0.

    aga Mancinile tuleks küll bye bye öelda. tuleks leida manager, kes suudaks tiimi ka meeskonnana tööle panna, kes suudaks end kehtestada ja omaks autoriteeti. hetkel pinged on ikka ilmselged. plahvatus ei ole kaugel. vaadata tasub kasvõi seda, mis juhtus kui Mancini Tevezi välja võttis.

    City on hetkel ilmselgelt edukas individuaalse meisterlikkuse pealt. Et korralikku tiimi pole, siis ka mõned tulemused olnud nagu olnud. kui täie tervisega tiim oleks, siis Premis ilmselt vastast ei oleks.

    Kommentaar


      Jah, minu arvamus on siiski see, et päris tipust lahutab meid vaid veel Džeko ostmine. See mees oleks viimane vajaminev tükike puslest. Ja see pusle kokku on Premier League võit.

      Kommentaar


        Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
        Jah, minu arvamus on siiski see, et päris tipust lahutab meid vaid veel Džeko ostmine. See mees oleks viimane vajaminev tükike puslest. Ja see pusle kokku on Premier League võit.
        Tule taevas appi!
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Tule taevas appi!
          tundub,et siin ei aita ka taevas enam
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
            Jah, minu arvamus on siiski see, et päris tipust lahutab meid vaid veel Džeko ostmine. See mees oleks viimane vajaminev tükike puslest. Ja see pusle kokku on Premier League võit.
            60 posti tais juba seda. Igav ei hakka?

            Kommentaar


              Kuna jätkuvalt reageeritakse tartanjani sõnavõttudele siis nali kestab edasi.

              Kommentaar


                Miks Tevez järgmine GW suspended on?

                Kommentaar


                  5 kollast
                  Kalevi Facebook | Kalevi koduleht

                  Kommentaar


                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Miks sa selle pildi siia postitasid? Ega mäng City Of Manchester Stadiumil ei toimu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
                        Ega mäng City Of Manchester Stadiumil ei toimu.
                        Poleks ise osanud paremini öelda.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Hart, Zabaleta, Kolo Toure, Kompany, Boateng, Barry, de Jong, Yaya Toure, Silva, Jo, Balotelli.

                          Pink: Given, Richards, Lescott, Vieira, Milner, Adam Johnson, Santa Cruz.

                          Kommentaar


                            Mille pärast Jo-d algkooseisus Johnsonile või Milnerile eelistatakse?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas QR717 Vaata postitust
                              Mille pärast Jo-d algkooseisus Johnsonile või Milnerile eelistatakse?
                              Ülemineku aken ju peagi avanemas. Vaja kaubale reklaami teha.

                              Kommentaar


                                Fri 10 Dec 2010
                                Roberto Mancini expects Carlos Tevez to remain at Manchester City and continue to grow with the club.
                                "He will stay here for a long time because he has not told me otherwise."
                                Sat 11 Dec 2010
                                Carlos Tévez has rocked Manchester City by submitting a formal transfer request. The club captain and leading scorer is adamant that he wants to quit Eastlands after growing disenchanted with the management.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X