320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas mul on liiga räige pohmakas, või see uus tüüp ajas praegu täitsa seosetut juttu?
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Pole nädalavahetusest ära taastunud. Rüüpas peale ka natuke.

      Kommentaar


        Algselt postitas zelee Vaata postitust
        Mancini tegi mängujärgses intervjuus kino ka
        Mis ta tegi?

        Kommentaar


          Algselt postitas tempo Vaata postitust
          Mis ta tegi?
          Vahtis totaka näoga naeratades ja ütles "nooo-nooo" 5 korda.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            Vahtis totaka näoga naeratades ja ütles "nooo-nooo" 5 korda.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Kui nüüd Kompany punast ei appealita, siis läheb ikka kuradi raskeks küll. Kompany ja Yaya on minu arvates tiimi kaks kõige olulisemat mängijat.

              Kommentaar


                Kuskil nagu oli kuulda, et appealitakse.
                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                Kommentaar


                  Mancini on 300% kindel, et Kompany punane kaart tühistatakse, kuid mina selles nii kindel pole, sest liigne jõuvõte (tallad ees) oli ilmne.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Suure hurraaga minnakse küll peale, kuid appeleerimisega võidakse ju karistust ka karmistada või kuidas neil seal FA-s see käib.
                    .

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Mancini on 300% kindel, et Kompany punane kaart tühistatakse, kuid mina selles nii kindel pole, sest liigne jõuvõte (tallad ees) oli ilmne.
                      aga miks siis Giggs otse punast ei saanud selja tagant kahe jalaga sisse minnes? Ei saanud isegi kaartigi...

                      Kommentaar


                        Greatest piece of defending ja Punane kaart
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                          aga miks siis Giggs otse punast ei saanud selja tagant kahe jalaga sisse minnes? Ei saanud isegi kaartigi...
                          kahjuks ma seda ei näinud (lugenud olen). Kui sul on liikuvat pilti jagada, siis viska välja.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Kolmapäeval enne mängu saab teada, kas punane kaart tühistatakse või mitte.

                            Kommentaar


                              "An Independent Regulatory Commission has today dismissed a claim of wrongful dismissal from Manchester City’s Vincent Kompany following his red card for Serious Foul Play in The FA Cup Third Round tie between Manchester City v Manchester United on 8 January 2012.

                              Kompany will serve a four-match suspension with immediate effect. The suspension consists of a statutory three-match suspension for Serious Foul Play plus one additional game given this is Kompany’s second dismissal of the season."

                              e: klubi/Mancini bravuurikust arvestades läks isegi hästi, et midagi sinna juurde ei luuletatud.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Vaatasin just kordust ka sellest, et mälu värskendada. Kaks jalga ees millest ühel olid ka korgid Nani poole. Mõlemad saapad kontakti (palliga) hetkel vastu muru, mitte kusagil põlve kõrgusel.

                                Mul on kaks küsimust, mis ei puuduta antud olukorda, vaid teemat two-footed tackle = red card üldiselt.
                                Esiteks kus on see reeglites kirja? Kommentaatorid räägivad, et on paberil kirjas, kas on ka kirjas, et automaatselt punane?
                                Teiseks kust selline asi tuleb, et 2 jalaga tackle on mingi kohutav asi kohe? Minu arust oleneb palju rohkem ikkagi kiirusest. Kui kohapeal sirutad korgi vastase suunas siis see ei ole sama mis 30km/h kiiruselt kork ees kossi libistada. Üks jalg ees tackle võib kordades ohtlikum olla minu hinnangul.

                                Mis puudutab Kompany tegu ja kohtuniku otsust, siis väänaku aga kõigile reeglite kohaselt ja sama puuga, siis on tore.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X