320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
    Lescott on nüüd ikka täiesti väljakülmutatud,

    jrk-s neljas keskkaitsja
    fergie fergie sign him up
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Northumbria Police investigate claims that Manchester City's Aleksandar Kolarov racially abused Newcastle fans.
      League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

      Kommentaar


        Vahepeal on siis jagu saadud Newcastle'st võõrsil. Tavaliselt on St.James Park'il väga tasavägised ja rasked lahingud olnud, kuid seekord osutus mäng oodatust kergemaks. Newcastle küll alustas esimest kümmet minutit väga hästi ja teravalt, kuid ülejäänud mäng möödus pigem City taktikepi järgi. Võrreldes viimaste mängudega oli City mängus olulist muutust näha. Oldi oluliselt teravamad ja suudeti ka kastis päris häid võimalusi tekitada. Võib-olla on asi selles, et viimaste kuulujuttude kohaselt on Mancinile antud 3 mängu aega enda tõestamiseks- Newcastle võõsil, Reading kodus ja Sunderland võõrsil. Newcastle vastu oli juba tõesti teistsugust Cityt näha. Enne mängu tekitas muret Kolo Toure-Nastasic keskkaitsepaar, kuid mehed said üllatavalt hästi hakkama, kuigi nad on koos varem ainult 1 mängu mänginud. Eelmisel hooajal üsna stabiilselt mänginud Lescott on üllataval kombel kukkunud neljandaks valikuks keskkaitsija kohale. Spekuleeritakse, et ta võib lahkuda talvisel üleminekuperioodil. Balotelli on teine nimi, keda arvatavakse lahkuvat Cityst talvel, kuid suure tõenäosusega laenulepingu alusel. Eks ole näha, kas hea esitus Newcastle vastu oli vaid ühekordne sähvatus või suudetakse samamoodi jätkata.

        Kommentaar


          nüüdseks siis kaotusevalust üle saanud ja suudan jälle sirge seljaga käia. kaotada meeskonnale nagu mansucker united oma kodus 3:2 on ikka häbiväärne. aga kõik pole veel kadunud, vahe ainult 6 punkti. eelmine hooaeg oli 5 mängu enne lõppu lausa 8 ja ise nägite, mida kun hooaja viimasel minutil korda saatis. ma lihtsalt korda mõningaid oma mõtteid: manchesteri vaesema poolega mängides riivas teravalt silma milneri puudumine. mees on geenius palliga ja ka ilma pallita. samuti ka õhus. ta võiks ruttu terveks saada ja barry asemel koha keskväljal võtta. samuti ei väsi ma kordamast, et meeskonda on vaja tugevdada ja seda peaaegu igas liinis. piqué keskkaitsesse, götze poolikusse, walcott äärele ja balotelli asemel näiteks carroll ründesse. te kindlasti arvate, et ma teen nalja eks? ei ma ei tee nalja, vaja on kedagi ründesse, kes ka peaga palli oskab tabada. see tooks meie mängu uue dimensiooni. aga senikaua: elagu city! terve hooaeg on veel ees ja karikad on vaja kotti pista.

          edit: newcastle mängust pole midagi rääkidagi. tugevam võttis oma, newcastle on varsti relegatsioonis ka, ei päästa teid ei sports direct ega alan sheareri poolehoid.

          Kommentaar


            22.11.12, 13:53
            Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
            praegusel mõõnal on väga lihtne lahendus- tuleb saada lahti pahnast nagu barry ja milner ja asemele tuleb osta falcao ja walcott ..
            Täna, 17.12 18:50
            Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
            ma lihtsalt korda mõningaid oma mõtteid: manchesteri vaesema poolega mängides riivas teravalt silma milneri puudumine. mees on geenius palliga ja ka ilma pallita. samuti ka õhus. ta võiks ruttu terveks saada ja barry asemel koha keskväljal võtta. .
            Peaks vist FA´le teada andma aasta parima arengu teinud mängijast, kes vähem kui kuuga saab lausa geeniuseks.

            Kommentaar


              eiei... Tartanjan96 on lihtsalt keskmine city fänn kes ei mäleta mida/kus ja kellele õeldi
              Hästi.

              Samas ma ei saa aru. Härra kurdab, et õhuvõitlejat pole ründes aga Dzeko on umbes kilomeeter pikk ja mängib peaga?!

              Kommentaar


                mu armulised härrad. ma tahan lihtsalt öelda, et ainult džekost ei piisa. samuti on mu kunagine lemmikmängija minetanud oma endise hiilguse ja hetkel iseenda hale vari. ma loodan muidugi, et mees taastub ja tõuseb jälle vormi. milneri teemat ma ei kommenteeriks hetkel. mees on meile vajalik lüli.

                Kommentaar


                  Mario Balotelli drops his tribunal case against Manchester City after accepting a two-week fine over his discipline.

                  Kommentaar


                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Pean kiitma Cityt. Kaitses siis neil täna detsembris 18-aastaseks saanud Karim Rakik ja 19-aastane Matija Nastacic.

                      Kommentaar


                        Kena kingitus viimasele jõulupäevale..
                        "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

                        Kommentaar


                          ootan staarfänni tartanjani kommentaare.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kodukaitsja Vaata postitust
                            ootan staarfänni tartanjani kommentaare.
                            Sellega seoses meenub, et sai kunagi loetud temapoolt kirjutatud arutlusi, kus Johnson ei pidavat saama millegagi hakkama ning tema koht ei ole Premier Leagues. Täna see sama mees lõi oma väravaga tiitlikaitsja üle valguse staadioni

                            Kommentaar


                              näh, ma läksin googlesse rõõmsa ootusega leida sait www.hasmancinibeensackedyet.com , aga mida ei leidnud, seda ei leidnud. Kes viitsib tehke ära. Enamaks kui kaheks kuuks seda servuruumi ilmselt osta vaja pole
                              Häid lõppevaid jõule !

                              Kommentaar


                                ma ei oskagi öelda midagi sellise jama peale. esiteks oleks pidanud mängu juba esimesel poolajal ära otsustama, võimalusi oli mitmeid. ja siis lasti endale mingi haleda kobinaga ära lüüa. kurat küll ma ütlen, tuleb osta juurde kvaliteetseid mängumehi, mitte hoida meeskonnas selliseid pidureid nagu barry. aga kõik pole veel kadunud. 7 punkti on vähem kui 8 ja hooaja lõpuni on ka veel rohkem minna kui eelmine aasta. mina usun lõpuni, samuti ma usun, et ostetakse falcao ründesse ja götze keskele. usun ka et lescott saadetakse duublisse, kus on ta õige koht. see kirves ei sobi isegi city trenni ja teiseks tal hakkab juuksepiir kuklast. aamen!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X