320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See mis moodi Toure Barca màngijad àra nullisid oligi màngu vôti. Toure ei andnud minu arust ùhtki söötu edasi vaid suunas kaitsele. Tema legendaarne kaitsemàngija oli tàna tàiesti puudulik. Kui Pellegrino uskus, et siit vôetakse Barca skalp contratega, siis ta eksis selles, et Barca ei kaotanud palle et see juhtuks. Champions League pole loterii allegrii vaid loeb see kui palju sa ise peale surud.
    Kas kordus kohtumises City vàhemalt tuleb peale, vôi taas màngitakse lotot? Usun et lootused maeti juba tàna maha!
    Messi...The never ending legend!

    Kommentaar


      Algselt postitas count Vaata postitust
      Anti jalgpall oma kõige ehedamal kujul

      See samane su paksmagu vaatas Breaking Badi tegelt. Ja tervet viit hooaega jàrjest samaviisi!
      Messi...The never ending legend!

      Kommentaar


        Pole hulllu, tuleb lihtsalt 3:0 teha.

        Kommentaar


          Cityl olid omad võimalused, ka pärast punast. 1. Nasri-Negredo söödumäng, mille tulemusena Nasri jäi vabaks kasti joone peale ja lõi, samas Zabaleta kastis oli üpris vaba. 2. Terav löök Silvalt, kelle mängis löögile ühe puutega vist Zabaleta ja mille Valdes üllatavalt kindlalt püüdis, enamus väravavahid oleksid eemale tõrjunud. Müstika oli see Silva nurgalöök, mis läks madalalt ette posti ja mis vist oli ainuke II poolajal. Sul on üks väheseid reaalseid võimalusi skoorimiseks ja ei suuda korraliku kornerit anda.

          Kommentaar


            Algselt postitas manni Vaata postitust
            Blue Moon - Loeb see, kus kohas toimus viga.

            Colambo
            Ööh, mida kuradit?

            Kommentaar


              Algselt postitas Kelonaator Vaata postitust
              Penalti toonud rünnak sai alguse vilistamata jäänud veast navase vastu
              No jah, tagant järele unustas kohtunik kollase ka daivimise eest andmata Navasele. Tõsi, Demichelise viga oli kastist väljas.
              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

              Kommentaar


                Nùùd jààtegi nutma ùhe pennu pàrast? Nutke parem, et teil pole kedagi kes ka làheks uljalt Barca vastu rùndesse. Oh unustasin,,,, teil polegi ju kedagi kes seda suudaks teha!
                Andke andeks tôelised City fànnid, aga mult tulev on Barca vihkajatele!
                Messi...The never ending legend!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                  Nùùd jààtegi nutma ùhe pennu pàrast? Nutke parem, et teil pole kedagi kes ka làheks uljalt Barca vastu rùndesse. Oh unustasin,,,, teil polegi ju kedagi kes seda suudaks teha!
                  Andke andeks tôelised City fànnid, aga mult tulev on Barca vihkajatele!
                  Ma ei tea, umbes kaks City fänni ongi siia üldse postitanud peale mängu vist, kumbki neist just pisarais ei tundu olevat, kui nende poste lugeda, aga selles olen ma küll täiesti kindel, et kõikide teiste avataridega kasutajad peavad homme selle penalti tõttu uue klaviatuuri järgi minema niiskuskahjustuste tõttu, kellelgi pidid nupud lausa ujuma.

                  Kommentaar


                    1:0 olukorda vaadates ütleksin pigem, et musta pani City kapten, kes langes liiga alla ning jättis Messile võimaluse joosta Demischelise selja taha.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                      Yeahh, Right. Uefalona



                      Kui otsida poleemikat, siis Demichelsi viga algab enne Messi kasti jôudmist, aga tôeline mahatômbamine on juba kasti sees!
                      Penalt 100%

                      Vaadake korralikult seda gif'i ùleval ja nàete, et Messi tômmatakse maha juba kasti sees!
                      Messi...The never ending legend!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                        Kui otsida poleemikat, siis Demichelsi viga algab enne Messi kasti jôudmist, aga tôeline mahatômbamine on juba kasti sees!
                        Penalt 100%

                        Vaadake korralikult seda gif'i ùleval ja nàete, et Messi tômmatakse maha juba kasti sees!
                        Saa üle juba, messile tehti üks nõrk puude, mis oli kastist väljas, mille peale ta kõhule viskas = karistuslöök.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Saint13 Vaata postitust
                          Saa üle juba, messile tehti üks nõrk puude, mis oli kastist väljas, mille peale ta kõhule viskas = karistuslöök.
                          Saa ùle juba? WTF???? Kas sina oled juba ùle saanud, et Premieri ùhest liidrist sôideti eile ùle? Tànaseks saunaks oled vihad juba likku pannud? Ma olen endale pannud valmis 5 ôllet milled avan peale igat Bayerni vàravat ja 5x sama paljudega valan end ùle, kui Arsenal suudab ùle kolme passi korraldada Bayerni vàljaku poolel... Rohkemat ei kujuta ette!
                          Messi...The never ending legend!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                            Nùùd jààtegi nutma ùhe pennu pàrast? Nutke parem, et teil pole kedagi kes ka làheks uljalt Barca vastu rùndesse. Oh unustasin,,,, teil polegi ju kedagi kes seda suudaks teha!
                            Andke andeks tôelised City fànnid, aga mult tulev on Barca vihkajatele!
                            Vaiki õnnetu! Viga oli kastist väljas ja see ka otsustas mängu saatuse!
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                              Saa ùle juba? WTF???? Kas sina oled juba ùle saanud, et Premieri ùhest liidrist sôideti eile ùle? Tànaseks saunaks oled vihad juba likku pannud? Ma olen endale pannud valmis 5 ôllet milled avan peale igat Bayerni vàravat ja 5x sama paljudega valan end ùle, kui Arsenal suudab ùle kolme passi korraldada Bayerni vàljaku poolel... Rohkemat ei kujuta ette!
                              Kasva suureks ja ära jaura. Mul oli hea meel, et naftašeigile kott pähe tõmmati, aga kui Barca fännid end niimoodi üleval peavad, siis kipub see emotsioon muutuma.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                                Saa ùle juba? WTF???? Kas sina oled juba ùle saanud, et Premieri ùhest liidrist sôideti eile ùle? Tànaseks saunaks oled vihad juba likku pannud? Ma olen endale pannud valmis 5 ôllet milled avan peale igat Bayerni vàravat ja 5x sama paljudega valan end ùle, kui Arsenal suudab ùle kolme passi korraldada Bayerni vàljaku poolel... Rohkemat ei kujuta ette!
                                Äkki rahuned maha juba? Häbi on lugeda seda...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X