320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vihake edasi. Olete alati vihanud ja ka keegi ei sunni teid muutuma. Barca marsib poolfinaali ja kui sealt edasi saab siis on kôik juba boonus. Praegu kàib jutt mingi pennu ùmber mis on teie jaoks nagu màngu pöördepunkt!
    Màng oli tehtud juba esimesel poolajal, kui City ei teinud ainsatki peale lööki ja istus vaid kaitses. Esimesed 20 mintit toimus ùldse mingi kossu taoline seisukord màngus, kus City màngijad otsustasid keda katta. Kogu idee oli selles et katta Messit iga-hinna-eest ja hoida oma vàrav puhas. See mida màngis eile Manchesteri meeskond oli tàielik allaandmine.
    Suurekskasvada ma ei kavatsegi seni kuni Barca omab oma ilusa mànguga kôiki neid rahakaid mansasid ja enda rôômu ma ei varja.

    Agent, mul poogen keda sa pooldad vôi ùldse fànnad. Tea et Barca on legendaarne juba oma nime poolest ja kes seal màngivad. See mis on ùlejàànud maailmas on enamasti vaid oma linna kaasaelamise najal pùsivad. Inglaste tiimid on ennast tôestanud sellega, et nad màngivad suurepàrast màngu selle hetkeni kuni ajakirjandus nad teeb pihuks ja pôrmuks. See aasta pole teil kedagi, kes vôiks Champions Leaguesi vôita. Tunnen kaasa, sest teil on palju hàid mansasid keda sooviks nàha poolfinaalides, aga ei nàe hetkel kedagi sinna suutmas end vôidelda.
    Messi...The never ending legend!

    Kommentaar


      Algselt postitas Diz Vaata postitust
      Äkki rahuned maha juba? Häbi on lugeda seda...
      Kas sa mônitad mind? Kas sa oled lugend millele ma vastasin oma tsitaadiga? !!!!
      Messi...The never ending legend!

      Kommentaar



        Poiss on lihtsalt purjus veel eilsest, ärge tehke välja parem.

        Kommentaar


          Algselt postitas Debs Vaata postitust

          Poiss on lihtsalt purjus veel eilsest, ärge tehke välja parem.
          Olen purjus kui on pôhjust, aga mitte selle kerge reisi pàrast Manchesteri. Oma klubi au tuleb kaitsta kasvôi pàrast 20'ne matsi poolt maha pekstuna ja karjudes We Rule... Ei nàe pôhjust miks ma peaksin ennast halvasti tundma, kui ma tegelt pooldan Cityt premieris ja see meeskond kellele seal kaasa elan kaotab maailma parimale.
          Barca on ja jààb parimaks alati!
          Messi...The never ending legend!

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Tuldi Etihadile ja võeti staadion üle. Cityl on veel pikk tee käia ja vaja palju miljoneid kulutada.
            Progressiks ruumi on ning kindlasti tahab kaitseliin uuendust, kuid ei midagi ülemäärast. Söötu suudeti tegelikult väga ilusasti lükata (ka vähemuses) - osad mängijad olid n.ö jäigad ning voolavus sai sellega rikutud. Näitasid ka mängud BMi vastu, et asi on rohkem kinni mängijate peas, kui Bitcoini "väärtuses".

            Üks asi, mis aga silma karjus, oli (kesk)kaitsjate asetus ründefaasis (s.t kui City oli palliga) - jubedalt oldi üksteise läheduses, mis ei jätnud kaitsjatele erilisi söödu/liikumise võimalusi ning lahenduseks oli suhteliselt huupi sööt. Jah, eks see oli tingitud keskkaitsjate kiiruse puudulikusest ning sellest lähtuvalt ka mõistetav.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Ah, šeigi maineprojekt kaotas selle mängu juba siis, kui otsustati muru pikaks jätta. Hirmuga väga mõtet CLis peale lennata pole. Pellegrini oma Hispaania aastatel suutis julgema koosseisu ja kõrgemalt surumisega mitmeid kordi ka kõigi aegade parimale Barcale peavalu valmistada, eilne kaitsest lähtuv mänguplaan kodus oli pettumus tegelikult ka vist kodumeeskonna fännidele.

              100st korrast nii mängides paar korda võib ju jopata, aga City on see aasta olnud just kodus pidurdamatu, enne mängu ju räägiti, et reaalseid šansse on siis, kui kodus kahega võita, nüüd tuli hoopis enda võrgust kaks võtta ja paar poolšanssi suudeti vist isegi luua. Päris aus olles oli City ikka tagantjärele vaadates suur pettumus. Barca mängis täpselt nii nagu esimest jalga võõrsil mängima peab- kontrolli mängu, anna vastasele poolvõimalusi ja kasuta oma võimalused söödukombinatsiooniga, läbisööduga ära.

              A võit tuli muidugi tänu kohtunikele ja Unicefi rahadele.
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                Vihake edasi. Olete alati vihanud ja ka keegi ei sunni teid muutuma. Barca marsib poolfinaali ja kui sealt edasi saab siis on kôik juba boonus. Praegu kàib jutt mingi pennu ùmber mis on teie jaoks nagu màngu pöördepunkt!
                Màng oli tehtud juba esimesel poolajal, kui City ei teinud ainsatki peale lööki ja istus vaid kaitses. Esimesed 20 mintit toimus ùldse mingi kossu taoline seisukord màngus, kus City màngijad otsustasid keda katta. Kogu idee oli selles et katta Messit iga-hinna-eest ja hoida oma vàrav puhas. See mida màngis eile Manchesteri meeskond oli tàielik allaandmine.
                Suurekskasvada ma ei kavatsegi seni kuni Barca omab oma ilusa mànguga kôiki neid rahakaid mansasid ja enda rôômu ma ei varja.

                Agent, mul poogen keda sa pooldad vôi ùldse fànnad. Tea et Barca on legendaarne juba oma nime poolest ja kes seal màngivad. See mis on ùlejàànud maailmas on enamasti vaid oma linna kaasaelamise najal pùsivad. Inglaste tiimid on ennast tôestanud sellega, et nad màngivad suurepàrast màngu selle hetkeni kuni ajakirjandus nad teeb pihuks ja pôrmuks. See aasta pole teil kedagi, kes vôiks Champions Leaguesi vôita. Tunnen kaasa, sest teil on palju hàid mansasid keda sooviks nàha poolfinaalides, aga ei nàe hetkel kedagi sinna suutmas end vôidelda.

                Penalt oligi mängu pöördepunkt, enne seda oli seis viigis ju. Siin lihtsalt mainiti korrektselt, et puude oli kastist väljas ja seega oleks penalti asemel õige otsus olnud karistuslöök+punane. Aga ega selle üle vinguda ei saa, kiiruse pealt on kohtunikul sellist asja raske nii täpselt märgata + punane oleks nagunii tulnud (ja vb ka karistuslöögist värav), ehk edasi oleks raskeks läinud nii või naa.
                Aga esimese poolaja jutt on suht nonsens. City tegi 6 pealelööki, millest 2 väravale, kui Barca tegi 3 lööki ja 2 väravale. Aga jah, Pellegrini kartis vist Barcat natuke liiga palju.. Kuigi on ka põhjust, siis oleks võinud veidi ründavamalt peale minna, eriti kui City mingit autoriteeti tahab kehtestada.. Aga kuigi Barca on viimaste aastatega võrreldes kehvemas vormis, siis on nad ikkagi väga tugev vastane ja ei saa imestada, et nad võõrastel väljakutelgi rohkem palli hoiavad ükskõik kelle vastu.

                "Kõiki neid rahakaid mansasid"? Ega Barca ka just eriti vaene klubi ei ole.

                Ja eks seda näha ole, Agüero tuleb järgmiseks mänguks tagasi ja lööb 3

                Kommentaar


                  ei tasu seda Staadiumi mula eriti tähele panna, peale igat Barca kaotust on ta põhimõtteliselt nõus ka peatreeneri vallandama ja kõik mängijad maha müüma.

                  Mängust niipalju, et vähemalt minu jaoks oli küll üllatus, et ManC nii ettevaatlikult kodus mängis. Eeldasin enne mängu, et tuleb midagi Bayerni stiilis survet ja kiired söödud ette Silvale/Navasele, aga selleasemel oli tegu sellise 5 aasta taguse bussiparkimisega, ehk siis põhimõtteliselt jäeti lihtsalt 1 ründaja ette ja ülejäänud tiim suruti keskele. Arvan, et Barca oleks ka 0-0 viigiga võõrsil rahule jäänud, aga 0-2 oli muidugi üle ootuste. Penalti oli jah 50/50, samas ei saanud ma aru, miks Fabregase läbisööst suluseisuks võeti? Samuti kordusest vaadates, et tundunud mulle Navaselt palli ära võtmine veana.

                  Kommentaar


                    Soccerneti foorumi juures ongi kõige parem see, et aina toidab uute hiilgavate kasutajatega. Lust kohe lugeda.

                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                      Saa ùle juba? WTF???? Kas sina oled juba ùle saanud, et Premieri ùhest liidrist sôideti eile ùle? Tànaseks saunaks oled vihad juba likku pannud? Ma olen endale pannud valmis 5 ôllet milled avan peale igat Bayerni vàravat ja 5x sama paljudega valan end ùle, kui Arsenal suudab ùle kolme passi korraldada Bayerni vàljaku poolel... Rohkemat ei kujuta ette!
                      Võta minust õppust - ma olin kunagi siin foorumis sinusugune, aga siis ma olin 13-14. Kui sa oled vanem, kui eelmainitud vanus, siis häbi sulle, tõmba palun tagasi, ära häbista Barcelona fänne (sepakas, rixxer jt). Kole vaadata sellist juttu. Sa oled lihtsalt põhjendamatult ärritunud, üleolev, nagu oleks sulle põldhiir pärakusse jooksnud.
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                        ei tasu seda Staadiumi mula eriti tähele panna, peale igat Barca kaotust on ta põhimõtteliselt nõus ka peatreeneri vallandama ja kõik mängijad maha müüma.

                        Mängust niipalju, et vähemalt minu jaoks oli küll üllatus, et ManC nii ettevaatlikult kodus mängis. Eeldasin enne mängu, et tuleb midagi Bayerni stiilis survet ja kiired söödud ette Silvale/Navasele, aga selleasemel oli tegu sellise 5 aasta taguse bussiparkimisega, ehk siis põhimõtteliselt jäeti lihtsalt 1 ründaja ette ja ülejäänud tiim suruti keskele. Arvan, et Barca oleks ka 0-0 viigiga võõrsil rahule jäänud, aga 0-2 oli muidugi üle ootuste. Penalti oli jah 50/50, samas ei saanud ma aru, miks Fabregase läbisööst suluseisuks võeti? Samuti kordusest vaadates, et tundunud mulle Navaselt palli ära võtmine veana.
                        Tàielik vale!!!!
                        Mula on minu moolt vaid Barca vihkajatele suunatud, kes loodavad rivaalist lahti saada enne jàrgmiseid kohtumisi! Ma pole kunagi peatreenerit kritiseerinud ja proovi vaid leida komm, kus soovin, et ta vallandataks!
                        Messi...The never ending legend!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JanK Vaata postitust
                          Võta minust õppust - ma olin kunagi siin foorumis sinusugune, aga siis ma olin 13-14. Kui sa oled vanem, kui eelmainitud vanus, siis häbi sulle, tõmba palun tagasi, ära häbista Barcelona fänne (sepakas, rixxer jt). Kole vaadata sellist juttu. Sa oled lihtsalt põhjendamatult ärritunud, üleolev, nagu oleks sulle põldhiir pärakusse jooksnud.
                          Sa oled ju tàis gloryhunter. Sinu vanusest jutu jàrgi saan aru, et fànnasid klubi siis kui ta oli oma hiigelaegu elamas. Kus pold kahtlustki veebruaris, kes tuleb Premieris vôitjaks. Ma olen vaid kord ManUle kaasa elanud ja see aasta, kui vôideti Bayerni finaalis 1-2. See oli loomulikult suurepàrane mis nad enne seda finaali tegid ja Fergie sai oma esimese suure tiitli.
                          Ja ùldse, mis vahet on vanuses, kui sa elad kaasa mingile mansale, kes sulle meeldib? Ma ei ela kunagi vastu kellegile, et minu tiim sellest kasu saaks. Praegust màngivad Barca, Real ja Atletico Liga vôitja selgitamiseks ùhtlases tempos ja kui ma vaatan nende mànge, siis kordagi ei teki môte, et nad vôiks kaotada, et Barca tôuseks ainuliidriks! Minu poliitika on alati olnud, et vôita pead kôiki teisi maa alla taguma!
                          Barca for ever!
                          Messi...The never ending legend!

                          Kommentaar


                            Stata on kvaliteetroll, imho.
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                              Selle vahega, et Chelsea on ääretult ebasümpaatsem oma treeneri tõttu. Pellegrini on siiski dzentelmen.
                              eip, tuleb välja et on väike tüdruk
                              Algselt postitas JT8055
                              Olge aktiivsemad!

                              Kommentaar


                                Kui sa just tahad:

                                Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                                Mulle tôestas eilne màng seda, et Barcal pole apsoluutselt vaja mingit treenerit. Vahetusi tegi mees vaid siis, kui seda màngijad ise kùsisid. Tata get a fuck lost there. Mitte midagi pole mees muutnud sellest mis ehitas ùles Pep..
                                Olen päris kindel, et fännide käitumine ja austus vastaste vastu mängib päris suurt rolli ka neutraalse vaataja eelistustes. Ülbed ja sõimlevad fännid ei meeldi kellelegi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X