320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    Kui sa just tahad:



    Olen päris kindel, et fännide käitumine ja austus vastaste vastu mängib päris suurt rolli ka neutraalse vaataja eelistustes. Ülbed ja sõimlevad fännid ei meeldi kellelegi.
    And? Kas sa ei saa aru et selles oli minupoolt vaid vàlja toodud see, et Tata ei otsustanud, kes màngib ja keda vahetusse panna. See get a fuck lost tàhendas màngijate poolset sônumit Tatale. Pool aastat tagasi nàgid enamus Barca fànne, et meeskonda juhib rohkem Xavi, kui Tata, aga vanamess on hetkel tôestanud, et suudab olla boss!
    Niiet àra loe seda kui minu sônumit Martinot minema saata! Failid kui seda ùritad minu vastu ette tuua Martino vastaseks sônumiks!
    Messi...The never ending legend!

    Kommentaar


      Algselt postitas Staadium Vaata postitust
      And? Kas sa ei saa aru et selles oli minupoolt vaid vàlja toodud see, et Tata ei otsustanud, kes màngib ja keda vahetusse panna. See get a fuck lost tàhendas màngijate poolset sônumit Tatale. Pool aastat tagasi nàgid enamus Barca fànne, et meeskonda juhib rohkem Xavi, kui Tata, aga vanamess on hetkel tôestanud, et suudab olla boss!
      Niiet àra loe seda kui minu sônumit Martinot minema saata! Failid kui seda ùritad minu vastu ette tuua Martino vastaseks sônumiks!
      Lisatud failid
      Once a Gooner, always a Gooner

      Kommentaar




        kohustuslik gif siia teemasse.

        Kommentaar


          Algselt postitas mongol Vaata postitust
          Kas sa tead, et ivaliidide ùle irvitamine on kohtulikult karistatav?
          Kui teie armastatud meeskond ei suuda vôita, siis pole vaja kôiki teisi maha teha. Elage uskumuses, et ùks pàev joppab. Siiski niikaua kui eksisteerib Barca teie vôidu lootused on 80% oma vààrtuses kaotanud!
          Messi...The never ending legend!

          Kommentaar


            Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
            Penalt oligi mängu pöördepunkt, enne seda oli seis viigis ju. Siin lihtsalt mainiti korrektselt, et puude oli kastist väljas ja seega oleks penalti asemel õige otsus olnud karistuslöök+punane. Aga ega selle üle vinguda ei saa, kiiruse pealt on kohtunikul sellist asja raske nii täpselt märgata + punane oleks nagunii tulnud (ja vb ka karistuslöögist värav), ehk edasi oleks raskeks läinud nii või naa.
            Aga esimese poolaja jutt on suht nonsens. City tegi 6 pealelööki, millest 2 väravale, kui Barca tegi 3 lööki ja 2 väravale. Aga jah, Pellegrini kartis vist Barcat natuke liiga palju.. Kuigi on ka põhjust, siis oleks võinud veidi ründavamalt peale minna, eriti kui City mingit autoriteeti tahab kehtestada.. Aga kuigi Barca on viimaste aastatega võrreldes kehvemas vormis, siis on nad ikkagi väga tugev vastane ja ei saa imestada, et nad võõrastel väljakutelgi rohkem palli hoiavad ükskõik kelle vastu.

            "Kõiki neid rahakaid mansasid"? Ega Barca ka just eriti vaene klubi ei ole.

            Ja eks seda näha ole, Agüero tuleb järgmiseks mänguks tagasi ja lööb 3

            Jätke see Staadium juba rahule. Pole mõtet peaga vastu seina joost. Raiskate vaid oma kallist aega

            Kui siin see pendla olukord juba läbi käis, siis ma väga ei usu, et suudate mõne mõistliku Barca fänni leida, kes ütleks, et esimene puude tehti kastis sees. Küll aga on kohtunikul suht raske hinnata, millal täpselt mängija maha tõmmati kui asi algab praktiliselt kasti joonelt. Minu jaoks tuli penalt üllatusena, ootasin punast ja karistuslööki. Samas pendlast tulnud värav pärssis selgelt Barca ründehoogu, mis kokkuvõttes endale isegi ei meeldinud. Õnneks Alves-Neymar tegid viimasel minutil selle torke ära

            Küll aga tuleks ajaloo huvides siin mainida ära ka suht mängu algul City mehe selge käsi kastis, millele pidanuks juba siis penalt järgnema. Seega ei tohiks keegi olla väga valusalt puudutatud sellest 53. minuti pendlast.

            Ja no olgem ausad, City kaotas mängu juba riietusruumis kui Pellegrini oli neile näidanud asetust, millega mängitakse, ja topsi kuhu tuli mängu ajaks hoiustada oma munad. See oli suht hale lähenemine vanameistri poolt.
            FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

            Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

            Kommentaar


              Algselt postitas Staadium Vaata postitust
              Sa oled ju tàis gloryhunter. Sinu vanusest jutu jàrgi saan aru, et fànnasid klubi siis kui ta oli oma hiigelaegu elamas. Kus pold kahtlustki veebruaris, kes tuleb Premieris vôitjaks. Ma olen vaid kord ManUle kaasa elanud ja see aasta, kui vôideti Bayerni finaalis 1-2. See oli loomulikult suurepàrane mis nad enne seda finaali tegid ja Fergie sai oma esimese suure tiitli
              Hea taktikaline lüke tuua näiteks vana mängu, mida kõik teavad, et end "vanaks ja kogenud jalgpallifänniks" nimetada. Viska pikali ja puhka natuke, kaine peaga tundub maailm parem.
              Eilse mänguga õnne korral oleks võib olla City suutnud viigile mängida end, rohkemat kindlasti mitte. Nüüd on ainuke võimalus, et Agüero ründes imet teeb.

              Kommentaar


                Frustreerib lausa silma see, et kôik need kes lootsid vaid Barca kaotusele nàgid, et ei juhtunud eile seda. Nùùd on kogu rùnnak mingis pennu olukorras kinni, mis olevat otsustanud kogu màngu lôpp tulemust? See viha elatakse hetkel vaid minu peal vàlja, sest ma vastan teile! Saame kokku ja ùks ùhele rààgime edasi kui on vaja!
                Ei! Barca ei kaotanud ja nùùd àrge isegi môelge uskumatutele vôimalusteel 3 vastuseta vàravat lùùa Camp Noul.
                Messi...The never ending legend!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                  Saame kokku ja ùks ùhele rààgime edasi kui on vaja!
                  mis asi see nüüd oli? foorumi versioon lähme-õue-rääkima'st?
                  (retooriline)
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    Kas sa ùldse tead mis on ùks ùhele rààkimine? Sinu jaoks vôrdub see nàppude silma torkamisega samas, kui mina rààgin sellest, et istume maha...
                    Messi...The never ending legend!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                      Kas sa ùldse tead mis on ùks ùhele rààkimine? Sinu jaoks vôrdub see nàppude silma torkamisega samas, kui mina rààgin sellest, et istume maha...
                      Sa räägid liiga palju!
                      www.ehrakennus.ee
                      Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                      Kommentaar


                        Theres no hope anymore for you. Bey dudes, good bye.
                        Messi...The never ending legend!

                        Kommentaar


                          Ei näe City mänge just tihti, ent alati on Demichelis päris pika puuga kõige kehvem mängija, tõesti kedagi paremat sellele positisioonile panna ei ole?
                          Üldse mis värk Cityl nende "parim enne möödas" kaitsjatega on? Maicon oli ka Etihadis ikka eriti anonüümne nähtus.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas delorean Vaata postitust
                            Ei näe City mänge just tihti, ent alati on Demichelis päris pika puuga kõige kehvem mängija, tõesti kedagi paremat sellele positisioonile panna ei ole?
                            Üldse mis värk Cityl nende "parim enne möödas" kaitsjatega on? Maicon oli ka Etihadis ikka eriti anonüümne nähtus.
                            Piiratud ressursid.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Javi Garcia ei oleks olnud parem variant?
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                                Kas sa ùldse tead mis on ùks ùhele rààkimine? Sinu jaoks vôrdub see nàppude silma torkamisega samas, kui mina rààgin sellest, et istume maha...
                                poja, vähe vales kohas pröökasid praegu.


                                mis demichelis'se puutub, siis ta on jah pask, nii palju või vähe kui ma teda näind olen. tema mängitamine DMis ütleb jackrodwellide ja javigarciade kohta üht-teist.
                                eile vaatasin bonobot, mitte mängu, seega sel aadressil sõna ei võta.
                                buy the ticket, take the ride.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X