320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas delorean Vaata postitust
    Ei näe City mänge just tihti, ent alati on Demichelis päris pika puuga kõige kehvem mängija, tõesti kedagi paremat sellele positisioonile panna ei ole?
    Üldse mis värk Cityl nende "parim enne möödas" kaitsjatega on? Maicon oli ka Etihadis ikka eriti anonüümne nähtus.
    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Piiratud ressursid.
    Ai kui hea see praegu oli

    Aga eks igal treeneril ole omi pepupoisse kellega tahetakse igalpool koos olla.
    Pellegrini - Demichelis, Wenger - Diaby, Ärry - Defoe jne

    Kommentaar


      Algselt postitas delorean Vaata postitust
      Ei näe City mänge just tihti, ent alati on Demichelis päris pika puuga kõige kehvem mängija, tõesti kedagi paremat sellele positisioonile panna ei ole?
      Üldse mis värk Cityl nende "parim enne möödas" kaitsjatega on? Maicon oli ka Etihadis ikka eriti anonüümne nähtus.
      No päris DMi yksi süüdistada on ka mittelege- suluseisu kattis ära Kompanii Belgiamaa ja DM ongi pisut aeglasevõitu, et Messile järgi jõuda. Küll aga ei olnud tema otsus end ohverdada õige, Messil oli veel ka vaht ees, kuigi võrk vist oleks sahisenud.
      Ühe mehe kaela ajada on alati pisut ebaõige, kui sa just Joey Barton ei ole.
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
        No päris DMi yksi süüdistada on ka mittelege- suluseisu kattis ära Kompanii Belgiamaa ja DM ongi pisut aeglasevõitu, et Messile järgi jõuda. Küll aga ei olnud tema otsus end ohverdada õige, Messil oli veel ka vaht ees, kuigi võrk vist oleks sahisenud.
        Ühe mehe kaela ajada on alati pisut ebaõige, kui sa just Joey Barton ei ole.
        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          Algselt postitas Saint13 Vaata postitust
          Saa üle juba, messile tehti üks nõrk puude, mis oli kastist väljas, mille peale ta kõhule viskas = karistuslöök.
          Nõrgast puutest nii suurel kiirusel aitab. Plämate siin, et tehti mäng Barcale ette ja taha ära kohtunikku poolt, City mängis kehvemini, end of story. Camp Noul joostakse neist nii või naa üle kui nad kodus juba nii hädiselt mängisid, fakt.
          "If you are first you are first. If you are second you are nothing." - Bill Shankly

          Kommentaar


            Algselt postitas Staadium Vaata postitust
            Frustreerib lausa silma see, et kôik need kes lootsid vaid Barca kaotusele nàgid, et ei juhtunud eile seda. Nùùd on kogu rùnnak mingis pennu olukorras kinni, mis olevat otsustanud kogu màngu lôpp tulemust? See viha elatakse hetkel vaid minu peal vàlja, sest ma vastan teile! Saame kokku ja ùks ùhele rààgime edasi kui on vaja!
            Ei! Barca ei kaotanud ja nùùd àrge isegi môelge uskumatutele vôimalusteel 3 vastuseta vàravat lùùa Camp Noul.
            Shit's getting serious!

            drumroll....
            Algselt postitas Plechazunga
            Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

            Hmm, that didn't really work.

            Kommentaar


              Vaatasin seda olukorda 10 korda igast erinevate nurkade alt just üle, aga ei saa kuidagi öelda, et see mingi suvaline "kerge puude" oli ja Messi "kõhuli viskas". Sellised väited on juba puhtalt provokatsiooni mõttes loobitud, et Staadiumi sugused nõrganärvilisemad inimesed pöördesse ajada ja läbu tekitada.
              Penalti olukorrale eelnenud Navase olukorda nägin küll mitte eriti hea kaameranurga alt, kuid ausaltöeldes just see tundus olevat kerge puute peale maha viskamine.
              Aga nagu siin juba eelnevalt märgitud on - Pellegrini peaks eelkõige enda otsa vaatama, sest nii nüri taktikaga omas kodus Barcelona vastu mängima minna ... niimoodi tegid suured meeskonnad mitmeid hooaegu tagasi, mitte aastal 2014.

              Kommentaar


                Algselt postitas Logitech Vaata postitust
                Camp Noul joostakse neist nii või naa üle kui nad kodus juba nii hädiselt mängisid, fakt.
                Selge see, et korduskohtumise järel järgmisesse ringi minejad on juba enam-vähem selged, aga üllatusi juhtub ja häid ja halbu päevi on kõigil ning ettearvamatuse pärast kõige muu hulgas meile see mäng ju meeldibki. Aga ega see Camp Nou ka nüüd eriline garantii ei ole. Loomulikult - Barca on kodus ülivõimas, kuid mõni aasta tagasi sai oma silmaga kaetud, kuidas toosama Blaugrana Kaasani Rubinilt oma "templis" tala sai.

                Kommentaar


                  OT:


                  Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                  Saa ùle juba? WTF???? Kas sina oled juba ùle saanud, et Premieri ùhest liidrist sôideti eile ùle? Tànaseks saunaks oled vihad juba likku pannud? Ma olen endale pannud valmis 5 ôllet milled avan peale igat Bayerni vàravat ja 5x sama paljudega valan end ùle, kui Arsenal suudab ùle kolme passi korraldada Bayerni vàljaku poolel... Rohkemat ei kujuta ette!
                  Odava populaarsuse otsimine?
                  Liigne alkohol?
                  Liigne enesekindlus?
                  Räige üldistamine stiilis kõik vihkavad Barca't* ?

                  Kui aega leiad siis võiksid postitada video oma kuriši tegemisest peale Hollywoodi poiste väravaid.
                  Kui aega leiad siis võiksid postitada pilte pärast, kus oled vähemalt 25 õlut endale peale valanud.

                  Ootan posti, kus ma vihkan kõiki Barca fänne.

                  *Tohib üldse niisugust kirjapilti kasutada või on see nime rikkumine?

                  Tsirkust ja leiba, Stata, apsoluutselt.
                  Lisatud failid
                  Last edited by sanderos; 19.02.14, 17:21. Põhjus: kus
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Kogu see thread ...

                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Ma ei saa aru mis vihkamisest te rààgite? Kôik mu öeldu on olnud puhtalt jalkpallist lugu pidav ja kritiseerin vaid Pellegrino otsust City kaitsesse tômmata. Olen öeld ka et saame kokku ja rààgime, sest kirjutamine pole minu tugevam kùlg ja olen ùldse arvutivôhik. See ei muuda minu kiindumust Barcat armastada ja neile kaasa elada. Kui palju teile nalja teeb, et mina nàen miskit muud vahest màngus kui lihtsad vàrava ootajad mind ei huvita. Mina nàen màngus peale skoorijate seda mida teevad enne skoorimist ùlejàànud meeskond.
                      Kurb, et mul pole kedagi siin kes toetaks mu môttekàiku ja nàen vaid viha enda vastu.
                      Ei soovi ma teiega vaielda, aga no one's perfect!

                      GO CITY BTW! Lammutage edasi Premieris!
                      Messi...The never ending legend!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                        Ma ei saa aru mis vihkamisest te rààgite? Kôik mu öeldu on olnud puhtalt jalkpallist lugu pidav ja kritiseerin vaid Pellegrino otsust City kaitsesse tômmata. Olen öeld ka et saame kokku ja rààgime, sest kirjutamine pole minu tugevam kùlg ja olen ùldse arvutivôhik. See ei muuda minu kiindumust Barcat armastada ja neile kaasa elada. Kui palju teile nalja teeb, et mina nàen miskit muud vahest màngus kui lihtsad vàrava ootajad mind ei huvita. Mina nàen màngus peale skoorijate seda mida teevad enne skoorimist ùlejàànud meeskond.
                        Kurb, et mul pole kedagi siin kes toetaks mu môttekàiku ja nàen vaid viha enda vastu.
                        Ei soovi ma teiega vaielda, aga no one's perfect!

                        GO CITY BTW! Lammutage edasi Premieris!
                        Aga kui sa nüüd korraks peatuksid ja rahulikult üle loeksid need teemad, siis kas sulle ei tundu natukene ebareaalne, et sa oled ainuke, kes asju niimoodi näeb?
                        Natuke liiga enesekeskselt lammutad siin oma väidetega stiilis, et teised vaatavad ainult skoorijaid, sina ikka jälgid mängu jne. Kammoon.
                        Enamus ajast vaidled isegi teiste Barca toetajatega ning ei saa kuidagi öelda seniste loetud postituste põhjal, et dontastik, rixxer, sepakas jt on mingid lambitrollid, kes ei jaga biiti. Ma ei nori tüli ega midagi, just saying ...

                        Aga nüüd on küll juba tõepoolest see teema nii läbuks ära läinud. Minupoolsed vabandused, et ise ka kaasa aitan sellele. Enam ei juhtu

                        Kommentaar


                          Minu poolt suur kummardus poiste ees nagu dontastik, rixxer, sepakas. Ma ei ole ùritanudki siin oma egot nàidata, vaid rààgin seda mis vàljakul toimub. See et teema on làbuks muutunud on muidugi minu sùù, sest olen emotsionaalne inimene. Ei soovi kellegile halba ja valan ka pisaraid kui on pôhjust.
                          Andke andeks sôbrad, kui ma olen kedagi solvanud oma kapriisidega. Jalkpall pole minu jaoks vihkamise koht vaid rôômustamine eelkôige, kui oma lemmik vôidab. Alati on selles spordis kaotaja ja pole igavest vôitjat.

                          Loodan et teeme rahu ja saate muga nôustuda kasvôi korraks!
                          Messi...The never ending legend!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                            Ma ei saa aru mis vihkamisest te rààgite? Kôik mu öeldu on olnud puhtalt jalkpallist lugu pidav ja kritiseerin vaid Pellegrino otsust City kaitsesse tômmata. Olen öeld ka et saame kokku ja rààgime, sest kirjutamine pole minu tugevam kùlg ja olen ùldse arvutivôhik. See ei muuda minu kiindumust Barcat armastada ja neile kaasa elada. Kui palju teile nalja teeb, et mina nàen miskit muud vahest màngus kui lihtsad vàrava ootajad mind ei huvita. Mina nàen màngus peale skoorijate seda mida teevad enne skoorimist ùlejàànud meeskond.
                            Kurb, et mul pole kedagi siin kes toetaks mu môttekàiku ja nàen vaid viha enda vastu.
                            Ei soovi ma teiega vaielda, aga no one's perfect!

                            GO CITY BTW! Lammutage edasi Premieris!
                            Kirjutamine pole ilmselgelt su tugevaim külg ja jalgpallist lugu pidav inimene võiks vähemalt sõna jalgpall osata kirjutada.
                            Aga see thread on tõesti puhas kuld. Tänud Staadium. Toetan sind surmani.
                            Giggs will tear you appart.

                            Kommentaar


                              Kirjavead tulevad tahes tahtmata sisse
                              Olgem hoolivamad ja vàhem viha selles spordis ja tuleb ka ùksteise môistmine! Mitte selline olla

                              Messi...The never ending legend!

                              Kommentaar


                                Staadiumile kogunes üks plusspunkt Valem 51 eest .
                                Felix: Oh, bollocks!
                                Elmo: Dog's bollocks?
                                Felix: No, just plain fucking bollocks!
                                Elmo: No dog involved?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X