320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eino siin ei ole isegi midagi mõelda...
    City paneb see hooaeg selle krempli kinni ja ongi kõik. Ei imestaks absoluutselt kui Liverpool veel punkte kaotab. Mul ei ole 'Pooli vastu miskit, kuid fakt on see, et neil on umbes 19,763 korda suurem pinge peal see tiitel ära võtta see hooaeg ja see ei aita ikka absoluutselt neid.

    Kommentaar


      õudne lego on see KUN ikka :S

      Kommentaar


        Ilus võit City poolelt. Agüero vigastusest ainult kahju, kauaks ta väljas on?

        Kommentaar


          Hale-hale Dzekolt. Kohtunikel on veel vaja mune kasvatada selle aja viitmise suhtes.
          ★★★★★★

          Kommentaar


            Yaya Toureta muutub City kohe väga halliks. Aga igatahes tiitel tuli kohe mitu sammu lähemale.

            Kommentaar


              Pole vaja muretseda, Kunniga kõik korras!

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                  Rootsi Kunni varikas?

                  Kommentaar


                    Sky Sources: Man City fined £50m & have Champions League squad restricted to 21 players for next season #SSN

                    Oppa. Veidi pikemalt saab lugeda siit
                    Corner taken quickly...

                    Kommentaar


                      Karistame maailma kõige rikkamat klubi.... rahatrahviga.

                      Uefa

                      Kommentaar


                        Eriti loogiline on see, et süüdi on nad niiöelda üle oma võimete kulutamises ja siis tehakse veel 50 milli trahvi- tore loogika. Samahästi võiks lihtsalt Sheikilt raha küsida.

                        Kommentaar


                          Enne kui ma lingid avan ja teada saan mis tegelikult siis ...

                          ... kui see trahviraha loetaks omakorda järgmiste hooaegade eelarvesse sisse, mis omakorda vähendaks nende kulutamisvõimet, siis oleks asjal ju mõte.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Saan aru, et järgmiseks aastaks lüüakse mingi wage cap ka peale? See koos 21 mängija reegliga peaks täitsa mõjutama küll neid. Mh sellega, et siis ehk saavad B-squadist mingid nooremad vennad ka vahel peale.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Kahju, et praegu tegeletakse tagajärgedega. Oleks 15 aastat tagasi sellised reegli kehtinud, oleks jäänud palju pahandust olemata. Ma ei pea siin silmas neid tekkinud õliklubisid vaid kõrvuni võlgades olevaid.
                              Corner taken quickly...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Redman Vaata postitust
                                Kahju, et praegu tegeletakse tagajärgedega. Oleks 15 aastat tagasi sellised reegli kehtinud, oleks jäänud palju pahandust olemata. Ma ei pea siin silmas neid tekkinud õliklubisid vaid kõrvuni võlgades olevaid.
                                Parem naftaraha kui juudilakkujate raha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X