320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitus/ettepanek foorumi osas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kunagi saab tweete ka panna tweetidena ?
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

    Kommentaar


      Sooviks suuremat postkasti. Väga tüütu on pidevalt sõnumeid kustutada.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Sooviks suuremat postkasti. Väga tüütu on pidevalt sõnumeid kustutada.
        Wow, u r popular
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          Duubeldasin postkastid - nüüd peaks mahtuma kuni 800 sõnumit.

          Kommentaar


            Algselt postitas mazz Vaata postitust
            Duubeldasin postkastid - nüüd peaks mahtuma kuni 800 sõnumit.
            Suurimad tänud!
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Kui sul 400 nii ropult täis on, et pidevalt pidi kustutama siis see 800 ei päästa ka midagi
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Krt, ma pole väga nagu tegelikult otsinudki, kuid äkki on õige teema kuhu selline asi postitada?

                Kui suurt vaeva peaks nägema, et saaks kasutada telefonis Soccerneti foorumi lehitsemiseks sellist programmi nagu Tapatalk ?

                Kommentaar


                  See Dubai 2014 reklaam foorumi avalehel. Pange see kaduma. Mu silmad plahvatasid.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    See Dubai 2014 reklaam foorumi avalehel. Pange see kaduma. Mu silmad plahvatasid.
                    Shut up, money talks

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Ramm Vaata postitust
                      Shut up, money talks
                      Teema üles

                      Kommentaar


                        Soundcloudi linkimine võiks võimalik olla

                        ning

                        Algselt postitas wiiner Vaata postitust
                        Foorumi jaoks on mobiilile sobiv skinn olemas. Portaali mobiiliväljundiga tegeleme tuleval aastal.
                        Kaugele asi arenenud on?

                        Kommentaar


                          Teeks ettepaneku oma kasutajanimega sisenemisel reklaamid jäädavalt kaotada. Küsite miks? Aga otseloomulikult sellepärast et kasutaja "count" on soccerneti üks enim klikke koguv kasutaja - võiks isegi öelda omaette brand.

                          Toon näite. Suvaline jalgpalli foorum suvalisel hetkel., alateemal on hetkel vaatamisi 20 kandis. Kui mina olen teinud sinna uue postituse, mida näidatakse ka viimase postina, siis selles antud teemas vaatajate (ehk siis klikkide arv) tõuseb u. 25% võrra. Ja nii iganädalaselt postitades toodan teile korraliku arvu klikkerdajaid ja reklaami vaatajaid juurde. See on päris tuntav kogus klikke ja see on üldjuhul minimaalne tõus mis minu nimi-brand endaga kaasa toob(pigem jääb see sinna 50-75% juurde).

                          Ma ei hakka küsima, et soccernet mulle igakuiselt selle kasuliku teenuse eest raha maksaks, aga vähemalt need tüütud reklaamid võiksite küll ära koristada!

                          (Tõestuse saamiseks vaadake selle teema klikke ennem minu tehtud postitust ja peale minu tehtud postitust, tõenäoliselt saate tunduvat suurema prtsendi kui 25, aga ma olen tagasihoidlik ja sõbralik!)

                          Kõike paremat ja tuult tiibadesse!

                          count
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Nõus. Palun kogu reklaam suunata teemadesse, kuhu count postitab. Normaalne inimene sinna nkn ei satu.

                            Kommentaar


                              On plaanis ka kuidagi 'Vine' Foorumiga ühendada, et ei peaks selle linke toppima vaid saaks otse postituses seda näha?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                                On plaanis ka kuidagi 'Vine' Foorumiga ühendada, et ei peaks selle linke toppima vaid saaks otse postituses seda näha?
                                +1 , lisaks võiks saada tweete ka panna tweetidena, oleks ülipro.
                                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X