320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitus/ettepanek foorumi osas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hoidke oma hobuseid! Kuhu teil nüüd kiire hakkas? Enne ikka lahendame minu probleemi ära ja siis hakkame liitma igasuguseid muid vidinaid. Ärge türgige järjekorras ette, ebaviisakus ei ole seksikas!
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Siis pead ka sina järjekorda võtma sest mina olin enda soundcloudi ja portaali appiga enne sind järjekorras.

      Kommentaar


        üritasin just ignoorlisti tekitada, aga avastasin, et see ainult peidab lauseid, ehk täiesti kasutu.
        kunagi juba kurtsin, aga ikka uuesti. et need juutuubi videod otse foorumis on, mulle ei meeldi teps mitte, sest see tõmbab mul arvuti kinni(mõnda teemat ei hakka puutumagi igaksjuhuks).
        kas seda kuidagi muuta ei saaks?
        tell your mother, we are hooligans!

        Kommentaar


          Juutuub pole hull, see ei hakka reeglina ise tööle. Mina ei talu neid pagana giffe.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Õnneks on gif-idel oma teema ja sealt teab eemale hoida. Mujal neid eriti palju ei kohta, või ei külasta ma vastavaid teemasid.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Algselt postitas elx Vaata postitust
              Õnneks on gif-idel oma teema ja sealt teab eemale hoida. Mujal neid eriti palju ei kohta, või ei külasta ma vastavaid teemasid.
              Inglise jalka teemadesse neid mängude aegu ikka paraku pannakse.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                GIF-ide spoileri alla peitmisest võiks ehk kasu olla, kuid see nõuaks juba suurema hulga foorumikasutajate vastutulelikkust. Samas vähegi tänapäevased (mitte vanemad kui 8-10 aastat) arvutid ei tohiks ju nende lingitud YT-videode ja gifide pärast streikida. Kui siis vaid teemades, mis on neid algusest lõpuni täis. Ehk on aeg arvuti pahnast vabastada?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                  GIF-ide spoileri alla peitmisest võiks ehk kasu olla, kuid see nõuaks juba suurema hulga foorumikasutajate vastutulelikkust. Samas vähegi tänapäevased (mitte vanemad kui 8-10 aastat) arvutid ei tohiks ju nende lingitud YT-videode ja gifide pärast streikida. Kui siis vaid teemades, mis on neid algusest lõpuni täis. Ehk on aeg arvuti pahnast vabastada?
                  Selle viimasega ma küll päris nõus pole, nimelt on tegemist arutu ressursikasutusega - arvutivõrk pole kummist, piirid tulevad ette.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Noh, spets muusika/videoteemad, gifiteema ja Barca teema ongi mu meelest ainsad, kus see probleemiks on ja kui kuhugi sellisesse regulaarselt asja on, siis vast kannatab ära. Muul juhul annab neid ju vältida ja mujal ette tulev occasional gif või vidjo seda elu nüüd nii rängalt ka ei aeglusta ju?
                    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                    Kommentaar


                      Sa vaatad liiga väikest pilti. Ma pean silmas, et andmeedastusmahud kasvavad tohutu kiirusega, infrastrultuur ei jõua järele.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        gifid saab seadetest maha võtta, juutuubi ei saa
                        tell your mother, we are hooligans!

                        Kommentaar


                          Jätkuvalt taon soundcloudi rauda. Öelge siis vähemalt ära et ei saa/ei viitsi/pole võimalik.

                          Kommentaar


                            Lükkan omakorda seda Vine'i embeddimise asja ettepoole jälle. Sama mis zelee viimase lausega.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Seoses viimase Õhtulehe jalkatoimkonna postitusega Premium liiga teemasse. Kas ei oleks aeg selle kasutaja tegevust veidi piirata? Rumori sai oma teema ning võtab ka aina aktiivsemalt arutelust osa - peaks kõigile sobima. Samas õhtuleht on minevikus postitanud artikleid, mis on täiesti laest võetud ja sisaldavad isegi valesid fakte. Las Järvela teeb omale nimelise konto, võtku arutelust osa ning postitagu siis aeg-ajalt oma artikleid. Praegu käib ju konkreetselt klikkide kogumine. Veidi liialdades võib väita, et sellise moega on varsti kõik Eesti suuremad uudisteportaalid oma "jalkatoimkondadega" siin postitamas. Ometi me ei näe näiteks Vincenti või meesmuistet siia Postimehe või sport.err jalgpalliteemalisi artikleid linkimas.
                              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                              Kommentaar


                                Minu arvates nii Rumori kui ka Õhtulehe tegevused siin foorumis ei ole muu kui oma teoste promomine..... Kui Rumori tahab arutelust osa võtta siis kõigepealt peab oma signatuuri muutma ning oma teema ka ära lõpetada.
                                Väga mugav ju promoda end tasuta - kui ta hakkab taas hüsteeriliselt väitma, et ta teeb tasuta ja raha ei saa - siis mis teda siis optibet sponsib ning ta reklaamib optibeti?

                                Ühesõnaga v.o. mu ettepanek on liiga radikaalne ja mulle siis hakatakse helistama otse sealt Asula uulitsa majast sõimates et mina olen värjdas ja isehakanud tsensor nagu juba see oligi juhtunud

                                Seega - kui foorumikasutaja tahab reklaamiga ennast või oma mõnusat promoda pöördugu siis soccernet.ee reklaamiosakonna!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X