320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitus/ettepanek foorumi osas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Ericc Vaata postitust
    Ja kui uuendus läbi läheb, siis saab foorumi ka androidile?
    Jah. Võimalik, et veel mitte kohe homme, kuna selle konfimine võib natuke aega võtta. Aga lähiajal kindlasti. Nii kiiresti, kui võimalik.

    Kommentaar


      THEO HERNANDEZ

      Kommentaar




        Aeg uueks foorumiks!
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Uus foorum nõudis serverilt liiga palju. Seetõttu sai vana foorum taastatud eilse südaöö seisuga (st vabandust, aga tänahommikused postid läksid kaduma). Soetame võimsama serveri ja siis teeme versiooniuuenduse uuesti.

          Kommentaar


            Jee, vana tagasi.
            THEO HERNANDEZ

            Kommentaar


              http://foorum.soccernet.ee/forum <- link ei toimi

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                näiteks esimese lugemata postituse juurde liikumine, foorumi või teema loetuks märkimine, tellitud ja lugemata teemade nimekiri jne.
                Mulle jäid neist enamik silma küll, ehk tõesti mitte sel kujul nagu sa harjunud oled, sest ma ei kasuta neid eriti, kuid olemas tundusid küll olevat. Esimese lugemata posti juurde liikumine toimis kindlasti kenasti nagu vanasti (praegu).
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Mul õnnestus seda uut versiooni näha, oli ta siis poolik või valmis. Nüüd avastan rõõmsalt, et vana on tagasi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    Mul õnnestus seda uut versiooni näha, oli ta siis poolik või valmis. Nüüd avastan rõõmsalt, et vana on tagasi.
                    Õnneks jah tagasi, loodetavasti enam ära ei lähe. Puhh. Ma ei suutnud seal uues leida seda kohta, kust sisse logida saab,
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas elx Vaata postitust
                      Mulle jäid neist enamik silma küll, ehk tõesti mitte sel kujul nagu sa harjunud oled, sest ma ei kasuta neid eriti, kuid olemas tundusid küll olevat. Esimese lugemata posti juurde liikumine toimis kindlasti kenasti nagu vanasti (praegu).
                      See nupp oli olemas aga ei toiminud korrektselt. Ta läks täiesti suvelise (juba loetud) postituse juurde.

                      Üldiselt mulle ka ei meeldinud see uus foorum. Ma muidu olen uue suhtis igati vastuvõtlik, aga see tundus natukene (harjumatu) jama.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Üldiselt mulle ka ei meeldinud see uus foorum. Ma muidu olen uue suhtis igati vastuvõtlik, aga see tundus natukene (harjumatu) jama.
                        Ei meeldinud mulle ka see uus foorum kohe mitte üks raas. Võib-olla oleks vajanud harjumist, aga selle funktsionaalsus oli oluliselt nigelam kui vana oma.
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          Algselt postitas wiiner Vaata postitust
                          Uus foorum nõudis serverilt liiga palju. Seetõttu sai vana foorum taastatud eilse südaöö seisuga (st vabandust, aga tänahommikused postid läksid kaduma). Soetame võimsama serveri ja siis teeme versiooniuuenduse uuesti.
                          Hea, et seda mainisid. Tegin ennustuse uuega ära, aga see oli nüüd kaotsi läinud ning oli tarvis uuesti teha.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                            aga selle funktsionaalsus oli oluliselt nigelam kui vana oma.
                            kahtlen väga sügavalt. Niisama lampi ei kaotada tarkvara uuendamisel vana funktsionaalsust. Sa ei leidnud nuppe üles või ei olnud kõike veel seadistatud lihtsalt.

                            Kommentaar


                              See uuendus oli ses osad lahe, et oleks astunud nagu aastasse 2001. Nii aeglast lehte ei mäletagi.

                              Kommentaar


                                See hommikune oli suht rõlge ja samad probleemid nagu Stokil. Panin suht kiiresti kinni ja mõtlesin, et eks õhtul vaatab. Äkki see oligi mobiiliversioon? :P
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X