320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Amsterdam'i Ajax

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nii...kodus kindel 2-0 võit. Meenutas eelmist hooaega see kõik. Mängupilt oli sama esimesel poolajal...tagasisöödud jne. Mõlemad kaks tähtsamat suvist ostu alustasid pingilt.
    Kõik toimus Ajaxi taktikepi järgi. Kuigi Ajax kontrollis mängu minule isiklikult jäi mulje,et oleks sturm natukenegi julgemalt mänginud oleks Ajaxi kaitse kärisenud. Õnneks seda nad ei teinud ning loodame,et ka austrias nad hoiavad end samamoodi tagasi ja otsivad seda ideaalset söötu või nii.
    1-0 lõi Ziyeh. Väravavahi bläkk küll aga hea oli näha,et mees taas rõõmustab oma kolli üle
    Esimesel poolajal võeti ajaxilt 2-0 ära suluseisu tõttu mida tegelikult ei olnud. Mina MM-i valguses jäin VAR-i ootama aga siis tuli meelde,et seda ei juhtu..kurvastus. Minule VAR väga meeldis MM-il.
    Teisel poolajal teenis Ajax penalti kui trahvikastis tõmmati Neres maha. Nii kui Schöne palli juurde astus tyuli mulle meelde tema penalti taani eest MM-il ja ma kartsin. Nagu näha oli ka põhjust. VV tõrjus aga õnneks otse Schöne jala ette kes teist korda ei eksinud.
    Ajaxil oli terve mängu peale veel mitu mitu suurepärast võimalust. eriti Huntelaaril,kellel oli vist vasaku jala reede täna. Kahjuks nagu eelmine hooaeg samamoodi ka nüüd enamus šansse raisati.
    Sellel ülemineku perioodil loodan veel näha kahte ostu. Väravavahti ning ründesse kedagi.

    Over and out.

    Kommentaar


      Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
      Nii...kodus kindel 2-0 võit. Meenutas eelmist hooaega see kõik. Mängupilt oli sama esimesel poolajal...tagasisöödud jne. Mõlemad kaks tähtsamat suvist ostu alustasid pingilt.
      Kõik toimus Ajaxi taktikepi järgi. Kuigi Ajax kontrollis mängu minule isiklikult jäi mulje,et oleks sturm natukenegi julgemalt mänginud oleks Ajaxi kaitse kärisenud. Õnneks seda nad ei teinud ning loodame,et ka austrias nad hoiavad end samamoodi tagasi ja otsivad seda ideaalset söötu või nii.
      1-0 lõi Ziyeh. Väravavahi bläkk küll aga hea oli näha,et mees taas rõõmustab oma kolli üle
      Esimesel poolajal võeti ajaxilt 2-0 ära suluseisu tõttu mida tegelikult ei olnud. Mina MM-i valguses jäin VAR-i ootama aga siis tuli meelde,et seda ei juhtu..kurvastus. Minule VAR väga meeldis MM-il.
      Teisel poolajal teenis Ajax penalti kui trahvikastis tõmmati Neres maha. Nii kui Schöne palli juurde astus tyuli mulle meelde tema penalti taani eest MM-il ja ma kartsin. Nagu näha oli ka põhjust. VV tõrjus aga õnneks otse Schöne jala ette kes teist korda ei eksinud.
      Ajaxil oli terve mängu peale veel mitu mitu suurepärast võimalust. eriti Huntelaaril,kellel oli vist vasaku jala reede täna. Kahjuks nagu eelmine hooaeg samamoodi ka nüüd enamus šansse raisati.
      Sellel ülemineku perioodil loodan veel näha kahte ostu. Väravavahti ning ründesse kedagi.

      Over and out.
      Arvestades asjaolu,et Ajax ei suutnud kontrollmängudes mitte ühtegi tõsist vastast alistada võis karta ka täna ebameeldivat üllatust. Tervikuna oli klassivahe ikka suur ja kui välja jätta teise poolaja alguses üks ohtlik Sturmi kontra, (mis oli 1-1 tabloole toomiseks üsna lähedal), siis mänguline paremus tulnuks kindlasti suuremaks võiduskooriks pöörata kuna kordusmäng tuleb Austrias pidada.
      Wij komen terug met de cup in de hands

      Kommentaar


        Ajax suhteliselt turvaliselt edasi järgmisse ringi. 1-3. Väravad lõid Huntelaar x2 ning oma esimese Ajaxi eest sai kirja Tadic. Kuna ise olin kalal magasin terve esimese poolaja maha. Kui mängu vaatama jõudsin oli seis juba 0-2 ning ei oska kommenteerida kuidas mängupilt oli enne seda kui asi ära otsustati. Igatahes seisul kaks null toimis kõik rahulikult. Kuskile ei kiirustatud ning pinget polnud. Huntelaari teine oli ilus 1-1le väravavahiga. Onana ei suutnud de Lighti tagasisöötu töödelda ning sai kirja omavärava. Ta on liiga ebakindel mees. Uut väravavahti on vaja. Standardolukordades on alati hing kinni ,et mis ta nüüd teeb.
        Igatahes unistus CL-ist elab veel. Kui ma ei eksi peaks järgmine vastane olema Standard de Liege...aga kindel ei ole.

        Kommentaar


          Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
          Ajax suhteliselt turvaliselt edasi järgmisse ringi. 1-3. Väravad lõid Huntelaar x2 ning oma esimese Ajaxi eest sai kirja Tadic. Kuna ise olin kalal magasin terve esimese poolaja maha. Kui mängu vaatama jõudsin oli seis juba 0-2 ning ei oska kommenteerida kuidas mängupilt oli enne seda kui asi ära otsustati. Igatahes seisul kaks null toimis kõik rahulikult. Kuskile ei kiirustatud ning pinget polnud. Huntelaari teine oli ilus 1-1le väravavahiga. Onana ei suutnud de Lighti tagasisöötu töödelda ning sai kirja omavärava. Ta on liiga ebakindel mees. Uut väravavahti on vaja. Standardolukordades on alati hing kinni ,et mis ta nüüd teeb.
          Igatahes unistus CL-ist elab veel. Kui ma ei eksi peaks järgmine vastane olema Standard de Liege...aga kindel ei ole.
          Standard Liege tõepoolest järgmine opponent. Onana tegi küll lapsiku vea kuid siiski on ta selgelt parem valik kui Lamprou või van Leer. Muidugi kui Onana lahkub, siis mina PSV toetajana rõõmustaks, sest tegemist on Zoeti kõrval paremuselt teise kiipriga liigas.

          Üldiselt oli Ajax mänguline ülekaal suur ja kui nüüd ise end täis ei tehta, siis Belgia satsist peaks ramm ikkagi üle käima. Ainus tõeline katsumus saab olema viimane eelring kus vastasteks võivad tulla Benfica, Dinamo Kiiev ja Spartak (eeldusel, et keegi neist varem ei libastu). Sel hooajal peaks küll olema suurepärane võimalus peale 2010-2011 hooaaega kui kaks Hollandi klubi võiks reaalselt jõuda CL grupifaasi, mis oleks madala koefitsendi parandamiseks lausa eluliselt vajalik.
          Wij komen terug met de cup in de hands

          Kommentaar


            Algselt postitas midfielder Vaata postitust
            Standard Liege tõepoolest järgmine opponent. Onana tegi küll lapsiku vea kuid siiski on ta selgelt parem valik kui Lamprou või van Leer. Muidugi kui Onana lahkub, siis mina PSV toetajana rõõmustaks, sest tegemist on Zoeti kõrval paremuselt teise kiipriga liigas.

            Üldiselt oli Ajax mänguline ülekaal suur ja kui nüüd ise end täis ei tehta, siis Belgia satsist peaks ramm ikkagi üle käima. Ainus tõeline katsumus saab olema viimane eelring kus vastasteks võivad tulla Benfica, Dinamo Kiiev ja Spartak (eeldusel, et keegi neist varem ei libastu). Sel hooajal peaks küll olema suurepärane võimalus peale 2010-2011 hooaaega kui kaks Hollandi klubi võiks reaalselt jõuda CL grupifaasi, mis oleks madala koefitsendi parandamiseks lausa eluliselt vajalik.
            Muidugi olen ma nõus sellega,et oleks tore kui üle pika aja kaks hollandi klubi CL-is oleks...kunagi lausa kolm aga Onana koha pealt mina ei nõustu. Peaaegu igas mängus teeb ta mingi soperdise standardolukordadest. Nurgalöögid,karistuslöögid. Jookseb välja ja ei taba palli või mida iganes. Märkasin seda juba üleelmisel hooajal. Selles suhtes oleks mina ka rõõmus nagu Sinagi,kui ta ära läheks erinevatel põhjustel küll.

            Kommentaar


              Eilne CL teine eelring lõppes 2-2. Kuigi peale esimest poolaega juhiti 0-2. Jõudsin just mängu vaatama,kui mingi täiesti lambi penalti anti Ajaxi kahjuks 90+3,mille ka realiseeriti. Ei saa ilmselt palju nuriseda. Võõrsilt viik pole väga paha aga asjaolusi arvestades...ma nurisen ikka.
              Värava autorid siis taas Tadic ja Huntelaar. Tadic tundub suve parim ost olevat. Oma äärel aga jääb tihti hätta Mazraoui,kes andiski ära penalti. Mis oli küll väga kergelt antud aga siiski.

              Kommentaar


                Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
                Eilne CL teine eelring lõppes 2-2. Kuigi peale esimest poolaega juhiti 0-2. Jõudsin just mängu vaatama,kui mingi täiesti lambi penalti anti Ajaxi kahjuks 90+3,mille ka realiseeriti. Ei saa ilmselt palju nuriseda. Võõrsilt viik pole väga paha aga asjaolusi arvestades...ma nurisen ikka.
                Värava autorid siis taas Tadic ja Huntelaar. Tadic tundub suve parim ost olevat. Oma äärel aga jääb tihti hätta Mazraoui,kes andiski ära penalti. Mis oli küll väga kergelt antud aga siiski.
                No Ajax oleks selle mängu pidanud juba 48 minutil ära vormistama 3:0 seisuks kui Ziyech ei suutnud 1-1 olukorras Ochoad üle mängida ja lõi mööda. Sealt edasi tuleb vaid ennast süüdistada, et kaks kolli sisse lasti lüüa. Enda elu tehti raskeks, kuid suure tõenäosusega järgmine nädal kodus võetakse edasipääs ikkagi ära, sest klassivahe on Standardiga ilmselge.
                Wij komen terug met de cup in de hands

                Kommentaar


                  Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                  No Ajax oleks selle mängu pidanud juba 48 minutil ära vormistama 3:0 seisuks kui Ziyech ei suutnud 1-1 olukorras Ochoad üle mängida ja lõi mööda. Sealt edasi tuleb vaid ennast süüdistada, et kaks kolli sisse lasti lüüa. Enda elu tehti raskeks, kuid suure tõenäosusega järgmine nädal kodus võetakse edasipääs ikkagi ära, sest klassivahe on Standardiga ilmselge.
                  Eks see võimaluste raiskamine on viimastel hooaegadel läbiv nähtus. Pea võtab valutama.
                  Teemast kõrvale minnes siis Van de Beek ,kes alles hiljaaegu ütles,et jätkab Ajaxis, ei ole rahul ,et ta pingilt alustama peab ning on juba vihjanud võimalikule lahkumisele. Need noored talendid on ikka nina nii püsti ajanud. Võitle oma koha eest,mitte ära lippa kohe agendi juurde nutma. Vihaseks teeb. Ma saan aru,et iga mees tahab platsile algrivistuses aga kurat...

                  Kommentaar


                    Ootasin nii kaua uue hooaja algust. Lootsin näha uut mängu,uut indu,uusi skeeme,ründavat mõtlemist. Ühesõnaga unistasin suurelt.
                    Ajaxi esimeseks vastaseks sel hooajal oli Ragnar Klavani endine koduklubi Heracles Almelo. Igati võidetav vastane. Samas,kes ei oleks võidetav Ajaxi jaoks hollandis?
                    Valmis oli pandud šampus ja vein ning suupisted. Algas mäng.
                    Ajaxi algkoosseis oli suurte muudatustega sest hoiti mehi Standard Liegei mänguks. Pingil olid Schöne,Huntelaar,de Jong. Ründes alustas Sierhuis,kes nägi välja nagu Dolbergi kaksikvend. Muide Ten Haagil on ka pingil mingi tegelane,kes on täpselt sama nägu kui peatreener.
                    Esimene poolaeg.
                    Tadic oli tubli. Neres näitas head pallivaldamist. Ziyech proovis aga tema probleem on see,et ta lööb rohkem mõõda,kui väravale.
                    Heraclesil olid esimesel poolajal isegi paremad võimalused aga enamasti lihtsalt labaselt vedas Ajaxil,et vastane pallini ei jõudnud või tühjast väravanurgast peaga mõõda lõi. Labane vedamine...
                    Siis tuli moment Ajaxil,kus Ziyech tegi suurepärase läbisöödu ja palli sai Van de Beek. Miks ta eelmised mängud pingilt alustas näitas ilmekalt see,et ta selle 1-1 väravavahiga püüdis ühe puutega ära lahendada aga löi suht värava peale ning Heraclesi uus väravavaht Blaswich tõrjus. Poolaeg 0-0. Nagu vaataks eelmise hooaja kordust! Mida Ten Haag suvel meestega tegi ei tea...ilmselt kulus enamus aega MM vaatamisele. Siinkohal lihtsalt tulin mõttele,et noored "superstaarid" on ikka nii lambad. Hea hooaeg ja kohe tahetakse kuskile Barcasse või kuradi Premmi edasi ronida aga kodumaal ei saada isegi karikat võidetud. Keegi peaks neid maapeale tooma.
                    Teisel poolajal kadusid mängust täiesti Tadic,Neres, Mazroui(kes tegelikult terve mängu oli väga sitt).
                    Oli tunda,et 59 minuti paiku hakkas Ajax pressingut peale kruvima. Aga nagu ikka,kui sina ei löö lüüakse sulle ning iluväravaga avas skoori hoopis rootslane Peterson. Enne seda tegi Onana ühe suppertõrje. Nii,et natuke pean oma sõnu sööma Onana koha pealt. Täna ta oli hea.
                    Igatahes kõik näis väga hallides toonides ning tundus korduvat eelmise aasta esimene mäng,kui kaotati samuti avavoorus 2-1 ma ei mäleta kellele.
                    Ajax teenis 88mdal minutil nurgalöögi ning mina isiklikult ei oodanud sellest midagi sest senimaani kõik pallid kasti olid Heraclese mehed puhtaks löönud ja õhuvõitlused võitnud. Aga kaptenil De Lightil olid teised plaanid. 1-1! De Light oli täna LÕVI! Mul on nii hea meel,et ta jäi Ajaxisse veel üheks hooajaks. Lisaaja kolmandal minutil oli kokkupõrge Heraclese vv ning De Lighti vahel...mõlemal olid otsmikud lõhki. Meeste mäng.
                    Kokkuvõttes peab vist olema tänulik,et ei läinud nii nagu eelmine hooaeg. Kas tõesti ka see hooaeg saab olema suur pettumuse hunnik. Tundub,et Ten Haag ei ole midagi muutnud/õppinud taktikaliselt.
                    Kuidas kirjeldada seda mängu...Mina tabasin end tundelt poole mängu pealt,et on nagu seks...halb seks. Et sa töötad töötad ja oled kohe kohe valmis kaane pealt laskma aga seda õnnistust kuidagi ei tule. Lihtsalt ei tule. Ja sa proovid ja proovid edasi ning lõpuks oled lihtsalt pettunud ja väsinud ning rahuldamata. See kirjeldaks kõige paremini tunnet milles ma praegu marineerin.
                    Hakkan nüüd vaatama kuidas PSV avamängu ära teeb. Neil vastas natuke kõvem sats Utrecht.
                    Hea tuju tagasitooomine jääb Lazio teha. Neil vastas Napoli nii,et tundub,et see nädalavahetus head tuju ei tule...

                    Has Neres had his head turned?

                    Ajax’s season got off to a poor start with a 1-1 draw with Heracles on Saturday with David Neres one of the players who was especially out of sorts. The Brazilian winger has been heavily linked with moves away from Amsterdam this summer but Marc Overmars has so far turned down bids of around €40 million for Neres. Is the transfer speculation behind the poor form?

                    Against Heracles, Neres only provided two crosses, neither accurate, completed only two dribbles and ended the game with the lowest pass accuracy of any of his teammates (65%). Neres was a key man for Ajax last season and the club needs him to regain his form if they are to challenge PSV.

                    Poor service not helping Sierhuis or Huntelaar

                    Kaj Sierhuis didn’t have a great debut for Ajax on Saturday but he linked up the play well and created two chances in the first half. For me, his teammates let him down with a complete lack of service.

                    David Neres was non-existent on the left and on the right, Hakim Ziyech prefered to cut inside and shoot instead of finding his teammates. In the second half, Huntelaar was introduced and crosses started coming into the box but they were mainly off-target or well defended.

                    Out of the 29 crosses sent into the box by Ajax on Saturday, only four found a red and white shirt, resulting in one goal. Ziyech was behind 17 of these crosses, with only three accurate.

                    Huntelaar and Sierhuis thrive on balls into the box and Ajax need to improve their final ball if they are to compete at domestic and European level.

                    Kommentaar


                      Tahaksin alustada küsimusega mis mulle pähe löi kui koosseisusi vaatasin. Miks nii hea VV nagu Ochoa on belgia liigas...weird.
                      Igatahes Ajax kohtus täna standard de Liege-ga kodus. Vöörsil osati maha mängida 0-2 edu (natukese kohtuniku abiga). Kodus näidati aga üle-eelmise hooaja kindlust ning võideti 3-0. Terve mängu jooksul ei näinud Standardil mingit varjanti enda tagasi toomiseks. Täna oli isegi siiani kehv Mazraoui päris hea. Nörgimaks lüliks oli täna Onana,kes paar väljalööki kihva keeras aga ei midagi tösist. Meeskonnale hindeks korralik 5.
                      Skoori avas "the Hunter" Jaan Klaas Huntelaar, järgnes De Light ning lõpetas Neres.
                      Assistid said kirja Tagliafico,Ziyech,Tadic.
                      Eraldi peab ära mainima Ziyechit kes täna hiilgas oma tsenderduste ning läbisöötudega. Äkki juhtub ime ja ta siiski jääb veel üheks hooajaks.
                      Tadici ostu ma ei jõua ikka ära kiita. Vana oli täna ka asjalik. Tagliafico meeldis mulle juba esimesest mängust alates ning on kujunemas minu kõige suuremaks lemmikuks peale seda,kui reeturkluivert jalga lasi.
                      Nüüd ollakse meistrite liigale sama lähedal,kui PSV. Ajaxi vastaseks on Dinamo Kiiev. Senistest opponentidest kindlasti kõige suurema kaliibriga. Ennustan,et kuna Sturm võideti 5-1 skooriga ja Standard 5-2 skooriga siis Kiiev langeb 5-3 skooriga
                      Jääb üle see hea vorm üle kanda ka kodusesse liigasse.

                      Igatahes homme olen Lillekülas kaasa elamas Realile aga kannan kindlasti Ajaxi särki!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
                        Tahaksin alustada küsimusega mis mulle pähe löi kui koosseisusi vaatasin. Miks nii hea VV nagu Ochoa on belgia liigas...weird.
                        Igatahes Ajax kohtus täna standard de Liege-ga kodus. Vöörsil osati maha mängida 0-2 edu (natukese kohtuniku abiga). Kodus näidati aga üle-eelmise hooaja kindlust ning võideti 3-0. Terve mängu jooksul ei näinud Standardil mingit varjanti enda tagasi toomiseks. Täna oli isegi siiani kehv Mazraoui päris hea. Nörgimaks lüliks oli täna Onana,kes paar väljalööki kihva keeras aga ei midagi tösist. Meeskonnale hindeks korralik 5.
                        Skoori avas "the Hunter" Jaan Klaas Huntelaar, järgnes De Light ning lõpetas Neres.
                        Assistid said kirja Tagliafico,Ziyech,Tadic.
                        Eraldi peab ära mainima Ziyechit kes täna hiilgas oma tsenderduste ning läbisöötudega. Äkki juhtub ime ja ta siiski jääb veel üheks hooajaks.
                        Tadici ostu ma ei jõua ikka ära kiita. Vana oli täna ka asjalik. Tagliafico meeldis mulle juba esimesest mängust alates ning on kujunemas minu kõige suuremaks lemmikuks peale seda,kui reeturkluivert jalga lasi.
                        Nüüd ollakse meistrite liigale sama lähedal,kui PSV. Ajaxi vastaseks on Dinamo Kiiev. Senistest opponentidest kindlasti kõige suurema kaliibriga. Ennustan,et kuna Sturm võideti 5-1 skooriga ja Standard 5-2 skooriga siis Kiiev langeb 5-3 skooriga
                        Jääb üle see hea vorm üle kanda ka kodusesse liigasse.

                        Igatahes homme olen Lillekülas kaasa elamas Realile aga kannan kindlasti Ajaxi särki!
                        Ajax oleks pidanud veel kolm lööma. Niivõrd suur oli nende mänguline ülekaal Standard Liege-i vastu.

                        Olles natuke näinud ka Dinamo Kievi esitust Slavia Praha vastu,siis pole kahtlust,et ka seal paaris Ajax favoriit on. Suurem osa mängust pallis Ukraina punt kontratele ja lasi tśehhidel dikteerida. Lisaks võeti Slavial üks värav ära suluseisu kahtluse tõttu.

                        Raskeim opponent kindlasti Sturmi, Standardiga võrreldes, kuid praeguse Amsterdami hiiu jõud peaks nendest üle käima.
                        Wij komen terug met de cup in de hands

                        Kommentaar


                          Ajaxile võõrsilt mannetu võit VVV Venlo vastu. 0-1. 86 min penaltist suve parim ost Dusan Tadic. Mängu küll ei näinud aga,kui sul on vaja penaltit,et võita ja seda ka alles 86ndal minutil siis on kõik selge.
                          PSV mängib fortuna Sittardi vastu ja vaatasin 86 min mängitud ning seis 1-1. Aga ma olen enam kui kindel,et selle järelejäänud ajaga lööb PSV ära. Nagu eelmine aasta stabiilselt paljud mängud üleminutitel võidetud. Nii,et kirjutan juba kohe ette ära,et PSV-l on võit ja kokku 6p. Ajax jätkab 4p.

                          Kommentaar


                            Sittard PSV 1-2

                            Kommentaar


                              Ajaxilt soliidne esitus kui kodus alistati 3:1 Dinamo Kiev. Kui kahe esimese kolli juures (van de Beek, Ziyech) oli ka õnne, siis kolmas oli korraliku kombinatsiooni tulemusena löödud (Tadic). Teisel poolajal oldi samuti skoorimisele lähedal kui Huntelaar ja Ziyech vastavalt latti ja posti lõid kuid mängupilti arvestades oli see võit enam kui teenitud. Kuigi võõrsil tuleb keeruline mäng, siis pigem on grupifaasi minemisel favoriit ikkagi Amsterdami punt. Piisab kui lüüa üks ära ning ukrainlastel vaja juba nelja.
                              Wij komen terug met de cup in de hands

                              Kommentaar


                                Jälle mängu ei näinud aga hailaitidest tundus,et õnne oli ikka kõvasti. Esiteks need kaks väravat jah ning seal oli veel kõvasti penaltihõngu ühes episoodis Ajaxi vastu. Aga tugevamatel ongi rohkem õnne. Võõrsilmängud on ajaxil viimastel hooaegadel rasked olnud ning loodan,et nad seal Kiievis väga ära ei kõrbe. Suure tõenäosusega on CL grupifaasis üle pika aja 2 hollandi satsi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X