320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Amsterdam'i Ajax

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kolmandas voorus suhteliselt kindel võit PEC Zwolle üle. Tundub,et imelaps Dolberg ei leia kuidagi oma vormi üles. Aina raiskab võimalusi paremale ja vasakule. Seevastu vanameister J.K. Huntelaar jätkab võrgu leidmist. Tervelt 2 väravat temalt ning ühe lisas Maroko poiss Ziyeh,kuigi penaltit ta ära ei realiseerinud. Südantsoojendav oli peale mängu näha,kuidas Ajaxi mehed läksid tervitama Diedrik Boeri,kes lahkus Ajaxist sel suvel ja kaitseb nüüd Zwolle väravat. Sellega sai ta suurepäraselt hakkama muide. Tasub veel ära märkimist Justin Kluivert,kes vahetusest sekkudes kohe teenis penalti ning andis ka Ziyehile väravasöödu. Sellised mängud annavad lootust,et Ajax see aasta ehk suudab lükata troonilt Feyenoordi.

    Kommentaar


      Ja viies voor tõestas siiski,et Ajaxil pole esikohavõitluses see aasta midagi teha... Hooaega kohutavalt alustatud Ado den Haagi vastu suudeti võõrsil vaid 1-1 viik. Kusjuures alustati domineerivmalt nagu alati. Löödi värav nagu alati...ja siis peale seda juhtväravat tuleb Kaizerile alati sisse saatan. Siis on vaja kogu hingest keskenduda ainult kaitsele ja ei õppetunnid OGC Nice vastu või Heraclese vastu vi Rosenborgi vastu ei õpetnud sellele kiilakale kollile mitte midagi. Istuti siis kaitses kuni Ado viigistas ning siis hakkas kiire uuesti ründamisega...võimalusi oli...postid ja asjad...aga viik jäi.


      Kaizer maha!!!!!!

      Kommentaar


        Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
        Ja viies voor tõestas siiski,et Ajaxil pole esikohavõitluses see aasta midagi teha... Hooaega kohutavalt alustatud Ado den Haagi vastu suudeti võõrsil vaid 1-1 viik. Kusjuures alustati domineerivmalt nagu alati. Löödi värav nagu alati...ja siis peale seda juhtväravat tuleb Kaizerile alati sisse saatan. Siis on vaja kogu hingest keskenduda ainult kaitsele ja ei õppetunnid OGC Nice vastu või Heraclese vastu vi Rosenborgi vastu ei õpetnud sellele kiilakale kollile mitte midagi. Istuti siis kaitses kuni Ado viigistas ning siis hakkas kiire uuesti ründamisega...võimalusi oli...postid ja asjad...aga viik jäi.


        Kaizer maha!!!!!!
        Mängitud on kõigest 5 vooru Vahe liidriga vaid 2 silma. Selge on see, et libastumisi tuleb kõigil suurtel ette meistritiitel jagatakse alati välja hooaja teises pooles. See klubi, kes just siis paremad konditsioonis on ja eelkõige stabiilne, suudab ka tiitli võita. Praegu on hooajast mängitud vähem kui viiendik.
        Wij komen terug met de cup in de hands

        Kommentaar


          Algselt postitas midfielder Vaata postitust
          Mängitud on kõigest 5 vooru Vahe liidriga vaid 2 silma. Selge on see, et libastumisi tuleb kõigil suurtel ette meistritiitel jagatakse alati välja hooaja teises pooles. See klubi, kes just siis paremad konditsioonis on ja eelkõige stabiilne, suudab ka tiitli võita. Praegu on hooajast mängitud vähem kui viiendik.


          Tean,et mängitud vaid viis vooru ja olen nõus,et kõik veel võimalik. Aga samas usun,et mitte selle treeneriga. Ajaxi mängjad ei usalda teda samamoodi nagu ei usalda ka fännid. Ja põhjusega. Ta on "jah" mees kes on pandud pukki tänu Overmarsiga sõber olemisele ja kellel pole peale jong Ajaxiga tehtud hea hooaja midagi ette näidata. Umbes nagu Pehrsson, kui ta eesti koondise etteotsa pandi. Uskumatu,et Bosz-il minna lasti.
          Mis kõige rohkem vihaeks teeb on see,et Ajax on ründes super...pressingud,võimalused jne. aga niikui värav lüüakse otsustab see "treener" seisu hoidma hakata. Kõik mängud on ühe sama stsenaariumi järgi.
          Olgu ma olen praegu liialt emotsionaalne... Vähemalt Lazio võitis raskes mängus Genoad. Päästis õhtu.

          Kommentaar


            Hollandi karikasarjas võeti kohustuslik võit võõrsil amatöörmeeskonna SVV Scheveningeni üle 1-5. Pole eriti midagi kommenteerida. Näha oli,et mängiti eriti pingutamata. Palju valesöötusi, mis ilmselt profimeeskonna vastu oleks ära karistatud kindlasti. Hea meel,et Dolberg leidis võrgu üles uuesti ja lausa 3-l korral. Loodan,et see kandub üle ka liigasse. Peremeeste auvärava tähistamist oli ka lahe vaadata. Tähistasid nagu oleksid mängu võitnud aga see on ka arusaadav. Igapäev amatöör ei löö Ajaxile väravat

            Edasi järgmisse ringi!

            Kommentaar


              Ja jätkuks väga halvale eredivisie algusele saadi just kodus Vitesselt 1-2 kaotus. Feyenoord küll komistas ka aga ilmselgelt Ajax mitte ainult ei komista vaid lausa roomab mudas. Ehk hakkab nüüd kiilaka tool lõpuks kõikuma...

              Kommentaar


                Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
                Ja jätkuks väga halvale eredivisie algusele saadi just kodus Vitesselt 1-2 kaotus. Feyenoord küll komistas ka aga ilmselgelt Ajax mitte ainult ei komista vaid lausa roomab mudas. Ehk hakkab nüüd kiilaka tool lõpuks kõikuma...
                Järgmises voorus Abe Lenstrale külla Heerenveenile. Kui sealt ka peaks kaotus tulema, võib kindlasti treenerivahetus päevakorda tulla. Täna oli Frank de Boer nt. Arenal mängu vaatamas. Tea kas see oli vihje või lihtsalt hetkel töötu treeneri vaba aja viide oma endise tööandja juures.
                Wij komen terug met de cup in de hands

                Kommentaar


                  Peale oivalist võitu Heerenveeni üle astus tagasi Ajaxi "chairman of the techincal heart" Edwin van der Sar. Tema asemik on Overmars. Edwin jätkab klubi CEO-na.
                  Peale kaotust Vitessele kokku tulnud kriisikomisjon väljendas oma poolehoidu Keizerile ning kinnitati,et treener jääb oma kohale hooaja lõpuni.
                  Mina olen selles otsuses vaatamata võidule Heerenveeni üle pisut pettunud ja pessimistlik. Aga aeg näitab..tunneli lõpus paistab siiski valgus.

                  Kommentaar


                    Just on lõppemas Ajaxi esimene suur proov sel hooajal hollandi liigas...mis ma oskan õelda...Ma olen väga meeldivalt üllatunud. Minu parim sõber,kes kohapeal oli kommenteeris esimest poolaega nii,et kuigi Ajaxil oli rohkem kontrolli palli üle siis ohtlikum võimalus langes Feyenoordile. Huntelaar näis saamatu.
                    Teisel poolajal hakkas juhtuma Esialgu see saamatu lõi 50ndal minutil 0-1. Seejärel teenis Feyenoord suht kohe penalti mida ei suutnud realiseerida. Ajax sattus surve alla ning 58ndal minutil tuli viik.
                    Kiilakas tegi vahetuse Huntelaar välja ja Dolberg,kes siiani on halvasti esinenud, sisse.72 minutil Dolberg lõi oma esimese. Feyenoord sellest ei toibunud ning samuti vahetusest tulnud siem de Jong tegi seisu 1-3. Ning lõpuminutitel Dolberg 1-4.

                    Heaven!

                    Tabel:

                    Stay up to date with the 2023/2024 Eredivisie table. Follow the top teams and make Eurosport your go-to source for Football tables and results.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
                      Just on lõppemas Ajaxi esimene suur proov sel hooajal hollandi liigas...mis ma oskan õelda...Ma olen väga meeldivalt üllatunud. Minu parim sõber,kes kohapeal oli kommenteeris esimest poolaega nii,et kuigi Ajaxil oli rohkem kontrolli palli üle siis ohtlikum võimalus langes Feyenoordile. Huntelaar näis saamatu.
                      Teisel poolajal hakkas juhtuma Esialgu see saamatu lõi 50ndal minutil 0-1. Seejärel teenis Feyenoord suht kohe penalti mida ei suutnud realiseerida. Ajax sattus surve alla ning 58ndal minutil tuli viik.
                      Kiilakas tegi vahetuse Huntelaar välja ja Dolberg,kes siiani on halvasti esinenud, sisse.72 minutil Dolberg lõi oma esimese. Feyenoord sellest ei toibunud ning samuti vahetusest tulnud siem de Jong tegi seisu 1-3. Ning lõpuminutitel Dolberg 1-4.

                      Heaven!

                      Tabel:

                      http://www.eurosport.com/football/er...standing.shtml
                      Mängu parim oli Ajaxi poolelt kindlasti Neres kolme väravasööduga.
                      Wij komen terug met de cup in de hands

                      Kommentaar


                        Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                        Mängu parim oli Ajaxi poolelt kindlasti Neres kolme väravasööduga.


                        Nõustun!
                        Esialgu ma eelsitanuks näha sellel kohal Kluivertit aga peale viimaseid mänge, kus Neres on tõesti säranud ja mehetegusi teinud muutsin oma meelt.
                        Võiks hoopis teha sellise lükke,et Younes pingile ja Kluivert Neres äärtes.
                        Younes nimelt esines avaldusega,kus ta halas,et Sanchesil lasti suvel minna aga temal mitte. Ja seda peale korduvaid intervjuusi mis ta suvel andis,kus ütles,et "Ajax on minu klubi ja ma ei taha lahkuda!"
                        Igatahes võibolla see seletab tema tujutut mängu ning kehva vormi sel hooajal. Muidugi on tal olnud ka vähe puhkust sest osales ju saksamaaga maailmajagude karikal.

                        Igatahes hea töö Neres. Ning eriti hea meel,et Dolberg äkki saab enesekindluse tagasi!

                        Kommentaar


                          Football observatory tehtud ülevaate põhjal on Ajax Euroopa parim kasvatajaklubi 31 Vana maailma tugevaimas liigas.

                          Koguni viis Eredivisie satsi mahub veel top 50 kasvatajaklubi hulka.

                          Tabel ise siin

                          Wij komen terug met de cup in de hands

                          Kommentaar


                            Muljetavaldav... just Tottenhami-liverpooli vaadates veel mõtlesin,et päris huvitav..tottenhami alg 11-st 4 olid Ajaxi kasvandikud.
                            Mingi statistika oli veel mis mulle eelmine hooaeg kõrvu sattus , kui mängiti poolfinaale EL-is. et Ajaxil on nüüd järjest 33 aastat jutti vähemalt paar oma klubi kasvandikku platsil. Täitsa hull värk.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
                              Muljetavaldav... just Tottenhami-liverpooli vaadates veel mõtlesin,et päris huvitav..tottenhami alg 11-st 4 olid Ajaxi kasvandikud.
                              Mingi statistika oli veel mis mulle eelmine hooaeg kõrvu sattus , kui mängiti poolfinaale EL-is. et Ajaxil on nüüd järjest 33 aastat jutti vähemalt paar oma klubi kasvandikku platsil. Täitsa hull värk.
                              Kahjuks on neist kasvandikest abi teistele, mis on kurb. Rahakeskne vutimaailm on oma 10 viimase aastaga ikka täielikult ühte otsa kreeni ja just Hollandi ning ka Portugali sugused vutiriigid (kelle tipud olid ka seal tabelis üsna ees) peavad paratamatult oma parimaid talente müüma, et ise konkurentsis püsida.
                              Wij komen terug met de cup in de hands

                              Kommentaar


                                Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                                Kahjuks on neist kasvandikest abi teistele, mis on kurb. Rahakeskne vutimaailm on oma 10 viimase aastaga ikka täielikult ühte otsa kreeni ja just Hollandi ning ka Portugali sugused vutiriigid (kelle tipud olid ka seal tabelis üsna ees) peavad paratamatult oma parimaid talente müüma, et ise konkurentsis püsida.
                                Jah...raha on jalgpalli rikkunud kahjuks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X