320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Werder Bremen

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma vaatan, et sa pole seda bundesliga asja eriti jälginud see hooaeg.

    Kommentaar


      Ja ongi Jesus meiega. Saab poole aastase lepingu ja ametlik presenteerimine on 2. veebruar.
      „Samuel ist ein junger, talentierter Spieler, der sowohl als Innenverteidiger, als auch auf den Außenpositionen einsetzbar ist. Wir sind gespannt, wie er sich in den nächsten Monaten bei uns entwickeln wird", erklärte Geschäftsführer Klaus Allofs am Nachmittag



      Lisaks mängivad poisid järgmise kodumängu juba uuel murul.
      AILTON

      Kommentaar


        Algselt postitas Aramis Vaata postitust
        Minu silmis on werder teinud tõsise tõusu madalseisust ülesse. Game by game kuskil alates sellest Dortmundi võõrsil mängust, mida ma vaatamas käisin on iga mäng läinud natuke paremaks. suur muutus on olnud nttx Silvestre tegemises. Aeglasest udust on saanud keskpärane äärekaitsja, mis Werderi valikut silmas pidades on täiesti OK variant. Täna jäi natuke veel puudu, aga tundub, et vorm tõuseb ja Werder lõpetab Euroopa Liiga koha peal.
        mitte et ma väga jälginud oleks BL'i eriti veel Werderi mänge, kuid igasuguste portaalide hinnangutel pole küll see sinu mainitud Silvestre paremusemärke näidanud, viimases mängus saanud lausa hindeks 3,5 ning flop of the matchi auhinna, mis siis et goal.com..

        Kommentaar


          Algselt postitas AaviK Vaata postitust
          mitte et ma väga jälginud oleks BL'i eriti veel Werderi mänge, kuid igasuguste portaalide hinnangutel pole küll see sinu mainitud Silvestre paremusemärke näidanud, viimases mängus saanud lausa hindeks 3,5 ning flop of the matchi auhinna, mis siis et goal.com..
          BL poiste hindeid tasub jälgide kicker.de saidilt -

          Kommentaar


            Niipalju kui Eurospordi pealt hilinemisega näha sai, siis polnud Tweety tõesti kõige hullem seal Robbeni äärel.

            Kommentaar


              Ei ma ütlengi, et see kontrast paistab silma selle põhjal, mis mees oli kolm kuud tagasi. Ja see oli jube. Nüüd ei paista ta ka kuidagi välja, aga see on pigem hea asi.

              Kommentaar


                Wiese võitluskunsti oskused tõid talle 3 mängu puhkust.Vähemalt Seb saab näidata ennast olulistes mängudes, sisu temas on et korralik vahetuskinnas olla.
                Peale akna sulgumist on survestatud KA-d, miks olulisi tugevdusi meeskonda ei tulnud. Põhjused on mõistetavad, kuna hetkel on reaalne, et klubi eurosarjadesse ei pääse, veel hullem on võimalus, et langetakse 2.BuLi, siis peab klubi rahakukrut koomale tõmmama.
                Ja TS-i väljavahetamise teemal on vastus selline: "Wenn man den besten hat, muss man nicht nach dem zweitbesten suchen."
                AILTON

                Kommentaar


                  AILTON

                  Kommentaar


                    No trürbel, kahju et viiki jäi! Hannover mängis esimesel poolajal ühe korraliku rünnaku ja teise poolaja viimased kümmekond minutit. Muidu oli koguaeg Werderi initsiatiiv ja surve. Viimase kümnekonna minutiga näitas Tweety ennast talle omasest küljest, kus kaitsemängija ei oska kaitsta vaid imetleb kuidas pall liigub, õudne oli, aga õnneks Seb hoidis lippu kõrgel.
                    Tabeliseis allosas on intrigeeriv endiselt. Järgnevad kaks eriti rasket mängu Hamburg ja Bayer. Niiet halvimal juhul võime end relegatsiooni tsoonist leida.
                    AILTON

                    Kommentaar


                      Mängu väravad

                      AILTON

                      Kommentaar


                        Nii palju kui ma oma internetiühendusega mängu näha sain, siis oli ikka väga masendav ja noh tulemus ütleb kõik.
                        KA kinnitab endiselt, et TS-i töökoht pole ohus.
                        AILTON

                        Kommentaar


                          Mertesukkeri turuväärtus kukkus vist küll paari milli võrra pärast sellist mängu?
                          Hello! I´m mentaly ill.

                          Kommentaar


                            Uhh, tuli ära!

                            AILTON

                            Kommentaar


                              Kui ise ei löö, lüüakse sulle! Wesley on vähemalt tagasi!

                              Schaafi intekas
                              AILTON

                              Kommentaar


                                Krtkrtkrt, mis mäng oli. Positiivne oli selle noore Sandro Wagneri värav ja tema Crouch + Robinho tähistamine. No selline klubi peaks nagu teadma, et mäng kestab seni, kuni paks mees vilistab...
                                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X