320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Parma F.C

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hooaja viimane mäng on isegi millegi peale tulistada. Rooma ja Parma 53p, Bologna 51p. Kodumäng vs Bologna, peaks pingeline tulema. Ehk lõppkokkuvõttes on koht 7-9, mis on äraütlemata kõva saavutus.

    Kommentaar


      Riomma peaks Cesena kaes vabalt kotid saama, seega 7 koht on kindlustatud. Jargmine aasta kulgeb paremini Garanteeritud laks

      Kommentaar



        Kommentaar


          Võtke jah 7. koht ära...siis ei näe ühtegi kommentaari ühelt superklubilt.
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            7 võitu järjest ja 8 koht tabelis. Saavutus.
            väravad

            Kommentaar


              kellega magama peaks, et meeskonna ründav pool alles jääks ning kaitset parandataks?

              Kommentaar


                Orbikas, 2ra muretse, Parma paneb jargmine hooaeg kotid sappa nii printerile, naziole kui riommale ja CL siit me tuleme!!!

                Kommentaar


                  Hooaeg 2011/2012
                  15 võitu, 54 löödud väravat on tabeli 7 tulemus (rohkem kui ühemehemansal Udinesel ja 4 vähem kui Interil), sisse lastud 53 (tabeli 13 rida) ning kokkuvõtteks üle pika aja plus poolele väravate vahe.
                  Giovinco 15 väravat (+11 söötu!!), Floccari 8, Biabiany 6.
                  Parim täiendus- DONADONI

                  Kommentaar


                    Muidugi Parma saab CL....muidugi saab NOOOOOOOOT Floccari eest köhige raha või imege lohvi. Või siis Floccari teile Zaccardo meile ja pappi peale.
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Donadonil oleks viimane aeg aru saada, et tema roll jalgpallis võiks piirduda jalgpallikommetaatorina või mõnel muul süvamõtlemist mittevajaval positsioonil.
                      Otsige hooaeg 2011/2012 teemast üles, kes niimodi lausus.
                      Inter - ausaim klubi Itaalias.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                        Otsige hooaeg 2011/2012 teemast üles, kes niimodi lausus.
                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Donadonil oleks viimane aeg aru saada, et tema roll jalgpallis võiks piirduda jalgpallikommetaatorina või mõnel muul süvamõtlemist mittevajaval positsioonil.
                        Mis ma võitsin?

                        Kommentaar


                          Tiimi ülevõtmine hooaja keskel + siis motivatsiooniboosti pealt tulemuste tegemine on üks asi ja võiduka tiimi ehitamine on teine asi. Ma siiani kahtlen Donadoni ehitamisvõimetes. Samas poleks mul midagi selle vastu kui ta vastupidist tõestaks.

                          Kommentaar


                            ma saatsin kohe selle sõnavõtu persse. kus mu retsept on?
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Siiski tuleb tõdeda, et ka eelmisel kevadel treeneripinki asunud härra tegi korraliku hooajalõpu. Pidas vastu ligi aasta. Eks paistab uue hooaja keskpaigaks, mis toimunud on. Palju oleneb ka muidugi lahkujate-tulejate tehtest.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                                Hooaeg 2011/2012
                                15 võitu, 54 löödud väravat on tabeli 7 tulemus (rohkem kui ühemehemansal Udinesel ja 4 vähem kui Interil), sisse lastud 53 (tabeli 13 rida) ning kokkuvõtteks üle pika aja plus poolele väravate vahe.
                                Giovinco 15 väravat (+11 söötu!!), Floccari 8, Biabiany 6.
                                Parim täiendus- DONADONI
                                Udinese on ühemehemansa?, Di Natale oli kaitses ja väravas ka? kas mitte Sloveenia härra pole liiga üks paremaid väravavahete ja kas Isla pole äge, ja kes need Bastad ja Armerod jne vennad on, Ibra lõi Di Natalest rohkem väravaid, järelikult Milan on ka ühe mehe tiim ju.
                                Nüüd tuleb kohe selline argument et kui võtta Di Natale Udinesest ära siis võideldaks väljakukkumise pärast või mdiagi sellist, kui Ibra Milanist ära võtta, võitleks Milaaaaan ka Rooma ja Parmaga esikümnesse saamise pärast.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X