320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Täna on kodusmeeskonnad löönud kolm väravat. Kas Lester lõpetab selle ilusa seeria täna?
    Tuleb 4

    Kommentaar


      Esimese viie mänguga kokku 23 väravat. Lester praegu City vastu ees 2-0, ma ei usu, et see jääb lõpptulemuseks. Rekord vooru kohta peaks olema 43 väravat. Seda arvatavasti ei ületata, kui just Liverpool nt West Hami vastu 8 vms ei löö (pole iseenesest võimatu

      Kommentaar


        Kolm löödi ära, lõpetage mäng ära
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Tuleb 4
          Meest sõnast.

          Kommentaar


            Rondon kolm korda peaga. Midagi säärast pole väidetavalt Premieris legendaarse Duncan Fergusoni aegadest nähtud.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              natukene küll off topic, aga...
              Garth Crooks on muidu vahva poiss oma nädala meeskondade ja muu pulliga, aga selle delusional cunt-nupu näppimine paneb küll vahel pead vangutama, aeg-ajalt lipsab üks pikk LOOOOOOLgi üle huulte.
              Thank goodness Zaha is capable of producing the occasional performance like this. I suppose if he did this every week, he'd be playing for Real Madrid and not Crystal Palace.

              ps: antud hinnang on antud nö üle-eelmisele voorule elik palace'i mängule hulli vastu.
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                Mis sellest friday night footballist saanud on? Tükk aega pole reedeti mängu olnud. Vaatajanumbrid polnud ilmselt kiita ma eeldan.
                Corner taken quickly...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Redman Vaata postitust
                  Mis sellest friday night footballist saanud on? Tükk aega pole reedeti mängu olnud. Vaatajanumbrid polnud ilmselt kiita ma eeldan.
                  Enne hooaega oli paika pandud, et kümme tükki neid tuleb. Selles mõttes vaevalt, et vaatajanumbrid midagi mõjutavad. Seni on kolm mängu olnud, viimane septembri lõpus. Järgmine kavas 30. detsembril.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Redman Vaata postitust
                    Mis sellest friday night footballist saanud on? Tükk aega pole reedeti mängu olnud. Vaatajanumbrid polnud ilmselt kiita ma eeldan.
                    Kevadel saad rohkem.

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Oh vähemalt pisike Sammy Lee sai Palace'is töökoha. Muretsesin tema pärast.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Mingi kaamera topitakse ülesse mis kiiresti liigub ja tüüneid kaadreid pakkuma hakkab. Enne pole kihnu jalkas olnud.

                          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                          Kommentaar


                            Mäletan veidi Graham Taylori aastaid Watfordis ca 1983-87. Mitte, et ma oleksin teadvustanud toona, kes on klubi manager, aga Elton Johni, keda väga hästi teadsin, nägin ikka mõnikord Soome TV kaudu tribüünil istumas ja see tundus nii kummaline side - Elton ja jalgpall. Ning Watford mängis toona tõesti head jalkat. Alles nüüd saan aru, millise erakordse teekonna Taylor koos klubiga läbi käis - neljandast divisjonist esimese divisjoni teisele kohale Liverpooli järel ja FA kapi finaali. Hiljem tõstis ta veel Villa teisest esimesse divisjoni ja nemadki seal teisele kohale ning pärast Watfordi uuesti divarist Premieri.
                            BBC järelehüüe.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Apaatsete omanike hävitustöö laastab Lancashire'i klubisid
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Inglise jalgpalli füüsilisus on müüdiks saamas minuarust. Eurovõistlustes jäädakse pidevalt alla juba puhtalt füüsises - jääb silma jooksuvõimes allajäämine ja ka selline üldine väledus per mingi duell. Puhtalt sellega loputatakse Eurovõistlustest ülemakstud 'härrad' välja. Step up trennides, mis siin muud või siis muidugi vana hea WINTER BREAK teema ...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X