320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Julge samm tõepoolest, aga ma ei suuda näha selle plusse. Kontinendil käib kauplemine edasi, ehkki hinnad võivad langeda pärast Inglise turu ära langemist (nimetame seda Brexitiks ), samuti võivad kontinendi klubid Inglise klubidelt mängijaid osta augusti lõpuni ja siis on müüval klubil hunnik pappi ja 0 asendust. Ja mida siis selles halba oli, kui tegid augustis paar mängu, nägid, et kellavärk ei toimi ja tegid paanikaostu? A noh, tingimused on kõigile võrdsed, nagu öeldakse.
    Et kui sa kelleski lahti tahad saada, siis oleks teistel double eelis, et me ostame ainult odava hinnaga, sest teil on kiire ja meil on terve august replacementi otsida! (Lisaks müümist vist ei saa anyways takistada)
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      Seda küll ei juhtu, et festive period mängud ära jäetakse. Mulle ei jõua kuidagi kohale miks inimesed loevad seelliseid spekulatsioone ja siis hüppavad kohe järeldustele, et see paus on jõulude ajal?!? Liiga juhtfiguurid on liiga targad, et midagi sellist teha - jõuluaegne jalgpall on kõva turundusargument ja sellest ei loobuta.

      Kui tuleb paus siis näiteks Jaanuari kaks esimest nädalat v midagi sinnapoole.
      See paus tuleb orienteeruvalt veebruari alguses siis. Nagu aru saan, siis see kinnitati.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        The Premier League is happy in principle with a plan to allow for a two-week winter break beginning in 2020, Sky Sports News understands.


        The proposals mean there will be no weekend without Premier League football - but the fixtures will be staggered so that there are five Premier League games on one weekend, and five on the next.


        That would allow for all 20 Premier League teams to have a free weekend, and in effect a 13-day break between matches.
        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          Üsna elegantne lahendus.

          Lisaks kõigele on see paus ka enne CLi knock-out ringide algust, seega võiks kerge jalasirutus aidata olla paremini valmis mandri tippsatsidega pusklema.

          Kommentaar


            https://1212874713.rsc.cdn77.org/cdn...nfographic.png

            Kommentaar


              Eilse mänguga tõusis Bale jagama Becksiga rekordit (enim Hispaania kõrgliigas mänge kirja saanud Briti saarte mängija; mõlemal 116 mängu).

              Päris naljakas kui oluline roll ikka PR'il ja hype'il on.
              Et kõik teavad ju, et Beckham oli jalgpalli jumal ja Bale pole piisavalt hea Reali jaoks ning peaks iga hetk turule minema? Right? Well...



              Lisaks tiitlitest rääkides siis Realis nende saldo järgnev:
              Beckham - La Liga 2006-2007; Superkarikas 2003
              Bale - La Liga 2016-2017; Superkarikas 2017; Copa del Rey 2013-2014; Meistrite Liiga 2013–2014, 2015–2016, 2016–2017

              Kõikide sarjade peale tulemused-
              Beckham 159 mängu 12 698 min; 20 väravat 42 assisti (209 minuti kohta värav/assist)
              Bale 175 mängu 13 198 min; 77 väravat 58 assisti (97 minuti kohta värav/assist)

              Khm...David whonow?

              Kommentaar


                Tahtmata väita, et Beckham on parem kui Bale või muid jaburaid väiteid, on siiski jabur esitada põhjapanevaks argumendiks assistide ja väravate arvu.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Eilse mänguga tõusis Bale jagama Becksiga rekordit (enim Hispaania kõrgliigas mänge kirja saanud Briti saarte mängija; mõlemal 116 mängu).

                  Päris naljakas kui oluline roll ikka PR'il ja hype'il on.
                  Et kõik teavad ju, et Beckham oli jalgpalli jumal ja Bale pole piisavalt hea Reali jaoks ning peaks iga hetk turule minema? Right? Well...
                  Ma pole kindel, mis sellise pooletoobise avalduse on tinginud aga kui Bale peakski "turule minema", siis ikka oma klaasist jalgade pärast.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Tahtmata väita, et Beckham on parem kui Bale või muid jaburaid väiteid, on siiski jabur esitada põhjapanevaks argumendiks assistide ja väravate arvu.
                    Eks seal ole teisi faktoreid ka toodud.
                    Tiitlid ja mängude võiduprotsent...

                    Algselt postitas Stok
                    Ma tahtsin veel juurde lisada, et pole mõtet võrrelda mängude arvu, kui tegelikult loevad mänguminutid, aga r007 täiendas ise oma pilti. Ja ma võin eksida, aga minu arust Becks ei olnud 1) kiire, 2) ründaja. Lisaks, kui Becks oli üle maailma tuntud bränd, siis Bale'ist ei tea ma muud, kui tema patenteeritud südamekuju, mida ma tegin juba siis, kui Bale trennis Rory Delapile palle tagasi viskas.
                    No ega ta kaitsja ka polnud
                    Selles mõttes nõus, et PÄRIS üks ühele võrreldavad mehed ei ole ja Bale mängib kõrgemal. Samas Becksi peamine positsioon oli "Right midfielder" ja Bale'il "Right winger". Selle 10 aastaga on mäng piisavalt muutunud, et täna väga Becksi positsiooni ei eksisteerigi. Selles osas raskem võrrelda.

                    Ja noh brändi erinevus oligi see mille tõin välja, et üks on tuntud ja armastatud aga teine... noh on ikka si**akanti edukam jalgpallur (oma Reali karjääris that is!).

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust

                      No ega ta kaitsja ka polnud
                      Selles mõttes nõus, et PÄRIS üks ühele võrreldavad mehed ei ole ja Bale mängib kõrgemal. Samas Becksi peamine positsioon oli "Right midfielder" ja Bale'il "Right winger". Selle 10 aastaga on mäng piisavalt muutunud, et täna väga Becksi positsiooni ei eksisteerigi. Selles osas raskem võrrelda.
                      Beckham mängis suht tihti keskpoolkaitsjat.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Beckham mängis suht tihti keskpoolkaitsjat.
                        Ta hakkas seda alles Real Madridis mängima.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Ta hakkas seda alles Real Madridis mängima.
                          Jup, Reali statistikat siin ju enne välja toodigi?
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Jup, Reali statistikat siin ju enne välja toodigi?
                            Jep, ainult Reali statistika oligi.

                            Okei, kui ta Realis valdavalt keskpoolikut mängis siis tõesti pole kuigi mõistlik võrdlus.
                            Siis jääb ainult see tiitlite osa. Ja noh, CL finaalis skoorimine ja oli see ka vist Copa finaalis skoorimine?

                            Kommentaar


                              Miks sa neid üldse võrdlema pead? Ma mõtlen, et...noh...miks?
                              Algselt postitas Stok
                              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                              Kommentaar


                                Modric on ka vürtsi suksutanud?
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X