320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Arsenali mäng.
    Staadion mahutab: Capacity: 59,867
    Telegraafika annab täituvuseks umbes 59600
    Staadion on pooltühi.

    Nice.
    Hooajapileti omanikud arvestatakse sisse?

    Kommentaar


      Kõik mänguks ostetud piletid arvestatakse sisse. Pole Arsenal midagi ainuke kes sedasi oma numbreid näitab. Täpselt samamoodi on arvestus absoluutselt igal pool, või no suurematel staadionitel. Või tõesti arvate, et mängu ajal keegi hakkab järsku 40-60k staadionil lugema palju inimesi tribüünidel on? Siis vahepeal lugeja avastab, et ai rsk uus mees tuli hot dogiga, mingi naine karastusjoogiga, mingid tüübid üldse läinud.
      Jah seda lugemist annaks värava peal teha (tegelikult ka ilmselt tehakse, vähemalt neis kus on automaatne sisenemissüsteem) aga klubisid ei koti need numbrid kuna raha tuleb nagunii nende käest ka kes kohale ei viitsinud/saanud tulla. No ja kes tahaks näidata et sul on tegelikust mahutavusest korralik % puudu. Kuidas sa nii sponsoreid juurde saad.
      Tean küll, et s'tt allikas, aga siiski - Man City average nearly 10,000 empty seats
      Tiba paremalt allikalt veel - Football clubs should stop exaggerating their attendance figures

      Kommentaar


        Ma arvasin, et see võetakse selle järgi, mitme venna piletit on enne mängu algust ära piiksutatud vms.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Miks Inglise Liiga mänge saksa kohtunikud vilistavad?
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Heh, Jamie Pollock on äramärkimist leidnud.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Tänastest EPLi manageridest pole ühel mängijana kogemust, üks on olnud nii ründaja, kui kaitsja. Viis manageri on mängu ehitanud või siis neid lõpetanud ja ülejäänud (13) on suuresti teinud kaitsetööd. #tarkeitorma
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar




                Päris hea vaatamine

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  +1 muhedad ajad olid.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    source? Olen igaltpoolt erinevaid jutte lugenud, ja kuidagi jäi mulje, et 2/3 klubidest pidid nõus olema mitte 20/20st...
                    vist tõesti mitte ainukesed, vaid teiste vastaste hulgas

                    Manchester United and Chelsea are among the clubs who blocked the introduction of VAR in the Premier League next season.
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      No olgem ausad, sellisel kujul nagu teda FA kopsikus katsetati ei ole asjal mõtet ka. Jube sitt vaatamine.
                      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                      Kommentaar


                        Ja kuidas seda otsustus protsessi parandada/kiirendada annaks kui mitte seda pidevalt kasutades?
                        Noormängijate kohta öeldakse ikka, et kogemusi vaja paremaks saamiseks. Andkem siis noormängija VARile ka kogemusi.

                        Kommentaar


                          Pole vist hilja CLi finaali vilemeheks kandideerida?
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                            No olgem ausad, sellisel kujul nagu teda FA kopsikus katsetati ei ole asjal mõtet ka. Jube sitt vaatamine.
                            ma seda ei näinud, aga see oli suurima tõenäosusega planeeritud või planeerimata sabotaaž.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Katk Vaata postitust
                              Ja kuidas seda otsustus protsessi parandada/kiirendada annaks kui mitte seda pidevalt kasutades?
                              Noormängijate kohta öeldakse ikka, et kogemusi vaja paremaks saamiseks. Andkem siis noormängija VARile ka kogemusi.
                              Andku minna , väljundeid on olemas küll . FA Cup , League Cup . Proovigu paralleelselt kasvõi kõikidel väljakutel mis toetavad, mänge küll kus katsetada. Ära saa valesti aru , ma olen igati selle poolt, aga asi peab olema sujuv enne. Poldid mutrid peavad ikka enne kinni olema kui sõitma saab eks.
                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                Suured saavad veel rikkamaks

                                Kommentaar

                                Working...
                                X