320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Katk Vaata postitust
    5 inglise klubi pole kunagi alagrupivooru jõudnud seega üsna raske oleks nelja klubiga saada kokku 26 punkti peale kahte vooru kui 24 on maksimum. Seega ei, ei ole.
    Alati võimalik taandada ju ometigi "% from max points" ehk et pärast teist vooru kas on saadud suurem osakaal. Praegu 30st võimalikust 26 kotis ehk 86,7% kõikidest punktidest. Kui näiteks varem on juhtunud, et 4 tiimise esindusega 2 vooru ainult võite (v isegi 1 viik) siis oleks protsendid vastavalt 100 või 91,7%...

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      Alati võimalik taandada ju ometigi "% from max points" ehk et pärast teist vooru kas on saadud suurem osakaal. Praegu 30st võimalikust 26 kotis ehk 86,7% kõikidest punktidest. Kui näiteks varem on juhtunud, et 4 tiimise esindusega 2 vooru ainult võite (v isegi 1 viik) siis oleks protsendid vastavalt 100 või 91,7%...
      mida sa ootad inimeselt kelle arust ei ole norm ei Maticit ega Herrera nime Kantega ühes lauses kasutada.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Matic ja Kante kõrvuti mainida on okei. Mõlemad on kahekordsed premmi võitjad.

        Matic ja Herrara kõrvuti mainida on ka okei. Mõlemad on FA Cupi võitjad.

        Herrera ja Kante - need ei lähe küll kuidagi kokku. Liigakeskmiku varumees vs liiga parim keskpoolik.

        Kommentaar


          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
          Matic ja Kante kõrvuti mainida on okei. Mõlemad on kahekordsed premmi võitjad.

          Matic ja Herrara kõrvuti mainida on ka okei. Mõlemad on FA Cupi võitjad.

          Herrera ja Kante - need ei lähe küll kuidagi kokku. Liigakeskmiku varumees vs liiga parim keskpoolik.
          Ma ei saa ka aru, mida Linnupoeg selle Herreraga tõestada üritab. Kante on kaks hooaega totaalselt näidanud, kuidas stabiilselt full season keskväljal mängida nii, et asi toimiks ja kevadel tõstetakse karikas peakohale. Herrera keskväljal ei suuda oma mängu mängida nii, et meeskonnale see reaalselt mingit WAU momenti tekitaks mängust mängu. Kante eelmine hooaeg võitis pidevalt väga tähtsatel hetkedel palli, alustas väga hästi mõnda rünnakut, tegi mõne väga tähtsa clearance jne ja seda väga stabiilselt mängust mängu. Herrera ja Kante suurim vahe ongi selles, et esimene on lihtsalt selline Important-Rotation player, keda on võimalik asendada ja kellest ei sõltu niipalju vastupidiselt Kantele, kes muudab kogu võistkonna endast sõltuvaks ning peale kelle lahkumist too keda tahad või muuda mida tahad, temast tuntakse puudust ja ilma temata ei oska enam teised mängida. Vaata kasvõi eelmise hooaja Leicesteri keskvälja, totaalne peata olek ja suurim faktor oligi seal Kante lahkumine.

          Kommentaar


            Arvamused arvamusteks, aga räägi siis parem lahti miks Matici mainimene Kantega ühes lauses on sinu arvates kuritegu? Küll see Herrera oli ikka rotation player eelmine hooaeg ? Ilmselgelt vaatasid isegi vähemalt ühte mängu eelmine hooaeg, tubli poiss. Typical soccerneti räsustaja kes ei suuda viga tunnistada.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Tra mis siin toimub, kolmes teemas (või on mul mõni kahe silma vahele jäänud?) korraga juba?
              Algselt postitas Stok
              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

              Kommentaar


                Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                Tra mis siin toimub, kolmes teemas (või on mul mõni kahe silma vahele jäänud?) korraga juba?
                No keegi leiab, et keegi teine ei tohiks kedagi kolmandat ja kedagi neljandat ühes lauses mainida. Muidugi tähendab see sõda kui keegi teine julgeb arvata teisiti kui keegi!!! Ilmne ju!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  Arvamused arvamusteks, aga räägi siis parem lahti miks Matici mainimene Kantega ühes lauses on sinu arvates kuritegu? Küll see Herrera oli ikka rotation player eelmine hooaeg ? Ilmselgelt vaatasid isegi vähemalt ühte mängu eelmine hooaeg, tubli poiss. Typical soccerneti räsustaja kes ei suuda viga tunnistada.
                  Rotation käis rohkem selle hooaja kohta, kui ta enne Pogba vigastust eriti rolli ei kandnud. Matici mainimene Kantega oli suunatud kellegile teisele eks? Sest Matici kohta pole ma sõnagi öelnud. Manu mänge ma vaatasin omajagu ning sealt ma oma järeldused teengi. Easy.

                  Kommentaar




                    Huvitav, premi klubi ka siiski.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      The Premier League show oli väärt vaatamine, Gary Lineker ja Pep Guardiola.

                      Kommentaar


                        Põhimõtteliselt on Inglise liiga TOP4 ümberkujunemas see hooaeg: Manchesteri klubid + Chelsea + Tottenham. Ja see TOP4 on suuteline ka Euroopas vastu hakkama.

                        Ja siis on Liverpool + Arsenal, kes olenevalt päevast võivad TOP4-le lühemal distantsil vastu hakata, kuid pikemal jäävad juba hätta.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Jep jep. Riputame medalid ka kohe kaela kui juba nii selgelt kõik teada on.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Katk Vaata postitust
                            Jep jep. Riputame medalid ka kohe kaela kui juba nii selgelt kõik teada on.
                            Ma oleks ka kibestunud kui mu lemmik klubi nii halb kui arsenal oleks, tunnen kaasa.

                            Ise lisaksin sinna top4 veel liverpooli juurde, muidu nõustuks. Liverpool suudab suuremate vastu väga hästi mängida, ja sealt tullakse punktidega järgi. Arsenalil vastupidi.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                              Ma oleks ka kibestunud kui mu lemmik klubi nii halb kui arsenal oleks, tunnen kaasa.

                              Ise lisaksin sinna top4 veel liverpooli juurde, muidu nõustuks. Liverpool suudab suuremate vastu väga hästi mängida, ja sealt tullakse punktidega järgi. Arsenalil vastupidi.
                              Kui külmal talveõhtul piss püksi tuleb, siis on ka algul hea soe tunne, aga mitte kauaks. Täpselt sama effekt on ka Mourinhoga. Nii et naudi seda, kuni saad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                Kui külmal talveõhtul piss püksi tuleb, siis on ka algul hea soe tunne, aga mitte kauaks. Täpselt sama effekt on ka Mourinhoga. Nii et naudi seda, kuni saad.
                                jinxisid ära.

                                Aga huvitav mis on premi kõige halvem algus? Crystalil juba 0:17 0punkti 7 mänguga. Järgmine mäng chelsea vastu..
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X