320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Carrolli ebaedu põhjused jäävad pigem vigastuste ja muude mishap'ide valdkonda. Lisaks on ta alles 26-aastane.

    Erinevalt Andy Johnsonist oli Kane edukas Inglismaa noortekoondiste eest mängides. Oma parima hooaja tegi Andy Johnson siis kui mängis Premmi kõige sitema satsi ainukese hea mängijana, however Kane'i siiani parim hooaeg on olnud tugevas ja CL-i kohtadele mängivas satsis.
    Ingsi tulevik on Studge'i ja Kane'iga võrreldes ehk kõige kahtlasem. Seega ei oleks üllatav kui just tema see järgmine Andy Johnson oleks.

    #kaneisgod
    #nojinxing
    Ma pakun, et peeti silmas Adam Johnsonit. Lisaksin siia ka noore ande David Bentley.

    Kommentaar


      1. James Milner – MAN CITY v Stoke – 13.56km – 11.2.15
      2. George Boyd – BURNLEY v Newcastle – 13.55km – 1.1.15
      3. Tom Carroll – SWANSEA v Southampton – 13.47km – 1.2.15
      4. George Boyd – BURNLEY v Stoke – 13.34km – 22.11.14
      5. George Boyd – BURNLEY v Man Utd – 13.30km – 11.2.15
      6. George Boyd – BURNLEY v Aston Villa – 13.24km – 29.11.14
      7. Gylfi Sigurdsson – SWANSEA v Man Utd – 13.18km – 16.8.14
      8. Christian Eriksen – TOTTENHAM v Swansea – 13.17km – 14.12.14
      9. Harry Kane – TOTTENHAM v Swansea – 13.12km – 14.12.14
      10. Marouane Fellaini – MAN UTD v Southampton – 13.12km – 8.12.14

      Kommentaar


        palace'i fännid jälle tasemel nagu ikka. vahvalt loomingulised erandid premmi üldiselt hallis pildis.

        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Liverpool’s 3-2 win over Tottenham means this fixture has seen more goals than any other in Premier League history -134.

          Manchester City became the ninth team in Premier League history to reach the 1,000-point mark as they thrashed Stoke City 4-1 at the Britannia Stadium.

          Ja see pani kolm korda üle lugema....
          Theo Walcott has scored seven goals in his last seven Premier League starts.
          SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            palace'i fännid jälle tasemel nagu ikka. vahvalt loomingulised erandid premmi üldiselt hallis pildis.

            mitte ainult palarse'i fännid, ka mitte-nii-halval-järjel sakslased loevad teiste raha


            Bayern Munich fans staged an anti-Premier League protest at their Bundesliga game against Hamburg
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              Scott Lairdi väravale järgnenud tähistamine tõi järjekordselt kaasa kõige-faking-jaburama kollase kaardi üldse: emotsiooni välja näitamine. Kuhu kurat seda mängu Inglismaal üritatakse viia? Health and Safety regulations viib veel saareriigi hauda nii.
              Algselt postitas Stok
              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

              Kommentaar


                Premmi kõige seksikam fanwear!

                Kommentaar


                  Adam Johnson, vahistatud politsei poolt, kahtlustatuna 15 aastase neiuga seksuaalvahekorda astumise eest.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob
                    beeebs väidab, et 15-ne aastasega
                    Sorry boss, tegin kiire editi. Alguses kirjutati 14 aastane.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Naughty-naughty, tüdruku taadil lõi kindlasti silme eest särama kui seda uudist kuulis. Lotovõit ju. Premmi jalgpallurilt saab päris palju raha sisse kasseerida või olen ma liiga palju filme vaadanud?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                        Naughty-naughty, tüdruku taadil lõi kindlasti silme eest särama kui seda uudist kuulis. Lotovõit ju. Premmi jalgpallurilt saab päris palju raha sisse kasseerida või olen ma liiga palju filme vaadanud?
                        <sisesta siia ise mõni isiklik solvang>

                        no aga saa kõigepealt tütar ja tule räägi siis uuesti.

                        Kommentaar


                          solvangud pükse jalas ei hoia
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                            <sisesta siia ise mõni isiklik solvang>

                            no aga saa kõigepealt tütar ja tule räägi siis uuesti.
                            Okei, tema taat ei olnud tõenäoliselt õnnelik, aga siiski, kui mina 15-16 aastane olin, siis minu litsakamad klassiõed vurasid koguaeg täiesealiste meestega ringi. Nothing new under the sun. Aga Adam Johnson oleks siiski parem catch, kui mingi suvaline 13-aastane Jack või 22-aastane Ahmed?

                            Kommentaar


                              http://m.sport.delfi.ee/article.php?id=70925167 päris õudne. Kahjuks Newcastle'i teemat hooga üles ei leidnud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                                http://m.sport.delfi.ee/article.php?id=70925167 päris õudne. Kahjuks Newcastle'i teemat hooga üles ei leidnud.
                                Võinuks minna ebatervesse huumorisse.
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X