320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Huvitav kumba fännid ise rohkem eelistaksid - CLi või liigavõitu? Kui mõlemat korraga kinni ei panda, jääb ikka ilkumine, et vot see või too karikas jäi saamata.

    Kommentaar


      Premmi klubid on võrreldes teiste liigade klubidega lihtsalt nii nõrgad ja alafinantseeritud, et meeskondades puudub igasugune sügavus ja põhimehi peab hoidma.


      http://www.last.fm/user/kurat_

      Kommentaar


        Algselt postitas Kurat Vaata postitust
        Premmi klubid on võrreldes teiste liigade klubidega lihtsalt nii nõrgad ja alafinantseeritud, et meeskondades puudub igasugune sügavus ja põhimehi peab hoidma.

        Õel reegel, mis sunnib meeskondadel 30 mängijat aastas välja laenama, on mõistagi õhukeseks ajanud tiimid.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Kas see "lähen mängima klubisse, mis mängib CL-i" pole mitte legit vabandus tegelikule põhjusele, et mängin seal, kus saan rohkem raha? Noh, ala, et Fernando Torresele pakub Chelsea Liverpoolist suuremat rulli, aga ei taha päris öelda, et, näe, ma siin tahaks rohkem pappi saada, aga kui öelda, et, näe, see mängib CL-i, siis on kõik rõõmsamad?
          Või oskad öelda mulle mõne näite, kus on mängija jätnud suurema rahapataka üles võtmata, kuna "see meeskond ei mängi ju CL-i"?
          Pedro. Lisaks siia pundi Sevilla selleaastaseid liitujaid, kuid asi ei piirdu mitte ainult uute nekrutitega, vaid sul on mängijaid ka lihtsam kinni hoida kui nad saavad CLi mängida. Jah, stabiilselt CLi jõudmine on muidugi argument, aga sageli ongi nii, et üheaastane sinnajõudmine võib anda just selle tõuke, kus astutakse üks level edasi mitte ei jääda koguaeg halliks premmi kuuendaks, kes udustel õhtutel unistavad Barca võitmisest.

          Ma lisan siia veel vastuse rainisele- avatar ei puutu kohe üldse mitte asjasse. Mcnamara väide on ikkagi puhtalt emotsionaalne, kas lihtsam end kobistada viiest-kuuest play-offist läbi või terve hooaja 38 mänguga 70 punkti, liigas, mida peetakse kõige konkurentsitihedamaks? Kes need kümme nii hirmsat muud Euroopa klubi on, kes Premmi viiendale kuuendale nii hirmuäratavad tunduksid pleiohvis, et kohe püksid alla peaks laskma?
          Veelkord, isegi väga optimistliku exceli arvutusega ei näe ma suuremat probleemi panna jaanuaris üks korralik all in Euroopa kuuele seitsmele mängule ning seda kahe-kolme koha hinnaga Premieris, ei näe mina neis arvutustes, et sellest klubi finantsalusmüür kohe võnkuma lööb. Ei löö, kohe kindlasti mitte.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Algselt postitas rixxer Vaata postitust
            Pedro.
            Barcelona ei mängi CL-i?

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Barcelona ei mängi CL-i?
              Ära trolli. Liverpool tegi Pedrole parema pakkumise kui Chelski või isegi Manu. Kuid ta välistas selle kohe- ainult klubisse, mis mängib CLi.
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                Ära trolli. Liverpool tegi Pedrole parema pakkumise kui Chelski või isegi Manu. Kuid ta välistas selle kohe- ainult klubisse, mis mängib CLi.
                Kui palju maksab talle chelski ning kui palju oleks 'pool pakkunud? Niisama huvi pärast uurin.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                  Kui palju maksab talle chelski ning kui palju oleks 'pool pakkunud? Niisama huvi pärast uurin.
                  Nii eelmine aasta kui sel aastal u sama summa. See pole ju raketiteadus, et kui mängijad klubisid valivad ja on võrdväärsed pakkumised (pärast Suarezi müüki tehti Alexise eest nt Liverilt parem pakkumine, kuid Alexis valis samuti Arsenali just eelmainitud põhjustel, kuigi jah, Liverpool oli siis ka CLi küll pääsenud), siis eelistatakse nn prestiižsemaid klubisid ning üks komponent on selles, et mängitakse maailma tugevaimas klubisarjas. Miks seda üldse arutada, päris täpselt ma aru ei mõista, isegi dannarile on selge, et kui valid Lääne Elu ja Eesti ekspressi laias laastus võrdväärsete pakkumiste vahel, siis valib ta vist ikka selle teise...
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                    Nii eelmine aasta kui sel aastal u sama summa. See pole ju raketiteadus, et kui mängijad klubisid valivad ja on võrdväärsed pakkumised (pärast Suarezi müüki tehti Alexise eest nt Liverilt parem pakkumine, kuid Alexis valis samuti Arsenali just eelmainitud põhjustel, kuigi jah, Liverpool oli siis ka CLi küll pääsenud), siis eelistatakse nn prestiižsemaid klubisid ning üks komponent on selles, et mängitakse maailma tugevaimas klubisarjas. Miks seda üldse arutada, päris täpselt ma aru ei mõista, isegi dannarile on selge, et kui valid Lääne Elu ja Eesti ekspressi laias laastus võrdväärsete pakkumiste vahel, siis valib ta vist ikka selle teise...
                    Mm, ma nüüd ei tea. Kui mingi Lääne Elu maksaks mulle Ekspressi palga, siis ma täitsa isegi mõtleks, et äkki võtaks veidi lõdvemalt...

                    Kommentaar


                      Siin tuleb jälle klubide ja nende toetajate põhimõtteline erinevus välja. Osadele on olulisem olla "kasumis" ja teha aasta jooksul oma ära, teistel võtta riske ja siis kas võita või kaotada.
                      Mis puudutab ELi, siis minu teada roteerivad ka teiste suuremate liigade meeskonnad vähemalt alagrupis küll päris korralikult. Ei usu, et Sevilla näiteks terve La Liga ja ELi hooaja sama 11ga läbi mängis. Kindlasti ei saa ka öelda, et Sevilla jaoks oleks La Ligas 5nda koha saamine märgatavalt lihtsam kui Tottenhamil Premieris. Tõesti, tase on Premieris ühtlasem, aga peale mõne üksku väga nõrga (ja samas ka mõne väga tugeva vastase) peab igas mängus pingutama.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                        Pedro. Lisaks siia pundi Sevilla selleaastaseid liitujaid, kuid asi ei piirdu mitte ainult uute nekrutitega, vaid sul on mängijaid ka lihtsam kinni hoida kui nad saavad CLi mängida. Jah, stabiilselt CLi jõudmine on muidugi argument, aga sageli ongi nii, et üheaastane sinnajõudmine võib anda just selle tõuke, kus astutakse üks level edasi mitte ei jääda koguaeg halliks premmi kuuendaks, kes udustel õhtutel unistavad Barca võitmisest.

                        Ma lisan siia veel vastuse rainisele- avatar ei puutu kohe üldse mitte asjasse. Mcnamara väide on ikkagi puhtalt emotsionaalne, kas lihtsam end kobistada viiest-kuuest play-offist läbi või terve hooaja 38 mänguga 70 punkti, liigas, mida peetakse kõige konkurentsitihedamaks? Kes need kümme nii hirmsat muud Euroopa klubi on, kes Premmi viiendale kuuendale nii hirmuäratavad tunduksid pleiohvis, et kohe püksid alla peaks laskma?
                        Veelkord, isegi väga optimistliku exceli arvutusega ei näe ma suuremat probleemi panna jaanuaris üks korralik all in Euroopa kuuele seitsmele mängule ning seda kahe-kolme koha hinnaga Premieris, ei näe mina neis arvutustes, et sellest klubi finantsalusmüür kohe võnkuma lööb. Ei löö, kohe kindlasti mitte.
                        Sa räägid jälle siin Sevillast. Ma juba esimeses postituses ütlesin, et kogu see jutt kehtib rangelt inglise liiga klubide kohta...
                        Sellele "sageli ongi nii, et korra saad CLi ja siis on tõotatud maa" tahaks ma küll ausaltöeldes tõestust näha - meenuvad päris mitmed meeskonnad nii Inglismaalt kui mujalt, kelle performance-levelid on pigem langenud. Palju on ka üheks aastaks võimalust saavate meeskondadega. See tõuke asi on pigem raha täis pumbatud tiimides nagu PSG -enne vb polnud CLis, siis tulid rahad taha, jõudsid CLi ja siis jäid sinna püsima (tänu rahadele, mitte maagilisele CL faktorile).

                        Ja rahu nüüd selle ELiga, seal tasub arvesse võtta, et piisab 1s mängus komistamisest - liigas võid pmst saadagi ühel päeval 8:2 sisse ja järgmisel võidad 1:0, siis on tabelis 6st punktist 3. Play-offis on aga tühjad pihud. Muidugi jah, võib ju ignoreerida siin neid näiteid, kus ilusate hooaegadega on traditsioonilisest TOP4st väljas olevad klubid 4 parema hulka jõudnud, ega ma muud saa teha kui näiteid tuua.

                        Ja ma ei rääkinudki siin, et finantsiliselt kõik uppi lööb üks selline katse. See on veidi erinev... kas proovid maksimaalselt midagi pikas perspektiivis ajada või lähed idealistlikult katuselt tuvikesi püüdma. Ja noh üldse, mida kuradit need PLi CFO'd (chief financial officer) ja chairmanid teavad tulevikuks kasulike otsuste tegemisest, eksole. Glooooriglooori ja kuula foorumis aust ja kuulsusest ja igavesest õnnest rääkivaid inimesi ....

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                          Sa räägid jälle siin Sevillast. Ma juba esimeses postituses ütlesin, et kogu see jutt kehtib rangelt inglise liiga klubide kohta...
                          Sellele "sageli ongi nii, et korra saad CLi ja siis on tõotatud maa" tahaks ma küll ausaltöeldes tõestust näha - meenuvad päris mitmed meeskonnad nii Inglismaalt kui mujalt, kelle performance-levelid on pigem langenud. Palju on ka üheks aastaks võimalust saavate meeskondadega. See tõuke asi on pigem raha täis pumbatud tiimides nagu PSG -enne vb polnud CLis, siis tulid rahad taha, jõudsid CLi ja siis jäid sinna püsima (tänu rahadele, mitte maagilisele CL faktorile).

                          Ja rahu nüüd selle ELiga, seal tasub arvesse võtta, et piisab 1s mängus komistamisest - liigas võid pmst saadagi ühel päeval 8:2 sisse ja järgmisel võidad 1:0, siis on tabelis 6st punktist 3. Play-offis on aga tühjad pihud. Muidugi jah, võib ju ignoreerida siin neid näiteid, kus ilusate hooaegadega on traditsioonilisest TOP4st väljas olevad klubid 4 parema hulka jõudnud, ega ma muud saa teha kui näiteid tuua.

                          Ja ma ei rääkinudki siin, et finantsiliselt kõik uppi lööb üks selline katse. See on veidi erinev... kas proovid maksimaalselt midagi pikas perspektiivis ajada või lähed idealistlikult katuselt tuvikesi püüdma. Ja noh üldse, mida kuradit need PLi CFO'd (chief financial officer) ja chairmanid teavad tulevikuks kasulike otsuste tegemisest, eksole. Glooooriglooori ja kuula foorumis aust ja kuulsusest ja igavesest õnnest rääkivaid inimesi ....
                          Viimane argument tuletab mulle meelde, et mis me siin üldse foorumis jaurame- jalkast teavad treenerid rohkem kui meie. Immigrantidest teavad asja juures olevad eksperdid rohkem kui meie. Filmidest teavad kriitikud rohkem kui meie. Usk mingisse ametikohaga kaasnevasse tõemonopoli ja "nad teavad paremini" on muidugi vägev, seega lõpetan. Gloori!
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                            Mcnamara väide on ikkagi puhtalt emotsionaalne, kas lihtsam end kobistada viiest-kuuest play-offist läbi või terve hooaja 38 mänguga 70 punkti, liigas, mida peetakse kõige konkurentsitihedamaks? Kes need kümme nii hirmsat muud Euroopa klubi on, kes Premmi viiendale kuuendale nii hirmuäratavad tunduksid pleiohvis, et kohe püksid alla peaks laskma?
                            Ei ole puhtalt emotsionaalne. Ma arvan, et mõlemad on väga keerulised saavutada. Premieris on lihtsalt pikk periood selleks, EL-s läheb üks playoff rappa ja ongi kõik. Või siis kaotad näiteks finaalis - see oleks eriti ebameeldiv.
                            Kõigest sellest hoolimata mina kahe käega toetan 'pooli ja ka teiste inglise klubide osalemist EL-is. Mitte, et selle võitmine oleks tõenäoline, lihtsalt euroopas mängimine on hoopis teine ja ääretult vajalik kogemus.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Vahet ei ole kas mängid PL-i, CL-i või EL-i. Miks ManU oli Fergusoni ajal kõva oli see, et meestele oli kasvatatud võitja mentaliteet ning mitte kuskil ei tohtinud lõdvalt võtta. Oled sa pingimees või mitte.

                              Liverpooli näitel on kohe näha, et Rodgers ei lähe mängudele eesmärgiga võita ning see lööb ka psüholoogiliselt. Kui minnakse "punkti võtma", siis tuleb see maksimum on ka see üks punkt, mitte 3.

                              Eesti vs Leedu - Mehed enesekindlad ning kindel plaan võtta võit. Kui vaadata paberi peale, siis leedukatel mehed Juventustes jms suurtes Euroopa klubides. Meil alustas 3 meest algkoosseisus koduliigast, parimad mehed Saksamaalt ja Poolast, ülejäänud Euroopa keskmise/tagumise otsa liigadest.

                              Psüholoogia on selle asja nimi, mille tõttu Inglise klubid Euroopas feilivad. Kui juba hooaja eel öeldakse, et võetakse EL vabalt, siis mängijad juba mõtlevad selle peale, et "ah sitta kah".

                              Kommentaar


                                UEFA.com is the official site of UEFA, the Union of European Football Associations, and the governing body of football in Europe. UEFA works to promote, protect and develop European football across its 55 member associations and organises some of the world’s most famous football competitions, including the UEFA Champions League, UEFA Women’s Champions League, the UEFA Europa League, UEFA EURO and many more. The site features the latest European football news, goals, an extensive archive of video and stats, as well as insights into how the organisation works, including information on financial fair play, how UEFA supports grassroots football and the UEFA HatTrick funding scheme.


                                Hetke uefa reitingud. Sel hooajal saadakse saapamaast vähem punkte ning jääbki 3 klubi CL'i.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X