320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
    iga aasta mu arust see, et Eesti võidab ja superfavoriit ja siis ei saa finaaligi
    No päris iga aasta eesti bookide seas nii kõrge favoriit ka pole. Sel aastal on asjad teisiti.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      See laul kindlasti võidab, sest see on sama ilge kui Verona. Ehk konstrueeritud hook lihtsameelsete pelmeenisaagijate püüdmine.
      Ettearvatult ilgus võitis ka, nüüd kena paar kuud meedia jahumist. Ahjaa, Priidik jääb Eestisse.

      Kommentaar


        Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
        Ettearvatult ilgus võitis ka, nüüd kena paar kuud meedia jahumist. Ahjaa, Priidik jääb Eestisse.
        Evestuse žest peale võitja väljakuulutamist oli tõeline ilgus... Eesti Laul on ju ikkagi koguperesaade, vist senini...
        Seisan üksi mere ääres
        jalas kollased sandaalid
        valged, merevahust sääred
        hüüan: "Elagu skandaalid!"

        Kommentaar


          Algselt postitas chac Vaata postitust
          Evestuse žest peale võitja väljakuulutamist oli tõeline ilgus... Eesti Laul on ju ikkagi koguperesaade, vist senini...
          Mis nad tegid?
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas chac Vaata postitust
            Evestuse žest peale võitja väljakuulutamist oli tõeline ilgus... Eesti Laul on ju ikkagi koguperesaade, vist senini...
            Mis nüüd moraalijüngreid seekord häiris?

            Kommentaar


              Vaatasin kohe järelvaatamisest järgi, millega need Evestuse poisid(?) hakkama said. No ma ei näinud küll midagi "ilget" seal.

              Muidu enamvähem ookoo saade oli, kui välja arvata publiku hääletus. Frankie Animal, kellel oli ainsana laul, mis nädala pärast on kellelgi Spotify playlistis sai teiseks kõige vähem televaatajate hääli. Mis mõttes? Gerli Padar, Iiris, Karl ja Karl (8 punni, what?) olid ju kohutavad, Stig ka.

              Lõpetuseks. Marie Vaigla on nunnu.

              Kommentaar


                Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                Vaatasin kohe järelvaatamisest järgi, millega need Evestuse poisid(?) hakkama said. No ma ei näinud küll midagi "ilget" seal.

                Muidu enamvähem ookoo saade oli, kui välja arvata publiku hääletus. Frankie Animal, kellel oli ainsana laul, mis nädala pärast on kellelgi Spotify playlistis sai teiseks kõige vähem televaatajate hääli. Mis mõttes? Gerli Padar, Iiris, Karl ja Karl (8 punni, what?) olid ju kohutavad, Stig ka.

                Lõpetuseks. Marie Vaigla on nunnu.
                Ma ka ei näinud, kuigi eks tänapäeval tuleb juba harjuda eos, et kunagigi ei tea, mis ja keda miski häirib ja tehakse paanikahäire sellest automaatselt.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Mis nad tegid?
                  Midagi sellist tegi üks onu ->

                  Kommentaar


                    Vaatasin siis mina neid lugusi, et veidi kurssi viia ennast, et mis ja kus. Kuulasin Israeli lugu, mida siis peetakse üheks võitjaks, üle 1 minuti ei suutnud kuulata. Ei viitsi linki toksida, leiate vast ise. Meie tsikki lugu on sigahea, tekitabki isegi külmavärinad. Seksikas värk. Taipohh, kui finaali ei saa.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      Vaatasin siis mina neid lugusi, et veidi kurssi viia ennast, et mis ja kus. Kuulasin Israeli lugu, mida siis peetakse üheks võitjaks, üle 1 minuti ei suutnud kuulata. Ei viitsi linki toksida, leiate vast ise. Taipohh kui me finaali ei saa.
                      Ega ka mina ei näe sel Isreali laulu fenomeni, aga eelmine aasta ei näinud Portugali laulus fenomeni, aga ikka võitis

                      Kommentaar


                        Ta on paks ja uhke selle üle ning ta on naine kes laulab kui lollid mehed on. See ongi ju võrdõiguslikkuse eesmärk! Oleks veel mustanahaline siis oleks kindel võidulaul, praegu saab veel rassismis vast kuidagi teda süüdistada.

                        Kommentaar


                          Šveits ja Kreeka ei saanud edasi ning Iirimaa sai. Mida kuradit.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                            Šveits ja Kreeka ei saanud edasi ning Iirimaa sai. Mida kuradit.
                            Geitants päästis päeva.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Teist mõni muidu inglise liigat ka vaatab? Et, noh, tõeline selg vastu seina kuuepunktikas, kus peksti üksteist ogaraks ja lõpus rahvas nuttis või juubeldas. Aga te vaatate seda jura, et saaks pärast kurta, kuidas kõik oli jura ja mingid peded võitsid. Oh jah.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Teist mõni muidu inglise liigat ka vaatab? Et, noh, tõeline selg vastu seina kuuepunktikas, kus peksti üksteist ogaraks ja lõpus rahvas nuttis või juubeldas. Aga te vaatate seda jura, et saaks pärast kurta, kuidas kõik oli jura ja mingid peded võitsid. Oh jah.
                                Swansea ja Southampton, see on mingi puhas masohhism ju. Ma olen sel hooajal kolme Sotoni mängu näinud, kahte lõpuni ei näinud, sest jäin magama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X