320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Donna, võta jope seljast!
    Rise and rise again until lambs become lions!

    Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

    Kommentaar


      bwahhahaa

      türa, mine õmble edasi

      Kommentaar


        Järgmine aasta Eurovisioon siis Aasiasse...
        Hala Madrid !

        Kommentaar


          Laul on vaikinud ja kõik Eurovisioonipiidrid saavad rahulikult Düsseldorfis peeru vahele kütta.

          Kommentaar


            Teen ennustuse järgmise aasta kohta ära.

            1.Iraak
            2.Iraan
            3.Usbekistan
            4.Hiina
            5.Tai
            6.Aserbaijan
            .........
            7-100
            Euroopa riigid
            Hala Madrid !

            Kommentaar


              haah....ja ise räägite, et eurovisioon on mõttetu üritus ja kedagi ei koti. Peale finaali tulin siia ja suureks üllatuseks nägin, et tervelt 4 ja pool lehte on siin teemas juurde tekkinud..

              Aga jah, euroopal pole maitset. Lõpus juba lootsin, et Itaalia ehk suudab võita(laul polnud küll suurem asi aga vähe parem ikka, kui aserite oma)...aga ei. viimase 5 aasta jooksul siis pole mulle ükski võidulaul meeldinud...v.a ehk eelmine aasta saksamaa..
              Aga jah, need krdi kihlveo kontorid ja fännide hääletused on ikka saatanast küll...asjata krutivad ootusi üles. Ei saa aru miks alles 24's koht...

              Poolfinaalis olime meie siis üheksandad...Iirimaalt 10 punkti, lätilt-ukrainalt 8.

              Igatahes Getteri esitlusel imo midagi viga ei olnud ja väga meeldis mulle. mainiks siis veel gruusia ja Itaalia ka ära, mis meeldisid mulle täna...Aga tra eestlased võiksid tõepoolest end põlema panna...12punkti andsime rootsile nii poolfinaalis, kui finaalis rsk.


              E: Mitte, et ma nüüd võitja pressikat vaataks...aga esc foorumi üks postitas päris ilusa küsimuse, mis seal pressikal oli küsitud võitjate käest.
              "Do you think Azerbaijan will welcome gay people in 2012?"
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Jäin Prantsusmaa ooperilaulu ajal magama ja enne hommikut ei ärganudkui. Ehk kuna ma ei kuula väga raadiot, siis pääsen ilmselt tükk aega võidulaulust mitte midagi teades.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Fänn614 Vaata postitust
                  No see on ju arusaadav et Venemaa meile ei anna punkte. Arusaamatu on aga see, miks peab Eesti Venemaale punkte andma.
                  Vaata Eestis elava venekeelse elanikkonna hulka, siis näed hästi, miks Venemaale palju punkte antakse.
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    faking aasom
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Eurovision - The paralympics of music.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Eesti sai 10p Iirimaalt tänu eestlastest kanakitkujatele.

                        Kommentaar


                          Eurovision-Võistlus kellel on kõige rohkem naaberriike

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                            Eurovision-Võistlus kellel on kõige rohkem naaberriike
                            Järelikult riikide asukoht kaardil muutub ikka väga kiiresti, kui ühel aastal on kõige rohkem naaberriike Norral ning 2 aastat hiljem Azerbijanil.
                            Hala Madrid !

                            Kommentaar


                              kas Soome vanglast sai hääletada? ja rootsi vanglast või üldse rootsi kardinate tagant?
                              Invest In Africa

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                                Eurovision-Võistlus kellel on kõige rohkem naaberriike
                                Ongi noh, oleks meie naabrid Venemaa, Gruusia, Armeenia ja Iraan, siis oleks võit RAUDSELT meie olnud. GO GETTER!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X