320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Eurovisioon\'

    Minu arvates on ainuke normaalne lugu Slobodan Riveri Surrounded

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Eurovisioon\'

      Originally posted by fittibaldi
      nujah, mina leidsin sarnasuse avril lavigne\'ga olevat ilmselge...
      Jaa just! Mul oli täpselt sama möte kohe, et raadiotes ju mängitakse just niukest avril\'i lugu (ise ka imestan, et ma seda tean).

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Eurovisioon\'

        Mulle meeldisid kõige rohkem Kerli lugu ja siis see \"Dance\" ka. Aga need vist ei sobi eurovisioonile...minuarust. Aga jah, ise arva et läheb üks kolmest - kas Slobodan river, Charlene või siis Kerli. Aga jah, midagi väga erilist ja head see aasta polnud.
        It\\\'s always better on holiday...

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Eurovisioon\'

          Originally posted by Neth


          Originally posted by treze


          nojah.. see aasta siis kõrgemaid kohti loota pole.. magedad kõik.
          No minu teada on selline suhtumine pea-et iga aasta olnud, algul öeldakse küll, et valik on äärmiselt kehv ja et just see aasta on kõige kehvem valik, kuid lõpuks jäädakse valitud looga ikka rahule. Aga see aasta tundub see valik kuidagi väga nutune olema, samas tuleb lugusi ka hea 3-4 korda kuulata, enne kui midagi hinnata saab. Seda Kerli Kõivu lugu kuulates ja vaadates põrkas esimese mõttena pähe band nimega Linkin Park:P, nii neiu liigutused kui loo meloodia sarnanesid just antud bandiga, vähemalt mulle tundus nii. Aga siiski ei tasu pead norgu lasta ja loota just parimat - 2005 Eurovisioon taaskord Tallinna
          Vaata, eurovisioonil esitatakse Eesti laulu ühe korra, mida näidatakse erinevate riikide publikumile, kes ka võitja valivad. Selle kolme minutiga tuleb jätta hea mulje kogu Euroopale! See, on loomulik, et kolmandat korda kuulates tundub laul hea. Siis on mingisugune viis pähe jäänud ning meloodia tundub tuttav. Lihtsalt avaldasin oma arvamust. Loomulikult võin ma oma sõnu süüa, aga mulle ei jätnud ükski laul mingit muljet. Ainukesena võib öelda, et Slobodan River, sest seda muusikapala olen korduvalt raadiost kuulnud - polnud eriti uus lugu kah minu meelest.

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Eurovisioon\'

            Originally posted by fittibaldi


            Originally posted by Neth

            Seda Kerli Kõivu lugu kuulates ja vaadates põrkas esimese mõttena pähe band nimega Linkin Park:P, nii neiu liigutused kui loo meloodia sarnanesid just antud bandiga, vähemalt mulle tundus nii
            nujah, mina leidsin sarnasuse avril lavigne\'ga olevat ilmselge, samas kui naine raius nagu rauda, et laul on täpselt kui aguilera repertuaarist..
            Just, kõik need friigid laulavad kuidas nad on noored ja keegi ei mõista neid ja neid ei huvita. Kui ei huvita siis olge vait. Ma vaatan, et foorums laulab Magpie ka sama viisi.

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Eurovisioon\'

              Originally posted by Jyrka
              Just, kõik need friigid laulavad kuidas nad on noored ja keegi ei mõista neid ja neid ei huvita. Kui ei huvita siis olge vait. Ma vaatan, et foorums laulab Magpie ka sama viisi.
              Trallallaaa.

              Aga lubage mul avaldada pettumust selle aasta Eurolaulude suhtes. Ei midagi liiga kaasakiskuvat või meeldejäävat. Tühi eurobiit, sõnum kõigil nagu alati. Iseenesest Vaiko-poisi laul oli korralik ja Ewert Sundja hääl ka kobe, aga kaugele see ei jõuaks. Selliseid üksikuid tüüpe oleme ennegi kohanud ja kuskile nad ju jõudnud pole. See oli ainuke, mis mulle küll meeldis, kuid Eurovisioonile ma seda laulu ei saadaks.

              Tolle Kõivu Kerli laul oli minu arust pask. Nagu juba öeldud, meenutas sellist tüüpilisi Linkin Parki, Limp Bizkitit ja muid suuri \'rokikunne\' fännavat noort (mida ta ka on). Jumala pärast, et me seda lugu ei saadaks, kuigi sisetunne ja paratamatus keskmiste eestlaste muusikamaitse suhtes räägib vastupidises keeles.

              Need Charizma vennad võiksid kiiresti koju tagasi joosta. Charlene Rennit - too Pauluse, Laisaare, Kotkase ja Hallase mängukann oli kõige jubedam. Khm. Pehmelt öeldes. Meiki sitaks rohkem peal kui häält kurgus ja sõnumit laulus.

              Need kaks tüdrukut olid täitsa korralikud (Hatuna ja Sofia Rubina järele vaadates siis). Aga samuti poolfinaalist edasipääsu ei tuleks, arvan ma.

              Neiokõsõ puhul annaks asja töödelda ja arvatavasti tegemist seekordse parima looga, aga see iseloomustab hästi ka selle aasta nõrka taset.

              Totaalselt külmaks jätsid kõik ülejäänud eesotsas aluspüksata laulnud Airi Ojametsaga (see oli arvatavasti taotluslik, et tähelepanu köita) - ma ei mäletagi nii koledat häält finaalis viimaste aastate jooksul.

              Aga ühinen arvamusega, et seekord jääb meie laeks tõenäoliselt poolfinaal.

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Eurovisioon\'

                Lugudest meeldis mulle kõige enam Turn The Tide ning ka Surrounded oli suht norm.
                Dance´i esimesed 30 sekundit olid päris head, aga see la la la jne viskas üle. Airi Ojamets võib ükskõik mis riietuses või riietuseta lavale ilmuda, teda ei vali nagunii keegi. Hatuna ja Sofia Rubina ja Charlene jätsid täiesti külmaks. Kerli Kõiv võiks endale juuksuri otsida ja rootsi bänd stilisti. Ma arvasin enne laulude kuulamist, et Maarja lugu Homme on ilus eesti pala, kahjuks aga pettusin. Neokõsõ Tii kohta ei oska eriti midagi öelda.

                Noonik, infot Eurovisooni kohta saab nt ETV kodukalt www.etv.ee
                Tõde selgub 7.veebruaril

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Eurovisioon\'

                  Maarja esitus oli positiivne - eestikeelne! Lugu samas ise teadagi selline teadagi - hoia peast kinni ja hõiska kaasa Mis puutub Kerli Kõivu, siis tema hääl liigub õiges suunas, et poppmaailmas elada. Parim komplekt oleks minu arvates siiski Neiokõsõ Võrumaalt. Ilusad totsid (eriti too seal keskelpool) ning ilusad hääled. Edasipääsu kohta arvamust ei avalda.

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Eurovisioon\'

                    Aga mul on mulje, et Paulus-Laisaar-Kotkas tegid umbes kuus aastat tagasi mingi põhja valmis loole ja nüüd iga aasta siis natuke muudavad seda ja toovad uue laulja lavale. Mõni võib-olla nimetab seda isikupäraks, aga minu arvates on see ideepuudus.
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Eurovisioon\'

                      Originally posted by vare


                      Maarja esitus oli positiivne - eestikeelne! Lugu samas ise teadagi selline teadagi - hoia peast kinni ja hõiska kaasa .
                      eelmine nädal mingi päev vaatasin terevisiooni, kus maarjaliis ytles midagi sellist (ma veel magasin, ei saand täpselt aru), et pooldab igaljuhul seda, et lõppvõistlusele läheks ingliskeelne lugu ja et tore, et eesti vooru võitvat lugu tohib edasi nokitseda (eestikeelsest ingliskeelseks siis?)..
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Eurovisioon\'

                        neiokõsed!

                        ilma igasuguste kommentaarideta .. simply kõikse paremad.

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Eurovisioon\'

                          Kuulasin veelkord need laulud üle. Ilma tõlketa tunduvad nad paremana.
                          \"Dance\" kõlas palju paremini ja Kõiv\'u laul oli kah parem, Neikõsõd olid coolid ...
                          Charlene\'i suhtes muutsin oma meelt. Siiski rahvas valib sel aastal laulu ja ma kahtlen selles kas kedagi veel erutab Paulus & Co. stiilis eurolaul. Sahlene\'i 3\'ndast kohast piisab. Vaevalt, et seekord sedagi Charlene saavutaks.

                          Niisiis minu lõplik otsus esikolmiku ennustuse suhtes:

                          Dance
                          Beautiful Inside
                          Tii

                          PS! järjekord ei ole oluline

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Eurovisioon\'

                            Originally posted by Jaan


                            Aga mul on mulje, et Paulus-Laisaar-Kotkas tegid umbes kuus aastat tagasi mingi põhja valmis loole ja nüüd iga aasta siis natuke muudavad seda ja toovad uue laulja lavale. Mõni võib-olla nimetab seda isikupäraks, aga minu arvates on see ideepuudus.
                            Aga mitu uut lugu 2QS mullu tegi? Ning seda i-asja nimetavad nad ise professionaalsuse märgiks:irw
                            Nüüd oma muljed:
                            Slobodan River- ajas haigutama. Mullune lugu oli etem.
                            Ewert Sundja- selle looga oleks Rufus mullu kõrgema koha kindlasti saanud, see pole nii kahvatu nagu 80\'s. Eestist kaugemale ei saa, sest mullune hirmutas.
                            Zone&Cardinals- teine pool oli nagu kardina taga, ei märganudki nende häält. Muidu tüüpiline eurolugu, mis eriti kõrgele ei tõuse, kui laval just grupikat ette ei võeta. Selliseid lugusid on igal aastal trobikond.
                            Chalene- eelmiste 2QS eurolugude kahvatu koopia. Kui Inesele heideti ette puisust, milleks siis seda nimetada? Ning juba mullu jäi üks sloveenide abba-kloone suht tahaossa.
                            Airi Ojamets- see lugu ei jõua kuhugi. Arvatav viimane. Väga igav!
                            Hatuna&Sofia- kui oleks ˛üriide aeg, võiks see lugu olla arvestatav, ent laiadele massidele on ta selgelt liiga igav.
                            Maarja- lõppvõistlusel see 10 hulka ei vii.Kindlasti üks kohaliku vooru soosikuid, sest omal ajal tuli eesti just tema esitet lugudega põhjast välja.
                            Neiokõsõ- etnovärk on alati suht head kohad toonud, ent mitte esimest. Tõenäoloselt kohaliku vooru 2.-3. Muidugi on oht, et kuna Belgia sai mullu etnoga hea koha, siis rõhutakse sellele tänavu paljudes maades.
                            Kerli Kõiv- ilmselt saab tekst saatuslikuks. Muidu ebatraditsiooniline lugu, millel on eeldust massist esile kerkida.
                            Charizma- kindlasti kogub kindla hulga nostalgiahääli, ent loodetavasti ei võida eelvooru. Mujal teda eriti ei teata, seegi lugu upuks halli massi.
                            Isiklikud sümpaatiad: Kerli Kõiv, Neiokõsõ ja Ewert Sundja.
                            Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Eurovisioon\'

                              Njaa..enamus selleaastaseid Eesti laule pole perspektiivikad eurolood..st ei ole nii löövad ja ei jää meelde lühikese aja jooksul. (ntx Everybody oli selles mõttes ideaalne).

                              1. Surrounded - hea lugu, tempokas, aga ei jää eriti hästi meelde. Raadiohiti moodi pigem.
                              2. Dance - vaikoeplikulik lugu. Aga me mäletame, mis juhtus taolise looga möödunud aastal :P Professionaalses mõttes hea, aga mitte eurovisiooni mõttes (nii on enamuste lauludega sel aastal).
                              3. Turn the tide - tuletab meelde Evelin Samueli eurolugu, aga veidi kehvem.
                              4. Whatever You Say - noor lauljatar, normaalne laul, aga jääb kah vist liiga nõrgaks eurovisiooni jaoks. Või siiski..mine tea..
                              5. I Wanna Stay - täielik läbikukkumine.
                              6. Whenever Blue - täielik läbikukkumine 2.
                              7. Homme - väga hea lugu, aga taas mitte eurolugu. See lugu ei jää kuidagi nende 20+ seest meelde. Prof. ˛urii annaks ehk palju punkte, aga rahvas mitte. Maarja on muidugi tasemel.
                              8. Tii - hea laul. Sellistest show-projektidest mäletan ma kõigepealt Saksamaa esindajat Steffan Raabi (kirjapilti ei viitsi kontrollida). Näiteks Läti võitis taolise asjaga isegi...Alf Poier (Austria) sai ka päris kõrge koha. Värvikas Peeter Jõgioja löökriistadel jätab muidugi kustumatu mulje Arvan, et sellel lool oleks isegi võimalus lõppvõistlusel midagi korda saata.
                              9. Beautiful Inside - omamoodi laul. Pole päris eurolaul, taas, selline raadiohitt pigem, aga võib sarnaselt Tiiga midagi korda saata lõppvõistlusel.
                              10. I’ll Give You A Mountain - Ei meeldinud, tuleb tunnistada. Parem muidugi, kui 5. ja 6. laul, aga enne saadaks Kerli Kõivu, Charlene\'i, Slobodan Riveri või Neiokõsõd.

                              Need neli viimati nimetatut - 1., 4., 8. ja 9. - olekski minu favoriidid...eks näis mis saab...ennustada on väga raske.

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Eurovisioon\'

                                Nii kuna siin ennustamiseks on juba läinud, siis panen ka enda kolmiku paika:

                                1.Beautiful inside
                                2.Dance
                                3.Surrounded

                                Kommentaar

                                Working...
                                X