Lehekülg 60, kokku 62 EsimeneEsimene ... 105056575859606162 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 181 kuni 1 200, kokku 1237

Teema: Reisimine

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    amsterdami kohta kogemused puuduvad aga mujal piisavalt 6-8stes tubades olnud. Enamasti on seal küll nooremas eas inimesed, kuid need kellel mõistus peas. Reeglina n.ö. maailmarändurid või pikemat aega reisivad inimesed. Igas normaalses hostelis on reeglid ka selle kohta nii et kõik timm. Loomulikult võid sattuda ka sitema otsa otsa, kus 6 ühe pundi briti poissmeest on samas toas.
    + 1
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
    Kui Amsterdamis oleks vaja peatuda aga kogu linn on suht täis bronnitud(ei raatsiks nagu 300euri öö eest maksta). Kui hull oleks mingis kuueses toas öö ära magada. Endal sellised varasemad kogemused puuduvad. Lähevad nädalavahetustel läbuurgasteks kätte ära? Tahaks nagu enamvähem rahulikult silma looja lasta ikka.
    Tavaliselt sellistes backpacker hostelites on alati kuskil all ikkagi eraldi koht, kus istutakse ja juuakse. Ma ise ei ole samuti amsterdamis sellist võimalust kasutanud, aga Austraalias ja Aasias sai erinevatel põhjustel teatud aegadel küll ööbitud ja väga halbu kogemusi ei olnud. Pigem sai kohtutud väga paljude erinevate inimestega nii, et pigem liigitaks selle ikkagi positiivse kogemuse alla. Muidugi koridoride peale on enamasti ühised dušhiruumid ja wc, mis on näiteks privaatsusega harjunud inimestele (nagu ka mina) vahepeal veits annoying, aga elab üle. Tihtipeale on need ka pool tühjad seega lähed küll 6-8 inimese tuppa, aga reaalselt on seal 3-4 inimest ja paljud on nagunii öösel kuskil linnapeal.

Asjahuviline Kasutaja Reintz avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
    Kui Amsterdamis oleks vaja peatuda aga kogu linn on suht täis bronnitud(ei raatsiks nagu 300euri öö eest maksta). Kui hull oleks mingis kuueses toas öö ära magada. Endal sellised varasemad kogemused puuduvad. Lähevad nädalavahetustel läbuurgasteks kätte ära? Tahaks nagu enamvähem rahulikult silma looja lasta ikka.
    Lugematuid kordi ise hostelites nii ööbinud ja ainuke pahandus on tüübid/tsikid, kes öösel sisse sajavad ning tule põlema panevad. Siis on vaja neil hakata oma pagasist mingit jama veel otsima jne. Et 50/60 võimalus, et sind unest üles äratatakse sellisel viisil. Lisaks hommikused tegelased, kes kell 5-6 minema sätivad, hakkavad samuti asjadega kolistama, aga üldiselt pigem on kogu see jant rahaliselt väärt.
    Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

Anfield God Kasutaja Wingback avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Pole võimatu, et varsti hakkab Tallinnast Kiievisse rongiga saama.
    Wanna play? You'll lose!

Pähkel. Kasutaja Fc. avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2017

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Wingback Vaata postitust
    Kuidas meil on selle riigiga? Viisa?
    Teen tapeeti.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Fc. Vaata postitust
    Kuidas meil on selle riigiga? Viisa?
    Ei ole viisat. Aga miks peaks keegi sinna rongiga sõitma, kui lennukiga on pmst kahe tunni ots?

Pähkel. Kasutaja Fc. avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2017

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ei ole viisat. Aga miks peaks keegi sinna rongiga sõitma, kui lennukiga on pmst kahe tunni ots?
    Esiteks tripi mõttes.
    Teiseks ei fänna lendamist.
    Teen tapeeti.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Mis on parim sait lennupiletite otsimiseks? Google.com? Minu arust on see mingi sahkermahker, sest ta ei kuva kõiki operaatoreid, näiteks wizzair'i. Parim, mis ma ise suutsin välja mõelda, on see, et võtan konkreetse lennujaama, vaatan, mis destinationid tal üldse on ja siis selle kaudu hakkan kompunnima. Aga natuke kaua aega kulub sellele, kui ma oleks reisikorraldaja, siis ma suudaks ühe päevaga vist ainult ühe kliendi ära teenindada.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

momondo üks levinumaid

https://www.momondo.ee/?ispredir=true

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tänan. See on parem kõigist senistest, mida kasutasin.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

azair.eu on kasulik
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Universumi Direktor Kasutaja marcello avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Tänan. See on parem kõigist senistest, mida kasutasin.
    Momondot kasutades tasub proovida .fi lõppu ja privaatset külastust. Saab veel paremaid pakkumisi.
    Ise olen kaks aasia reisi nii planeerinud ja piletid ostnud tickets.ee
    INTER ARMA CARITAS

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Voh, azair teeb umbes selle ära, mille järgi ma kõige rohkem vajadust tundsin: saan valida umbkaudse perioodi, sest reaalselt huvitab mind ju ainult mäng. Linnaga saan tutvuda niikuinii. Tavalistel otsingutel on see häda, et paned mingi lambise perioodi ja siis võib jube hea hinnaga lend valitud perioodist välja jääda.

Kui suur võib hinnakõikumine olla erinevate saitide vahel? Ma olen kuulnud, et enne kui hakkad lendu välja ostma, tuleks brauserist küpsised ära kustutada, et "tal" ei oleks aimu Su soovidest ega tõstaks seetõttu kunstlikult hinda.

Universumi Direktor Kasutaja marcello avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Algupärane

Momondost peaks ka arvutiga sisenedes ajavahemikku valida. Äpiga ei saa. Paar aastat tagasi kui viimati azairi kasutasin siis oli neil momondost kõvasti vähem erinevaid lennufitmasid valikus, võib olla nüüd enam pole.
    Mis hindadesse puutub siis annab momondo vähemalt 3- 4 erinevat lehte kust pilet osta ja kõik erineva hinnaga.

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas marcello Vaata postitust
    Momondost peaks ka arvutiga sisenedes ajavahemikku valida. Äpiga ei saa. Paar aastat tagasi kui viimati azairi kasutasin siis oli neil momondost kõvasti vähem erinevaid lennufitmasid valikus, võib olla nüüd enam pole.
    Mis hindadesse puutub siis annab momondo vähemalt 3- 4 erinevat lehte kust pilet osta ja kõik erineva hinnaga.
    Minu meelest on azair pask. Vaatasin just huvi pärast pileteid ühele sügisesele reisile, mida planeerin. Azair pakkus ca 60€ kallimaid pileteid kui momondo. Ehk nende valik on ilmselgelt sitem, jah.

Eesti koondislane Kasutaja Maarek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas marcello Vaata postitust
    Tsitaat Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Minu meelest on azair pask. Vaatasin just huvi pärast pileteid ühele sügisesele reisile, mida planeerin. Azair pakkus ca 60€ kallimaid pileteid kui momondo. Ehk nende valik on ilmselgelt sitem, jah.
    Huvi pärast vaatasin oktoobri teises pooles Momondo kaudu Barcelonasse lende (kuni 1 vahemaandumine). Odavaim pakkumine 170 Eurot. Kui lisan Girona, siis EUR 132, aga see vähemalt otselend edasi-tagasi.
    Azair seevastu suutis leida edasi-tagasi lennud maksumusega ca 64 Eurot, kusjuures üks otselend. Mõlema otselennu puhul EUR 119.

Seega, hoolimata superheast lennuliinide ja vahendajate valikust, ei pruugi ka Momondo alati parimat leida.
    Otsekoheselt pasaks ma seda muidugi ei nimetaks

PS. Lisaks sellele mina näiteks ajavahemikus otsimist Momondo lehelt leida ei suutnud.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

Kalju Eesti Meistriks! Kasutaja rallikas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Skyscanner on ka hea valik

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    Skyscanner on ka hea valik
    *ainuke hea valik

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Ärge olge nii mustvalged. Esimese hooga momondo, siis skyscanner, siis vaatate ise lennufirmade saite jne. Siis kirjutate Krister Kivile ja küsite, et kas ta leiab parema pakkumise jne.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jan 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Wingback Vaata postitust
    Riiast Kiievise rongiga alates 28.septembrist,kupeepilet 59 euri üks ots.Väljumine Riiast kella 14 paiku ja Kiievis hommikul kell 6.Aga hea,et restoranvagun on olemas.Heal päeval saaks muidugi Tallinnast Kiievisse edasi-tagasi lennukiga sama raha eest ära käia.Ma millegipärast ei usu,et Eesti pool selle raudteeprojektiga ühineb.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud