320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Reisimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Hmm. Kuidas sa logistiliselt selle toimima paned? Stansteadist läheb hommikune Marrakechi lend ju 06:10, Tallinna lend jõuab sinna 13 local.
    Ma käisin paar aastat tagasi, siis oli nii, et vist läksin Easyjetiga stanstedi õhtul 23 saabus. Hommikul läks umbes sinu mainitud ajal. Tagasi sai ryaniga klappima. Minul maksis 180, naisel, kes võttis pagasit, läks 220.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Ma käisin paar aastat tagasi, siis oli nii, et vist läksin Easyjetiga stanstedi õhtul 23 saabus. Hommikul läks umbes sinu mainitud ajal. Tagasi sai ryaniga klappima. Minul maksis 180, naisel, kes võttis pagasit, läks 220.
      Easy lendab Gatwicki, ehk ~£35 rongipileteid juurde.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
        Easy lendab Gatwicki, ehk ~£35 rongipileteid juurde.
        Ok, toona oli imo Stansted, aga äkki ka Gatwick. Enam tõesti ei mäleta.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Ok, toona oli imo Stansted, aga äkki ka Gatwick. Enam tõesti ei mäleta.
          Ryanair lendas ka kunagi Lutonist.
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
            Ryanair lendas ka kunagi Lutonist.
            Ja minu mäletamist mööda oli Luton Stanstedist isegi kliendisõbralikum koht.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Ja minu mäletamist mööda oli Luton Stanstedist isegi kliendisõbralikum koht.
              Aga connection linnaga ei ole jälle üldse mugav.
              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

              My spell checking is second to nine!

              Kommentaar


                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                Aga connection linnaga ei ole jälle üldse mugav.
                Huh, ma seda ei mäletagi. Kuidagi nagu sai, aga et kuhu, seda ma ei mäleta. Stanstedist sai kohe A6ga Bethnal Greeni või kuhugi ja see sobis mulle kenasti.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Huh, ma seda ei mäletagi. Kuidagi nagu sai, aga et kuhu, seda ma ei mäleta. Stanstedist sai kohe A6ga Bethnal Greeni või kuhugi ja see sobis mulle kenasti.
                  Kõigist neist läheb buss. Küsimus on ajas ja kui kaua. Lutoni rongijaam on linnas, mitte lennujaamas. Stansteadi vähemalt läheb midagi sisse.
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zaz Vaata postitust
                    Tahtsin septembris minna. Tasub siis testament ära teha ja kirst kaasa võtta?
                    Tahtsin ja tegin ära. Ja jäin ellu kaa. Väga chill oli.
                    Vatikanis käisin ka ära. Võtsin selle 2h ootamist ja noh võib öelda, et tehtud.
                    Colosseu, Trevi, Pantheon ja tuhat muud kohta ka. Ja käidud sai palju - kõik oli ikkagi suhteliselt jalutuskäigu kaugusel (vähemalt meie ööbimispaigast).

                    Tähelepanekud:
                    • Tüütuid müügimehi kohtas ikka suhteliselt vähe. Häirisid enim seal Vatikanis, kus nad moodustasid vist poole populatsioonist. Mõnda kohtas ka Colosseumi juures, aga mujal väga mitte. Kui siis Trastevere vanalinnas vm, aga seal ei olnud nad kuigi aktiivsed.
                    • Ning üldiselt jättis linn turvalise mulje. Taskuvargaid ei märganud, õhtul hiilivaid kampe, joodikuid või räuskajaid samuti mitte. Tundub et seal on kõigil hea ja tore.
                    • Trevis juures käisin kaks korda. Päeval ja öösel. Viimane oli oluliselt mõistlikum ja mõnusam. Et pigem soovitangi viimast.
                    • Peokohti liiga palju ei märganud, seega jättiski linn mulje pigem rahulikust kulgemisest ning vabalt võtmisest. Aga pigem seetõttu ka ütleks, et hea sihtkoht paaridele.
                    • Söögikohad olid kõik väga head kuhu sattusin. Hinnatase midagi sellist nagu ka Tallinnas. Kõige suurem pettumus toidu osas tuli mcdonaldsis, nii naljakas kui see ka pole.
                    • Hea mõnus soovitus ajaviitmiseks: haara poest pudel veini ja maandu kusagil väljakul või purskkaevu juures või pargis, istu, võta vabalt ja naudi.
                    • Võimalusel külastage ikka mõnda AS Roma mängu kaa. Väga hea elamus!
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      Vatikani jaoks siiski netist ostetud piletid parimad. Otse Vatikani kodulehelt, saad sooduse ka endale valetada veel. Juuli-august kõrghooajal sel aastal polnudki järjekorda netist ostes.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kampsun Vaata postitust
                        Vatikani jaoks siiski netist ostetud piletid parimad. Otse Vatikani kodulehelt, saad sooduse ka endale valetada veel. Juuli-august kõrghooajal sel aastal polnudki järjekorda netist ostes.
                        Jep. Olin teadlik ka sellest võimalusest. Aga ei soovinud siduda end nii konkreetselt kellaajaga ära. Tegelikult see järjekord polnud midagi hirmsat seal, sai rahulikult varjus tiksuda.
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          Kas jõuab midagi Berliinis teha kui Schonefeldist minna rongiga? 13:55 saabub lend Berliini ja järgmine läheb edasi 21:05. Rongiga sõidab vist linna mingi pool tundi ja pilet peaks suht odav olema?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                            Kas jõuab midagi Berliinis teha kui Schonefeldist minna rongiga? 13:55 saabub lend Berliini ja järgmine läheb edasi 21:05. Rongiga sõidab vist linna mingi pool tundi ja pilet peaks suht odav olema?
                            Jõuab küll. Ise läheksin bussi või rongiga kuhugi Alexander platz'i kanti ja sealt siis võid valida vastavalt soovile, et kas käid vaatad Brandenburgii ja Reichstagi ära või liigud kuhugi currywursti sööma. Olin eelmine aasta umbes samal ajal nädala Berliinis ja siis tuli õhtuid veedetud põhja pool Kollwitzkiez'i ja lõuna pool Kreuzberg'i kandis. Imho tundub et vanas ida Berliinis on rohkem tegemist kui lääne osas.

                            edit: võta sularaha kaasa sest enamus kohtades pole kaardiga midagi teha.

                            Kommentaar


                              Lissabonis on kellelegi midagi huvitavat silma jäänud? Tööreis küll, nii et palju vaba aega ei jää.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Lissabonis on kellelegi midagi huvitavat silma jäänud? Tööreis küll, nii et palju vaba aega ei jää.
                                Kui on mingi päevake vabadust, siis sõida Sintrasse. Seal on vana mauride kindlus. Muidu oli Lissabonis sigaodavad restoranid väga heade kalatoitudega. Alfama piirkonnas eriti, mis on siis vanim säilinud piirkond Lissabonis. Seal ringi kolamine on päris tore ja mäe peal on seal ka losse. Muuseumitest väga midagi silma ei jäänud, olid üsna tavalised ja isegi igavad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X