320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fulham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas supermario Vaata postitust
    aga nüüd on küll vorm midagi kohutavat : viimased 8 mängu, 5 kaotust, 2 viiki, 1 võit - mistoimub täissingi võistkond?
    Mis see sinu asi on? Rasked ajad on siin paljudel!
    Algselt postitas fitti
    Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
    LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

    LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

    Kommentaar




      Oh jumal kui lühike on mone mälu. Kus oleks Fulham hakanud mängima ilma sugar daddyta? Conference´is?

      Kommentaar


        Algselt postitas Nohik Vaata postitust
        http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/foot...am/8513493.stm

        Oh jumal kui lühike on mone mälu. Kus oleks Fulham hakanud mängima ilma sugar daddyta? Conference´is?
        Su üldistamisvõime on tähelepanuväärne. Oled äkki mõelnud karjäärile poliitikas? Mohammedi panus Fulhami edusse on olnud loomulikult märkimisväärne. Samas on klubisse pumbatud raha vormistatud siiski emafirma poolt antud laenuna, mis klubil varem või hiljem tuleb tagasi maksta. Skeem on seega väga laias laastus sarnane hetkel näiteks ManU-ga toimuvale ning ka hiljuti pankrotti läinud Palace on hea näide. City ja Chelsea omanike tehtud žestidest võivad samas ülejäänud satsid vaid und näha.
        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

        Kommentaar


          Kurat 0-3 kaotus, ei ole põrmugi rahul! Mis nad arvasid, et kui võitsid eelmine kord 3-0, siis nüüd tehakse samamoodi, olgugi et vastas on superhoos Rooney? Masendav ma ütlen!
          Algselt postitas fitti
          Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
          LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

          LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

          Kommentaar


            Palju Fulhami tänane koefitsent oli?

            Kommentaar


              Kui te nüüd siit ennast välja mängite, siis ikka väga suur respekt. Old Lady nii uppis, kui üldse võimalik.

              Kommentaar


                Mul oleks päris uhke olla Fulhami toetaja täna, kui ma oleks. Tublid poisid.

                Kommentaar


                  Fulham on teinud võimatut.

                  Kommentaar


                    Õnnitlen makaronide auti löömise puhul.

                    E. Dempsey värav oli ilus. Kuid oli vist tsenderdusena mõeldud.
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      good job!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas allarn Vaata postitust
                        Fulham on teinud võimatut.
                        Noh, eks itaallased kindlasti kaebavad kohtuniku üle, aga nii Canna punane kui pennal olid igati by the book. Lihtsalt mõni teine kohtunik oleks võinud neid olukordi teisiti tõlgendada. Igal juhul mängiti õnnetu Juve nii üle, et lausa lust vaadata. Ja Capello oli Zamora hiilgemängu vaatamas.

                        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                        E. Dempsey värav oli ilus. Kuid oli vist tsenderdusena mõeldud.
                        Ja sina oled vist marsi elanik. Kõige stiilipuhtam chip, mida viimasel ajal nähtud.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Olen rahul, poisid tegid head tööd ja selline suurklubi auti lüüa on kõva sõna!

                          He scores with his left,
                          He scores with his right,
                          That boy Clint Dempsey,
                          Makes Drogba look shite!
                          Algselt postitas fitti
                          Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
                          LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

                          LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

                          Kommentaar


                            Ei, ütlemata ilus oli. Kui see meeskond veel kunagi võõrsil ka mängima õpib...
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Zamora võiks küll üsna keskpärast hooajaga Heskey asemel LAV-i sõita.
                              Inter - ausaim klubi Itaalias.

                              Kommentaar


                                Ilus skoor, siuksel tasemega võiks ju isegi Champions Leagues mängida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X