320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Anime

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Anime

    Kas keegi on näinud mõnda tõeliselt head animet sarjana või filmina, siin võiksite soovitada ka teistele. Kui muidugi huvilisi on

    #2
    Replying to Topic \'Anime\'

    Vampire Hunter D - Bloodlust on üks päris hea anime. See siuke suht Gooti värk, mistõttu mulle meeldib.

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Anime\'

      Originally posted by vanapagan


      Vampire Hunter D - Bloodlust on üks päris hea anime. See siuke suht Gooti värk, mistõttu mulle meeldib.
      Sa VHD esimest filmi oled näinud?? see oli üpris haige

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Anime\'

        Mul on s6ber ilge anime f2nn. 24/7 t6mmab igast asju, plaate vist ligi 200 vms. Ise ei saa aru mis te selles jaapani keelses koomiksis leiate

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Anime\'


          Ghost in the Shelli nimelist animet julgen küll soovitada. Tänaseks päevaks juba absoluutne klassika !

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Anime\'

            ise soovitaks:
            filmidest: Ghost in the Shell, Akira, Ninja Scroll, Jin Roh
            sarjadest: Trigun, Cowboy Bebop, Hellsing ja äkki ka Evangelion. viimane on selline kahtlane soovitus, igaühele ei pruugi meeldida

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Anime\'

              anime on joonissari onju?
              sellisel juhul soovitan kõigile ren & stimpy\'t-meganaljakas,aga siiski mitte liiga labane sari.et asjast õiget sotti saada,tuleks vaadata täielikult keskendunult.

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Anime\'

                Originally posted by mazz


                anime on joonissari onju?
                sellisel juhul soovitan kõigile ren & stimpy\'t-meganaljakas,aga siiski mitte liiga labane sari.et asjast õiget sotti saada,tuleks vaadata täielikult keskendunult.
                heh. tegelt on anime siiski midagi muud kui Ren ja Stimpy, mis on ka muidugi omaette nähtus. Animeks nimetetakse siis jaapani koomiksitel põhinevaid joonissarju, seega on seal tavaliselt olemas ka süžee kogu sarja vältel. ja anime jaguneb väga erinevatesse kategooriatesse. Nii juhtub sageli, et kuuldes animest, hakatakse räägima, et höhöh et oioi kui jama see on, ma korra nägin digimoni ja jube nõme oli

                Kommentaar


                  #9
                  hea teema!!!

                  palju anime vaatajaid on ja millised on eelistused?

                  Bleach & Naruto ütlevad midagi?

                  Kommentaar


                    #10
                    Oku, küsi tead küll kellelt nõu, tal kindlasti 100 head animet pakkuda.
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      #11
                      See teema on umbes sama kaua olnud pimeduses, mil ma viimati vaatasin viimast head animesarja Death Note. Mitte, et pärast poleks midagi head tehtud, aga see oli viimane, mida ma lihtsalt vaatasin.
                      Kas mõni inimene oskab mulle viimastest aastatest midagi sarnast soovitada, mis Triguni, Cowboy Bebopi, Weiss Kreuzi (ja Glueheni) ja Death Note'i nimekirja passiks?

                      Kommentaar


                        #12
                        Ilmselt on animete osas kuldne aeg läbi ja midagi nii head polegi enam toodetud. Vastasel juhul oleks sellest ilmselt kuulda olnud.

                        Kommentaar


                          #13
                          Pole kunagi anime filme vaadanud aga teades kuidas muu asjaga siin elus on - küll tehakse ka praegu sama head, lihtsalt moesuund ja haip on muutunud.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            #14
                            pole ühtegi animet vaadanud, a ehk on abi:
                            https://imgur.com/gallery/uryWc
                            Discover topics like anime, informative, list, The More You Know, and the magic of the internet at Imgur, a community powered entertainment destination. Lift your spirits with funny jokes, trending memes, entertaining gifs, inspiring stories, viral videos, and so much more from users like metalcupcake.

                            http://imgur.com/gallery/0vpVa
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              #15
                              Kui midagi soovitada, mida teised alati soovitavad, siis ilmselt Fullmetal Alchemist Brotherhood ja Attack on Titan oleksid variandid. Tegelikult, asi ei ole ilmselt ainult selles, et vahepealsete aastatega olen jõudnud elus flabby and sick staadiumisse. Ka nt IMDB'd sirvides võib järeldada, et hetkel ei ole just animete kuldaeg.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X