320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.premierleague.com

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No sul peab sõpru olema, nagu elus ikka.
    Ja kui ka nemad on jalgpallist huvitet, siis on väga mõnus neile öelda, et nad on ikka igavesed hädapätakad, et miks nad paremini ei tea neid asju, et nende kõige kallim ründaja sai lihtsalt kollase ning vahetati poolajal välja, mis tähendab neile väga vähe punkte.

    Kommentaar


      Algselt postitas Jose Vaata postitust
      Ise pole seda mänginud eriti - tundub igav. Saaksite mulle ehk öelda, mis selle fantasy fenomeen on vms? Võiksite veel mulle lühidalt öelda mis selle kogu point on ?
      Mispärast see igav siis tundub? Igav millega võrreldes? Liiga vähe/liiga palju jändamist?

      Kui sinus leidub võistlushimu ja teatud määral obsessiivsust-kompulsiivsust, siis ei tohiks fantasy küll külmaks jätta, ma arvan.

      Kommentaar


        Algselt postitas moya Vaata postitust
        Mispärast see igav siis tundub? Igav millega võrreldes? Liiga vähe/liiga palju jändamist?

        Kui sinus leidub võistlushimu ja teatud määral obsessiivsust-kompulsiivsust, siis ei tohiks fantasy küll külmaks jätta, ma arvan.
        Ma proovin, siis seekord ära.

        Kommentaar



          päeva lugu!

          Kommentaar


            Kui mul on platsil mees kes on vigane ja seetõttu ei mängi keskväljal. Samas on pingil esimesel kohal kaitsja ja teisel kohal keskväljamees, kumba punkte siis arvestatakse kaitsja, kes oli pingil eespool või poolkaitsja omi?
            Giggs will tear you appart.

            Kommentaar


              Edited: väga segaselt sai.

              Pingil eespool olev mees (ehk siis sul kaitsja).

              Tegelikult reeglid ütlevad nii: Your team must have 1 goalkeeper, at least 3 defenders and at least 1 forward selected at all times.

              Kommentaar


                Ma olen paar eelmist hooaega endale tiimi ära ostnud, kuid pole viitsinud tegeleda. See hooaeg plaanin tõsisemalt võtta.
                Kas keegi oskab seletada kuidas sa seal mängus raha saad? Ei saagi? Ainult mängijate ostu-müügiga?

                Kommentaar


                  Minule tundub küll see mäng väga paeluv: hooaeg, punnid ja koht maailmas.

                  2008/09 1609 805096
                  2009/10 2039 333626
                  2010/11 1952 163754
                  2011/12 1893 454072
                  2012/13 2016 189034
                  2013/14 2075 743830
                  Manchester United Forever

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Amos Vaata postitust
                    Ma olen paar eelmist hooaega endale tiimi ära ostnud, kuid pole viitsinud tegeleda. See hooaeg plaanin tõsisemalt võtta.
                    Kas keegi oskab seletada kuidas sa seal mängus raha saad? Ei saagi? Ainult mängijate ostu-müügiga?
                    Ainult ostu-müügiga. Seejuures mängijate hinnad pidevalt muutuvad. Näiteks Fabregas oli alguses 9.0, aga head esitused on hinna nüüdseks 9.1 peale kergitanud. Peaks vist nii olema, et kui sa näiteks ostsid Fabregase 9.0 ja nüüd maha müüd, kui hind 9.1, siis saad ikka 9.0 mitte 9.1.
                    Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                    Kommentaar


                      Suured tänud!
                      See tegi selle mängu kuidagi kõvasti atraktiivsemaks. Jalka stock-exchange

                      Kommentaar


                        ramsey ja jovetic on nädalavahetuseks mänguhoos?

                        kurat physio room ütleb et no return date ja mul juhe koos.

                        Kommentaar


                          Ära muretse, sa pole ainuke
                          Ma veel ootan homse ära siis teen muudatusi.

                          Kommentaar


                            Kõik Arsenali mehed välja ja City mängijad sisse, free tippo of ze weekend

                            Kommentaar


                              Ettenutmine:

                              Võtsin Mata ja Lovreni oma satsist välja ning vahetasin nad Sancheze ja 4.1 maksva Burnley kaitsja vastu..

                              Mata lööb värava ja Liverpool võidab nulliga, Sanchez feilib ja Burnleyle lüüakse puur täis! You heard it here first!

                              Kommentaar


                                Alexis Sanchez injured in the warm-up at Villa Park and is replaced by Oxlade-Chamberlain.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X