320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Unenäod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nägin unes, et Real võitis Juvet 1-0.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Nägin unes, et Real võitis Juvet 1-0.
      aitäh, kes lõi?

      Kommentaar


        Nägin, et Roma võitis Barcelonat kodus 3:0 ja läks tänu võõrsil löödud väravale edasi. Lisaks Liverpool võitis kaotusseisust ja sita mänguga Cityt 2:1 võõrsil..

        Kommentaar


          kes mind praegu üles ajab, saab peksa

          Kommentaar


            Unehalvatust pole eriti hea tunda unes, päris õudne värk oli. Jube

            Kommentaar


              Lõpetasin õhtuse vahetuse mingis kohas, mis asus Kristiine keskuses. Kuna jala ei viitsinud koju minna, siis Tiina Tauraite viitsis mind autoga koju ära visata. Kui olime jõudnud peaagu majast välja, tuli meelde, et jope jäi maha. Kuna terve maja oli alarmi all, siis Tiina viitsis minuga tagasi minna ja alarmid maha võtta.

              High five Tiinale muidu.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Ma nägin suusatamist unes. Varsti tuleb talv tagasi!
                Tänks et ära jinxisid.

                Sellist päris suve moodi asja ma küll ei mäleta.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Nadala jooksul kaks korda Putinit unesnäinud. Kord olime mina, sober ja Putin mingi kaamera ees ja Putin irvitas vahetpidamata. Kusjuures terveaeg mötlesin, et nüüd ma Vladimirovitšiga uhe pildipeal. Samas tema irvitas, äkki oli önnelik, et Mehhaga pildile sai. Täna loopis Putin mingeid asju rodult alla. Tundus olevat nagu mu vana blokk. Väga imelik. Ilmselt Leva vöidab jah!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Nägin täna öösel prohvetlikku und, et Levadia tuleb meistriks. Vperjood!
                    Ma nägin, et Flora ja Kalju mängisid Kadriorus finaali.
                    Kalju läks karistuslöögist juhtima aga Flora lõi 2:1.
                    Mingi hull toidufestival oli ka. Näiteks sai ise pannkooke küpsetada.
                    Ilm oli maruilus.

                    Midagi on igatahes sassis
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      Nägin unes, et vaatasin mingit Hollywoodi filmi. Seal olid mõned A/B-klassi staarid. Täpset teemat ei mäleta, kuid naisosatäitja oli ketuka saanud. Kuna seljal ilutses kindel muster, siis astus mängu osatäitjana uus mees (kodanikunimega Martin Helme), kes leidis õige vahendi. Selgus kurikael ning mindi teda siis püüdma. End of story.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Sarri oli Levadia treener, kuid konkreetses mängus oli treeneripingil ta naine. Samal ajal istus Sarri random kohas ja panustas jalgpallile.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Läksin kell viis korraks pikutama ja ärkasin 12. Magasin meistrite liiga finaali maha. See pole unenägu, see juhtus just päriselt.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Läksin kell viis korraks pikutama ja ärkasin 12. Magasin meistrite liiga finaali maha. See pole unenägu, see juhtus just päriselt.
                            Sa ei jäänud mitte millestki ilma. Spursi ja Liverpooli liiga mängud olid huvitavamad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Läksin kell viis korraks pikutama ja ärkasin 12. Magasin meistrite liiga finaali maha. See pole unenägu, see juhtus just päriselt.
                              Mina jällegi mõtlesin, et oleks võinud magada. Väääga igav oli.
                              Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                              Kommentaar


                                Järgmise Meistrite Liiga veerandfinaalide paarid according to minu unenägu:

                                Liverpool - Porto
                                Juventus - Inter
                                ManUnited (just, mitte City) - Fääri Saarte Meister
                                Mingid hispaanlased omavahel

                                Ja siis mu teises unes loositi Flora ja Narva Trans Euroopa Liigas kokku.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X