320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Unenäod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma pakuks pigem tasuta kuuspakki.
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      Sõitsin oma lamborghiniga astangu garaažide vahel. Mootorituli põles, pidi remonti viima ja raha väga polnud et kuhugi õigesse kohta viia. Mingi Vadim lubas odavalt ära teha. Lõpuks kui koha üles leidsin ja välja astusin, hakkas õuest kostuma imperial march star warsist. Vaatasin üles ning star destroyer oli õika kohal hõljumas, kõlarid väljapoole suunatud ja mussi blastimas. Vaikselt väljus sellest mingi kaldtee, mida mööda darth vader enda lamboga alla sõitis ja mulle ette keeras. Ma ütsin, et wtf võta järjekorda kuid vadim tuli ütles, et sorry mees, darth vader on klassivõrra kõrgem klient kui mina.
      Suutmata oma pettumust alla neelata, helistasin liam neesonile et too tuleks ja vaderile molli kütaks. Tuligi, a ütles, et vader ta vana hea sõber ning jäid heietama vanu aegu.
      Selleks ajaks oli nii poh juba, et jätsin oma lambo sinna ja ütlesin vadimile, et anna teada kui valmis, helistasin snoop doggile et too mind peale korjaks. Veidi aja pärast oli tüüp oma porschega kohal, pakkus kanepit ja ma nõustusin. Hiljem viis mu tööle ära, astusin autost välja ja mu käed kukkusid küljest ja panid jooksu.

      Kommentaar


        Kõlab kui Man City edulugu.

        Kommentaar


          Kõigepealt olin koos teiste ajakirjanikega pressikal, kus keegi teabeametist rääkis mingist alkoholifirmast, mis oli seotud kohalike vene poliitikutega. Seal toimuv oli väga kahtlane, aga samas ei tahtnud teabeameti tüüp mingeid detaile paljastada. Jutt jätkus pikalt ja kahtlustused olid väga tugevad, et mingi jama on selle firmaga.
          Ja siis olin äkki koos teistega juba teabeametis endas. Sealsed ametnikud olid väga sõbralikud, lausa semulikud - jagasid meile ajakirjanikele dokumente. Teabeamet asus mingis euroremontimata puumajas, seal olid väga iidsed töötingimused - palju väikeseid kabinette täis uskumatut kola. Arvutid olid 20-30 aastat vanad: sellised tohutu suure kastiga ja kasti peal väike monitor. Aeg-ajalt kostis kinniste uste tagant oigeid ja karjeid: justkui oleks seal kedagi hirmsasti piinatud. Aga siis läksid uksed lahti ja välja astusid igati ontlikud ametnikud. Ühes toas oli kõrge ja kohev jõulukuusk, aga täiesti ehtimata.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            käisin koos Kalvi- Kallega Nõmme Kalju euromängu vaatamas, mängiti Nörrköpingu naistetiimi vastu.
            algus oli väga positiivne, Gussev( flora särgiga kusjuures) triblas kõigist naistest mööda ja lõi pehmelt värava ära, kõigil oli hea meel. mäng toimus lillekülas 8000 pealtvaataja ees. möödus aga minut ja nörrjöpingu naised said nurgalöögi. kõik naised võtsid ennast paljaks ja läksid segasumma suvilasse viiekasti kokku ja sealt kuidagi see pall ka väravasse põrkas.
            siiski see polnud veel kõik, oli mängu 89. minut ja karu oli just sisse tulnud ja kõmdi naistesumma keskelt pani peaga ilge juraka sisse ja võit oli kodus.
            uhke 2:1!, kõigil oli hea meel.
            tell your mother, we are hooligans!

            Kommentaar


              Ma nägin unes, et oli Manchester Unitedi meeskonna pildistamine ja Neymar tuli ka pildile. Jube unenägu oli.
              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

              My spell checking is second to nine!

              Kommentaar


                Mul üks tuttav naisterahvas küsis unenäo kohta: "nägin sellist und, et läksin lasteaeda ja ühtegi last polnud
                ainult vanemad olid kohal ja jube orgia käis.
                huvitav, mida küll see unenägu võib tähendada...."
                Ma pakkusin, et see tähendab ilmamuutust, aga ta ei uskunud. Kas ma eksisin?

                Kommentaar


                  dreammoods väidab järgmist:

                  To dream that you are in kindergarten suggests that you are going through a transitional phase in your life. The dream may also represent some unresolved feelings of anxiety or separation.
                  To see an orgy in your dream signifies repressed desires of your own sexuality and passion. Perhaps you are too conservative in your sex life and need to experiment. It may also mean that there is some sort of confusion in how and where you distribute your energies. You may be going into too many directions and as a result, are spread too thin.

                  Seega jah, sa eksisid.

                  Kommentaar


                    Poest hakati liha ära tassima. Kõik inimesed kühveldasid paaniliselt sinke, vorste ja liha ostukärudesse. Milline õudusunenägu!

                    Kommentaar


                      Klopp sai närvivapustuse ja pani liigas U18 meeskonna mängima. Poolajaks oli seis 0:7, Klopp säkiti paugupealt ja asemele asus keegi pika nimega hispaanlane, kes tõi kolm põhimeest väljakule. Coutinho lõi iluvärava, lõpptulemus 1:7.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Mu öö koosnes sadadest lühikestest unenägudest. Kuid jalgpalliga oli seotud see, et PSG kaotab täna Dijonile 1-3. Mu unenäod kipuvad vastupidi minema muidugi (ja noh PSG võit poleks mingi ime).
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Nägin täna mingit väga metatasandi unenägu. Pole aastaid nii selget und näinud.

                          Nimelt aitasin väravavahina Albaania koondisel MM-i play-offis välja lülitada Mourinho juhendatava Inglismaa koondise. MM pidi toimuma seejuures Islandil(!). Samas ei olnud tegu jalgpalliga. Plats ja üldised reeglid olid pmst jalgpalli omad, aga mänguvahendiks oli paberlennuk, mida siiski visati. Mäletan, et võtsin viimastel minutitel ühe paberlennuki ristnurgast ära, mis ilmselt ka võidu tagas. Samas ei pääsenud Albaania ikkagi MM-ile, sest mingi 5 tüüpi põrusid dopinguproovis. Aga sama juhtus ka Inglismaaga. Nende asemel pääses MM-ile millegipärast hoopis San Marino. Minul õnnestus enne MM-i aga kodakondsust vahetada ja turniirile pääsesin Norra koondisega.

                          Sürr.

                          Kommentaar


                            Nägin täna öösel unes, et Kinder Delice on tagasi eesti poodides müügil.
                            Käisin täna ka selveris kinderi shokolaadide riiuleid vaatamas ja pidin pettuma.
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                              Nägin täna öösel unes, et Kinder Delice on tagasi eesti poodides müügil.
                              Käisin täna ka selveris kinderi shokolaadide riiuleid vaatamas ja pidin pettuma.
                              Nunnu

                              Kommentaar


                                Ma läksin oma võistluste organiseerimises uuele tasemele. Tänavajalka üks-ühele, kusagil Õismäe agulis, sitasel ja künklikul väljakul. Väravatel polnud võrkugi.

                                Finaali jõudsid -RoMaRiO- ja Aivar Pohlak. Kogu väljakuümbrus oli rahvast täis ja kõik olid Romario poolt. Väga tuline andmine oli. Romario läks 1-0 juhtima ning vahetult enne lõppu suutis Pohlak viigistada ning viimase rünnakuga läks Romario eriti vihaselt peale, tegi haige tackle ning skooris. Kõik olid ekstaasis ning juba oodati järgmist turniiri.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X