320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Unenäod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    tra te ajate mind segadusse raisk
    Ja muidugi peaks keelama sellise ÕS-i muutmise pidevalt, muidugi keegi ei tea kuidas õigesti (või äkki võin öelda ka õieti, nahhui raisk) kirjutatakse.
    Õigesti siiski ainult...
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      Keel on muutumises ja nagu ütles Sutrop üleeile Uudis plussis, siis emakeelena rääkija ei saagi tegelikult eksida. ERR-i küljel Uudis pluss, teine tund, kusagil 20. mindi lähistel. Täitsa hea tekst EKI direktorilt, soovitan kuulata.

      Kommentaar


        No ja veider, et peale selle unen2gude kadumise juttu olen nyyd vist 3 88d jutti v2ga muhedalt unen2gudes lennanud...Pekingi olympial olin parim k6iges, lausa nii hea, et l6putseremoonial korraldati mulle sel pea staadionil orgia, publikul oli mu orgiat, kymnete naistega, vaadates r66mupisard silmis

        Kommentaar


          Noniii Serie A viimane voor. Olin miskisel imelikul staadionil kus oli vähe publikut suht. Ainult üks otsatribüün oli täis. Roma surus ja ainult Chievo värava all käis mäng. Raisati mõned võimalused ja siis Juan lõi 1-0. Riise muide mängis paremas ääres ja Beast oli mängus. Vaatasin ruttu telefonist Interi mängu seisu ja nad juhtisid sel hetkel Siena vastu 2-0. Perses

          Kommentaar


            ÕS 2006 - Kirjakeeles on õige üles, sõna „ülesse” on argikeelne.
            sigpic

            Kommentaar


              Kle ma nägin ükspäev, et mul oli mingi uus naine. Või nohh, tegelikult oli oma naine ka ikka aga seda uut ma kutsusin göörlfrendiks...
              DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
              Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

              AD e. Andekas Disainer...

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Noniii Serie A viimane voor. Olin miskisel imelikul staadionil kus oli vähe publikut suht. Ainult üks otsatribüün oli täis. Roma surus ja ainult Chievo värava all käis mäng. Raisati mõned võimalused ja siis Juan lõi 1-0. Riise muide mängis paremas ääres ja Beast oli mängus. Vaatasin ruttu telefonist Interi mängu seisu ja nad juhtisid sel hetkel Siena vastu 2-0. Perses
                Ma olen üsna sarnast driimi täinud, aga vastupidi, et Inter kottis kuidagi ära viimase vooru.
                sigpic

                Kommentaar


                  No minu unenägu on fake, sest Riise peaks kaartidega väljas olema.

                  Kommentaar


                    Triller. Osavõtjateks:
                    • mina
                    • Wesley Snipes(representing black community)
                    • lilliputist sarimõrvar
                    • mingid FBI ossid


                    Me Wesleyga olime top of the game ja värki, kuid FBI ossid hakkasid uurimist torpedeerima. Siis me püüdsime nende radarilt eemaldudes tõele näpud vahele saada. Kaevasime ja uurisime kõik variandid pilbasteks, kuni järeldasime, et lilliputi ainus võimalus ära põgeneda oli vee all. Suure tõenäosusega ta isegi elas vee all ning maapealne rannamaja oli lihtsalt petekas. Loodetavasti mõni öö seiklus jätkub ...
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Nägin unes, et Ats Purje sai geograafia riigieksamil 12 punkti.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        Triller. Osavõtjateks:
                        • mina
                        • Wesley Snipes(representing black community)
                        • lilliputist sarimõrvar
                        • mingid FBI ossid


                        Me Wesleyga olime top of the game ja värki, kuid FBI ossid hakkasid uurimist torpedeerima. Siis me püüdsime nende radarilt eemaldudes tõele näpud vahele saada. Kaevasime ja uurisime kõik variandid pilbasteks, kuni järeldasime, et lilliputi ainus võimalus ära põgeneda oli vee all. Suure tõenäosusega ta isegi elas vee all ning maapealne rannamaja oli lihtsalt petekas. Loodetavasti mõni öö seiklus jätkub ...
                        armastan selliseid unenägusid!
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          nägin elu kena naist unes, kes on arvatavasti mu tulevane naine
                          aga ma ei mäleta milline ta välja nägi
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            Triller. Osavõtjateks:
                            • mina
                            • Wesley Snipes(representing black community)
                            • lilliputist sarimõrvar
                            • mingid FBI ossid


                            Me Wesleyga olime top of the game ja värki, kuid FBI ossid hakkasid uurimist torpedeerima. Siis me püüdsime nende radarilt eemaldudes tõele näpud vahele saada. Kaevasime ja uurisime kõik variandid pilbasteks, kuni järeldasime, et lilliputi ainus võimalus ära põgeneda oli vee all. Suure tõenäosusega ta isegi elas vee all ning maapealne rannamaja oli lihtsalt petekas. Loodetavasti mõni öö seiklus jätkub ...
                            Asi kisub veidraks. Vaatasin just Mighty Booshi teise hooaja neljanda ja viienda osa ära. Neljandas oli üheks pahalaseks meetripikkunemees(!). Viiendas oli pahalaseks järve põhjas elav(!) mangina'ga koletis. Sarjas, kus muidu mainitakse inglise muusikategelasi nagu Mick, Keith, Gary Numan, The Who jpt. tuli äkki teemaks päevitus ja Wesley Snipes(!).

                            Lisaks mainiti ka Morgan Freemani. See on selge vihje, et kogu tõde tuleb päevavalgele, kui jumalahäälega mees ilmutab ennast minu unenägudes. Jään ootama.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                              eile nägin unes et eesti kaotab Bosniale 7-0,õnneks oli vist tegemist halva unega
                              Sul on vist ennustaja võimed, kuna Eesti kaotaski ju Bosniale 0:7.
                              Algselt postitas Blue Moon
                              Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas sherf Vaata postitust
                                Sul on vist ennustaja võimed, kuna Eesti kaotaski ju Bosniale 0:7.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X